• Informacje na temat:

  muzyka muzyką

Artykuły na temat: muzyka muzyką
 • "House of Cards": Trailer z muzyką Aukso

  ..."To oczywiście cieszy. Filmu wprawdzie nie znam, ale słyszałem, że jest to serial wysokich lotów" - powiedział PAP szef orkiestry Marek Moś. W trailerze ma być wykorzystana muzyka z płyty nagranej(...) prawdopodobnie chodzi, to gęsta muzyka, złożona z przenikających się akordów" - dodał Marek Moś. Założona w 1998 r. Orkiestra Kameralna Miasta Tychy Aukso uchodzi za jedną z najlepszych orkiestr...

 • Dario Marianelli, gwiazda FMF: Muzyka filmowa to dziwny biznes

  Autor najbardziej subtelnych i wpadających w ucho ścieżek dźwiękowych, utalentowany kompozytor i pianista Dario Marianelli jest jedną z gwiazd 7. Festiwalu Muzyki Filmowej. Święto muzyki i kina rozpoczęło się w czwartek, 25 września,w Krakowie.

 • Seweryn Krajewski: Zaskakująca decyzja muzyka!

  .... życiorys, dyskografię, wywiady, a także informacje z aktualnej działalności. W jego grafiku brak planów koncertowych, gdyż, jak czytamy, kompozytora zajmuje praca nad muzyką do filmu. W internecie...

 • Muzyka ratuje życie. Dosłownie!

  Czy muzyka może faktycznie wspomóc nasze zdrowie? Naukowcy z całego świata dowodzą, że jest to jak najbardziej możliwe. I nie chodzi tylko o poprawę samopoczucia. Oto 11 teorii dotyczących muzyki i zdrowia.

 • Kampery gwiazd - jak podróżują muzycy?

  Obecnie większość międzynarodowych gwiazd muzyki wybiera się w trasy samolotem, jednak jeszcze do niedawna częstsze były podróże kamperem. W trasy samochodem kempingowym najczęściej wybierali się muzycy ze Stanów Zjednoczonych. Jakie kampery wybierali?

 • Startuje Festiwal Muzyki Filmowej

  "Kon-Tiki. Dalekomorska Wyprawa", najsłynniejsze przeboje z serii o Jamesie Bondzie, "Gladiator" oraz Międzynarodowa Gala Muzyki Filmowej z plejadą światowej sławy kompozytorów - to największe wydarzenia rozpoczynającego się w czwartek, 25 września, 7. Festiwalu Muzyki Filmowej w Krakowie.

 • Anja Rubik: Co ją łączy ze światem muzyki?

  Nie przestaje zaskakiwać. W pozytywnym znaczeniu tego słowa. Okazuje się, że nasza najlepsza modelka pojawi się w roli specjalnego gościa na jubileuszowej gali Zbigniewa Preisnera.

 • Lewis Hamilton pracuje nad własną muzyką

  Mistrz świata w Formule 1 zdradził, że każdą wolną chwilę spędza na tworzeniu muzyki.

 • "Na dobre i na złe": Wdzięczność muzyka

  Consalida uratuje życie muzykowi, u którego wykryje raka krtani.

 • Podczas wielkiej finałowej Gali Muzyki Filmowej 100-lecie Amerykańskiego Związku Kompozytorów, Autorów i Wydawców ASCAP świętować będą nie tylko znakomici kompozytorzy, a wśród nich aż czterech zdobywców Oscara, ale także cenieni na całym świecie soliści. Koncert odbędzie się w niedzielę, 28 września, w hali ocynowni ArcelorMittal Poland w Krakowie.

Zdjęcia na temat: muzyka muzyką
Wideo na temat: muzyka muzyką
 • "Wspaniałe stulecie": Muzyka z serialu

  Dla fanów "wspaniałego stulecia" mamy nie lada gratkę - blisko półtorej godziny muzyki z serialu! Kompozytorem utworów do serialu jest Soner Akalin. Życzymy miłego słuchania!

 • Eden

  Paul nie widzi świata poza muzyką. Jest młodym paryskim DJ-em, który rozpoczyna karierę w tym samym czasie co duet Daft Punk. Żyje pełną piersią: podróże, kluby, seks, narkotyki i szaleństwa młodości. Jednak to muzyka jest dla Paula wszystkim - jedyną miłością, prawdziwą pasją, sposobem na zabawę, szczęście i spełnienie. Na fali popularności nowego klubowego brzmienia szybko zyskuje rozgłos, a jego życie zmienia się w nieustająca imprezę. Kolejne romanse, kolejne kluby, kolejne próby...

 • Kaja Paschalska: Moje plany to teraz muzyka

  Gwiazda nie myśli o wakacjach, pochłonięta jest bowiem pracą nad swoim nowym albumem. Na początku maja zaprezentowała swój pierwszy od 14 lat singiel, który promuje trzeci krążek w jej dorobku. Wokalistka twierdzi, że muzyka jest obecnie jej zawodowym priorytetem.

 • Frank

  Film jest komedią opowiadającą o losach młodego, ambitnego muzyka Jona (Domhnall Gleeson). Chłopak dołącza do ekscentrycznej grupy popowej, której liderem jest enigmatyczny Frank (Michael Fassbender). Sytuacja ta zdaje się jednak przerastać głównego bohatera.

Dyskusje na temat: muzyka muzyką
 • Re: "Wspaniałe stulecie": Muzyka z serialu

  fajnie by było jakby ukazała się płyta z muzyką ze wspaniałego stulecia.

 • Re: "Korona królów": Kolejny aktor odchodzi z produkcji

  Do tych krytykujących serial ''Korona Królów'' - ten serial ma świetną muzykę w której muzykanci na dworze królewskim grają na żywo na instrumentach!!! Muzyka jest naprawdę na wysokim poziomie i adekwatna do epoki.. Wiem bo trochę się tym interesuję.. Czy zwolennicy PO i TVN pamiętają jak ich stacja nadawała serial ''Belle Epoque''?? To był dopiero żenujący gniot z muzyką z totalnie innej epoki :D

 • Re: "Królowa jednej nocy": Koniec tureckiej ery?

  Panie Kurski, żaden polski film jak to określacie "familijny" nigdy nie dorówna serialom tureckim jak " Wspaniałe Stulecie" , Sułtanka Kosem i obecny Królowa jednej nocy" - to filmy z piękną muzyką(...) aktorami, wiecznej martyrologi..., brzydocie i szarości....aktorami grającymi bez żadnego polotu,. Filmy tureckie w/w ich każdy odcinek, akcja muzyka, sceneria, gra aktorów tak wciąga, że odcinek mija

 • Re: "MacGyver": (Nie)godni następcy

  szopki. Wówczas można kogoś nazwać artystą gdy oferuje nową jakość, a nie pozory, takich ludzi niestety coraz mniej bo ten przemysł nakręca degenerację. To co obecnie dzieje się z filmem i muzyką przeraża(...), filmy to samo, muzyka też, takie są skutki gdy klepie się to wszystko na skalę masową jak konserwy w fabryce.

 • Re: Czas na finał

  Bardzo dobry serial. świetna gra Bosaka i Schneider. Trochę klimatem przypomina serial "Bones". bardzo się cieszę, że scenarzyści nie zrobili kiczowatego romantycznego zakończenia. I świetnie dobrana muzyka. To kolejny serial polski z dobrze dobraną muzyką. Super. Liczę na drugą serię.