• Informacje na temat:

  muzyka pop

Artykuły na temat: muzyka pop
 • "M jak miłość": Gwiazda pop uwiedzie Marcina!

  ...- "M jak miłość" jest dla mnie fantastyczną przygodą, ale również dużym wyzwaniem. Odkąd pamiętam zasiadałam przed telewizorem czekając na ten serial i gdyby ktoś wtedy powiedział, że będę kiedyś jego częścią, uznałabym, że oszalał! - rzuca z uśmiechem Jula. - Niesamowicie cieszę się na to kolejne doświadczenie w życiu - tym bardziej, że mogę rozwinąć skrzydła w zupełnie czymś innym niż muzyka...

 • Recenzja Jessie Ware "Tough Love": Classy retro soul pop

  Kiedy widzę w opisie produktu taki termin, jak macie w tytule, zrazu mną trzącha. Bo ileż może być tego classy retro soul popu?

 • Nie żyje znana rumuńska piosenkarka Anca Pop (†34 l.). Jej ciało wyłowione zostało z Dunaju.

 • Zmarli w ostatnich 12 miesiącach. Została muzyka

  Tradycyjnie 1 listopada wspominamy zmarłych ludzi związanych z muzyką - wokalistów, kompozytorów, instrumentalistów, producentów, autorów piosenek. Swoją twórczością dostarczali słuchaczom wielu emocji.

 • Kampery gwiazd - jak podróżują muzycy?

  ...początku swojego istnienia wybrała kamper w ciemnych barwach z delikatnym nadrukiem. Kampery gwiazd pop W przypadku gwiazd pop kamper niekoniecznie służył wyłącznie przemieszczaniu się z jednego(...), dlatego już z daleka przyciągały uwagę i kojarzyły się z wizerunkiem gwiazdy pop. Kamper jako część wizerunku gwiazdy Choć obecnie gwiazdy stawiają na wygodniejsze i szybsze samoloty, którymi...

 • Muzyka łagodzi obyczaje? Raczej nie w Guantanamo

  Tortury można przeprowadzać w różny sposób. Jak pokazuje niedawno opublikowany raport Komisji Senatu USA w dzisiejszych czasach można stosować jeszcze bardziej wymyślne środki przekonywania więźniów niż było to kilkadziesiąt lub kilkaset lat temu. Jedną z metod, stosowanych przez żołnierzy Stanów Zjednoczonych było puszczanie więźniom muzyki.

 • Polski muzyk ciężko ranny. Doszło do groźnego wybuchu!

  ...36-letni muzyk znanej polskiej grupy pop-rockowej z wpływami dance został ranny w wyniku wybuchu nieustalonej substancji.

 • Recenzja Cheryl Cole "Only Human": Pop z taśmy produkcyjnej

  Już nie Cole, ale Cheryl Fernandez-Versini. Czwarty album właśnie trafia do sklepów. I jest równie nikomu niepotrzebny, jak trzy poprzednie.

 • Gwiazda muzyki pop ponownie w „Kościach”

  Cindy Lauper, piosenkarka popularna szczególnie w latach 80., w najbliższym odcinku zagra szaloną wróżkę…

 • Noel Gallagher: Nie tworzę sztuki. Tworzę pop

  Były lider słynnej brytyjskiej grupy Oasis i zarazem urodzony gawędziarz Noel Gallagher opowiada o swoim drugim solowym albumie - "Chasing Yesterday".

Zdjęcia na temat: muzyka pop
Wideo na temat: muzyka pop
 • Antoni Macierewicz jest zagorzałym fanem Paulli!

  A to zaskoczenie! Któż mógłby przypuszczać, że Antoni Macierewicz jest tak obeznany z polską muzyką pop. Okazuje się bowiem, że nowy minister obrony narodowej jest zagorzałym fanem niejakiej Paulli! Pan Antoni wyznał to w rozmowie z jedną z internetowych telewizji tuż po koncercie swojej ulubienicy! "Jestem fanem od dawna" - przyznał Macierewicz. Zaskoczeni?

 • Ciężarna Iwona Węgrowska kręci z byłym Dody!

  Węgrowska agencji informacyjnej Newseria Lifestyle. - Można powiedzieć, że to jest taki pop radiowy, jeżeli mogę sobie na to pozwolić. Czyli nie jest to ani za bardzo nudne, ani za bardzo szybkie

 • Pobita gwiazda chciała się zabić

  Alexandra Stan, rumuńska gwiazda muzyki pop znana z takich hitów jak "Mr Saxobeat" czy "Lemonade", złożyła zawiadomienie o popełnieniu przestępstwa przez swojego byłego menadżera Marcela Prodana(...) mu i kochałam go. To największa pomyłka w moim życiu" - mówi piosenkarka. Twierdzi, że Prodan ją wykorzystywał i traktował jak instrument do zarabiania pieniędzy, przez co chciała popełnić samobójstwo

Dyskusje na temat: muzyka pop
 • Re: "Policjanci z Miami": Skandalista Don Johnson

  To był serial, nawet dzisiaj z przyjemnością można by go powtórzyć i się na nim nie nudzić. Już sama czołówka nakręcała niesamowicie, świetna obsada, świetna muzyka, wypaśne samochody, wypaśna motorówka, wypaśny aligator. Dużo dobrej akcji i dramatu.

 • Re: ​Karolina Korwin Piotrowska ostro o "Zniewolonej". "Banalny, przewidywalny, kiczowaty"

  disco polo choć wielu taką muzykę uwielbia. Innni kochają klasyczną, pop lub rock a inni takie gatunki jazz, blues, i wiele odmian. Są tez ludzie którzy posłuchają każdej muzyki pod jednym warunkiem - takim, że jest dobra i budzi emocje. Ten serial to jest jak dobra muzyka popowa jaką nie zawsze dobrą zalewają nas stacje radiowe i co wtedy pani Piotrowska nie krzyczy że to kicz? Niech pani

 • Spór wokół serialu "Glee" zażegnany

  Nie zgodzili się pewnie dlatego, że w tym serialu króluje muzyka pop i jest to w ogóle świetny, ale jednak mało ambitny serial, więc gdyby się zgodzili oberwaliby od fanów. Ciekawe czy np. uczestnicy różnych show jak np. Bitwy na głosy, gdzie ostatnio grupa Kupichy śpiewała utwór Kings of leon też muszą prosić o zgodę.