• Informacje na temat:

  muzyka na walentynki

Artykuły na temat: muzyka na walentynki
 • Walentynki to doskonały pretekst do tego, aby nieco podejrzeć, jak znani okazują sobie czułość. A tej nie szczędzą sobie nawet w miejscach publicznych. Zobaczcie więc, jak całują gwiazdy!

 • Najlepszy Przekaz W Mieście "Tylko ona": Wcale nie chodzi o dziewczynę

  Finaliści trzeciej edycji "Must Be The Music" w walentynki zaprezentowali teledysk do nowego singla "Tylko ona".

 • Halina Mlynkova zdradziła datę ślubu!

  Zaproszenia rozesłane, sala zamówiona. Już w Walentynki 14 lutego Halina Mlynkova (37 l.) i Leszek Wronka (54 l.) powiedzą sobie sakramentalne "tak".

 • Ma 2 lata i jest DJ-em! Nowy hit internetu?

  DJ Arch Jnr., bo taki pseudonim ma dwuletni chłopczyk, popisuje się za konsolą umiejętnościami lepszymi niż wielu starszych kolegów z branży.

 • Janowski: Kocham swoją żonę

  Miłość niejedno ma imię. Ostatnio to stare powiedzenie świat traktuje bardzo dosłownie. Imiona - męskie i żeńskie - pojawiają się w przeróżnych kombinacjach i konfiguracjach. O ludziach, dla których miłość ma jedno i to samo imię od lat, jakoś nie słychać. Ale Walentynki to dobra okazja, żeby o nich wspomnieć.

 • Natalia Safran z płytą z remiksami: Miłość i jej skrajne oblicza

  Remiks piosenki Natalii Safran "All I Feel Is You" promuje premierę płyty "High Noon - RemiXES" oraz niezwykłą serię wideoklipów z międzynarodowymi gwiazdami ekranu, m.in. Nadine Velazquez i Weroniką Książkiewicz.

 • Halina Mlynkova znów zostanie mamą?!

  ...starszego czeskiego muzyka, menedżera i producenta Leszka Wronkę poślubiła w walentynki 2015 roku, przez półtora roku nie mieli jednego wspólnego domu ze względu na 12-letniego teraz syna Haliny, owoc(...) 8-letni syn czeskiego muzyka - Tobiasz. W domu bywa więc gwarno i wesoło. Czy Halina pragnie, żeby było ich jeszcze więcej? - Piotruś chciałby mieć siostrzyczkę. Nawet wczoraj rozmawiali o tym z Leszkiem...

 • Filip Mettler na walentynki (piosenka "Wiary ślad")

  Pamiętany z programu "X Factor" Filip Mettler przygotował balladową propozycję na walentynki. Utwór "Wiary ślad" promuje też Young Stars Festival, który odbędzie się 26 kwietnia w Arenie w Poznaniu.

 • Łukasz Nowicki i Olga Paszkowska: Miłość kwitnie

  ...i reżyserem, wdowcem po zmarłej w 2012 roku założycielce Fundacji Rak’n’Roll, Magdalenie Prokopowicz. W walentynki 2 lata temu Młynkova poślubiła natomiast czeskiego muzyka i menedżera Leszka Wronkę...

 • Polskie płyty 2012: Walentynki z Górniak, Steczkowska później

  Wydawcy uchylili rąbka tajemnicy, jakich polskich płyt możemy spodziewać się w najbliższych miesiącach. Nowe albumy szykują m.in. Andrzej Piaseczny, Edyta Górniak, Justyna Steczkowska oraz prawdopodobnie Bajm, Hey czy Myslovitz.

Wideo na temat: muzyka na walentynki
 • Lorax

  "Kim był Lorax? I dlaczego tam był? Dlaczego został gdzieś zabrany z dalekiego krańca miasta, gdzie ciągle rośnie Grickle-grass? Stary Once-ler jeszcze tam mieszka. Zapytajcie go. On wie". - Dr. Seuss, "Lorax" Twórcy przeboju Jak ukraść księżyc (Despicable Me) przedstawiają długo oczekiwany film Lorax - wyprodukowaną w formacie 3D adaptację klasycznej opowieści Dr. Seussa o strażniku lasu i pewnym dwunastolatku, który wyrusza na poszukiwanie prawdziwego drzewa Truffula, jedynej rzeczy,...

 • Frank

  Film jest komedią opowiadającą o losach młodego, ambitnego muzyka Jona (Domhnall Gleeson). Chłopak dołącza do ekscentrycznej grupy popowej, której liderem jest enigmatyczny Frank (Michael Fassbender). Sytuacja ta zdaje się jednak przerastać głównego bohatera.

 • Eden

  Paul nie widzi świata poza muzyką. Jest młodym paryskim DJ-em, który rozpoczyna karierę w tym samym czasie co duet Daft Punk. Żyje pełną piersią: podróże, kluby, seks, narkotyki i szaleństwa młodości. Jednak to muzyka jest dla Paula wszystkim - jedyną miłością, prawdziwą pasją, sposobem na zabawę, szczęście i spełnienie. Na fali popularności nowego klubowego brzmienia szybko zyskuje rozgłos, a jego życie zmienia się w nieustająca imprezę. Kolejne romanse, kolejne kluby, kolejne próby...