• Informacje na temat:

  muzyka nastrojowa

Artykuły na temat: muzyka nastrojowa
 • "Klan": Lubicz zdradzi żonę, ale będzie żałował, że dał się ponieść namiętności!

  Nastrojowa muzyka, piękne wspomnienia wywołane starymi fotografiami, towarzystwo Wigi (Dorota Kamińska), czułe słowa i wyznanie, które ożywi dawną fascynację... To wszystko sprawi, że Paweł Lubicz (Tomasz Stockinger) zapomni o bożym świecie i ulegnie wdziękom kobiety, w której kochał się przed laty!

 • Tauron Nowa Muzyka 2015: Tyler, The Creator, Jamie Woon i inni

  Do jubileuszowej, dziesiątej edycji Festiwalu Tauron Nowa Muzyka w Katowicach dołączyli Tyler, The Creator, Jamie Woon, Kwabs i Kiasmos.

 • Grażynka spędzi noc z Arkadiuszem!

  ...opiekuńczego z informacją, że Julka (Katarzyna Ucherska), córka muzyka, wybudziła się ze śpiączki! Arkadiusz natychmiast pojedzie do szpitala, by się z nią zobaczyć. Na miejscu spotka się ze swoją...

 • Sacrum Profanum: Bang on a Can All-Stars, Skalpel i Lee Ranaldo w jednym (relacja)

  Gospodarzami otwarcia kolejnego dnia Sacrum Profanum (środa, 17 września) była grupa Bang on a Can All-Stars. Gościnnie, w koncercie Field Recordings 2, wzięli udział polski duet Skalpel oraz legenda gitarowego hałasu, były muzyk Sonic Youth - Lee Ranaldo.

 • Na kłopoty... gitara

  Pasja Krzysztofa Kwiatkowskiego, czyli Artura Górskiego z "Hotelu 52", pozwala mu się szybko zrelaksować. Muzyka towarzyszy mu od najmłodszych lat i tak go oczarowała, że w pewnym momencie postanowił nauczyć się grać na dwóch instrumentach.

 • Metalowe święta, czyli śmiesznie i strasznie

  Wydawać by się mogło, że święta Bożego Narodzenia pasują do muzyki metalowej, jak noc Walpurgii do rozśpiewanej młodzieży z przyparafialnej oazy. Ciężki riffy w służbie Świętego Mikołaja? Szczytny cel uświęca środki.

 • Plebania:

  Grupa hip-hopowców od rana przeprowadza próbę w podziemiach kościoła. Dżeju, Suchy, Rymwid i Maryśka podśpiewują w rytm muzyki. Makowski spędza kolejne godziny w salonie gier.

 • "Must Be The Music": Paulina Sykut-Jeżyna dedykuje "Idiotkę" koleżankom z branży

  Prowadząca "Must Be The Music" Paulina Sykut-Jeżyna pozwoliła sobie na bardzo odważny komentarz po występie zespołu Barabas, który w najbliższą niedzielę (26 października) w muzycznym show Polsatu wykona utwór "Idiotka".

 • Plebania:

  Grupa hip-hopowców od rana przeprowadza próbę w podziemiach kościoła. Dżeju, Suchy, Rymwid i Maryśka podśpiewują w rytm muzyki. Makowski spędza kolejne godziny w salonie gier.

 • John Porter w Och-Teatrze

  13 lutego, na scenie warszawskiego Och-Teatru wystąpi John Porter z zespołem, promując swój najnowszy album "Honey trap". Tego wieczoru teatr wypełnią dźwięki spod znaku mrocznego rocka.

Zdjęcia na temat: muzyka nastrojowa
Wideo na temat: muzyka nastrojowa
 • Kobiety bez mężczyzn

  "Kobiety bez mężczyzn" to debiut fabularny Shirin Neshat, nakręcony na podstawie zakazanej w Iranie powieści Shahrnoush Parsipour pod tym samym tytułem. Film porusza problem różnych odcieni kobiecości Iranek, widziany jednak nie z perspektywy lokalnej, a zewnętrznej - oczami mieszkającej od lat za granicą irańskiej feminizującej multimedialnej artystki. Odcina się ona od przesadnego krytycyzmu, zachowuje obiektywizm ocen, a nawet wyraża artystyczny zachwyt elementami irańskiej architektury i...

 • Powrót do domu

  Buenos Aires u schyłku lata. Trzy nastoletnie siostry, Marina, Sofia i Violeta, przebywają same w rodzinnym domu wypełnionym pamiątkami po niedawno zmarłej babci, która je wychowywała. Dziewczęta żyją tak, jak nakazują prawa ich wieku: słuchają muzyki, spotykają się z przyjaciółmi, zakochują się, śmieją i kłócą. Nagle wrzucone w dorosłość muszą odnaleźć się w niepewnej sytuacji, a bolesna strata nieoczekiwanie otworzy przed nimi nowe perspektywy. Reżyserka Milagros Mumenthaler z dużą wprawą,...

 • Frank

  Film jest komedią opowiadającą o losach młodego, ambitnego muzyka Jona (Domhnall Gleeson). Chłopak dołącza do ekscentrycznej grupy popowej, której liderem jest enigmatyczny Frank (Michael Fassbender). Sytuacja ta zdaje się jednak przerastać głównego bohatera.

Dyskusje na temat: muzyka nastrojowa
 • Re: "Równie dobrze mógłbym przebrać się za Jezusa"

  . Boję się, że zaraz wydarzy się coś strasznego." .. i przestanę go lubić. Mam nadzieję, że tak nie będzie! Bardzo ucieszył mnie ten "kameralny projekt" muzyczny z udziałem Toma Jonesa. "Nastrojowa, melancholijna muzyka idealnie odpowiada charakterowi brytyjskiego aktora." Ja też tak mam! Jeszcze jedno mi się w "doktorku" podoba... to, że deszcz kasy go nie odmienił i zachowuje to tego