• Informacje na temat:

  muzyka oparta

Artykuły na temat: muzyka oparta
 • Znany muzyk w kolejnym serialu

  Maciej Maleńczuk pojawił się gościnnie na planie nowego serialu TVN7 "Reguły gry", który będzie emitowany w każdy czwartek o godzinie 20, a premierowy odcinek widzowie stacji zobaczą już 16 lutego.

 • Genialny projektant, legendarny muzyk

  Filmy biograficzne, których bohaterami są muzyk James Brown i projektant mody Yves Saint Laurent wejdą na ekrany polskich kin w piątek, 12 grudnia. Pozostałe premierowe tytuły to: komedia "Mów mi Vincent", musical "Dziewczyny", thriller "9 mil" i dramat "Macondo".

 • "Bosch": Drugi sezon serialu w październiku na kanale 13 Ulica

  Fabuła serialu została oparta na znakomitych powieściach Michaela Connelly’ego, które od ponad dwóch dekad cieszą się uznaniem milionów czytelników. W poprzednim roku postać intrygującego detektywa(...) ojciec-córka. Najnowszy sezon serialu zawiera motywy z trzech powieści Michaela Connelly’ego: "Muzyka z kufra", "Ostatni  kojot" i "Upadek". Z każdej z książek, scenarzysta Eric Overmyer wybrał...

 • Mordercy i muzyka. Niebezpieczne połączenie

  Zdarzało się, że pchała ich do najgorszych zbrodni, ale czasem łagodziła ich brutalną naturę. W skrajnych przypadkach stawała się sposobem na spędzenie życia w więzieniu. Muzyka i słynni mordercy, wbrew pozorom, mają sporo powiązań.

 • Farida Gangi i Czesław Niemen: Ten romans był skazany na niepowodzenie?

  ...muzyka. Nie mogąc znieść tej presji, Włoszka postanowiła wrócić do kraju. Gdy żegnała się z ukochanym, nie dowierzał, że mówi poważnie o ich rozstaniu. Rozpaczała, ale wiedziała, że musi być silna...

 • W Krakowie rozpoczyna się 8. Festiwal Muzyki Filmowej

  Muzyka do kultowych gier wideo, filmów Wajdy, ekranizacji dzieł Szekspira i seriali rozbrzmiewać będzie podczas 8. edycji Festiwalu Muzyki Filmowej w Krakowie - poinformowali w środę organizatorzy na konferencji inaugurującej jego tegoroczną edycję.

 • Sąd rodzinny zdecydował, że 11-letni syn Paula Anki (75 l.) i jego byłej żony, pozostanie pod opieką muzyka.

 • Tauron Nowa Muzyka 2015: Poznaliśmy pierwsze gwiazdy festiwalu

  Autechre, Ghostpoet, The Juan MacLean oraz Fatima to część wykonawców, którzy wystąpią na jubileuszowej, dziesiątej edycji Tauron Nowa Muzyka.

 • Zbigniew Wodecki byłby dumny z wnuka. Idzie w jego ślady!

  Burza jasnych włosów, dźwięczny, mocny głos, uśmiech niepodobny do innych i niezwykły artystyczny zmysł - takiego Zbigniewa Wodeckiego (†67 l.) zapamiętamy na zawsze. I mimo że nie ma go już z nami od ponad roku, jego młodsza córka, Katarzyna Wodecka-Stubbs (45 l.), nie może oprzeć się wrażeniu, że... nadal go ogląda. I to zarówno na co dzień, u siebie w domu, jak i na kinowym ekranie!

 • Festiwal Muzyki Filmowej: "Gra o tron", "Star Trek" i gry wideo

  Świat gier wideo, muzyka z obrazów filmowych Andrzeja Wajdy, szekspirowskie adaptacje i oscarowi goście, "Gra o tron" na gali międzynarodowych seriali ostatniej dekady i spektakularny finał na pokładzie kosmicznego Enterprise - "Star Trek Live in Concert" - oto najważniejsze atrakcje programu tegorocznej edycji festiwalu Muzyki Filmowej, który odbędzie się w Krakowie w dniach 27-31 maja.