• Informacje na temat:

  muzyka towarzyszyła

Artykuły na temat: muzyka towarzyszyła
 • Piotr Kupicha (37 l.) trzy lata temu zaskoczył fanów, rozstając się z żoną i matką dwójki swoich synów. Dzisiaj niechętnie wspomina tamte chwile. Przekonuje jedynie, że wiara towarzyszy mu od dziecka i szacunek do drugiego człowieka wyssał z mlekiem matki.

 • 10 naukowych faktów na temat muzyki

  Muzyka w wielu przypadkach może być świetnym obiektem badań dla naukowców, którzy analizują ludzkie zachowanie. W końcu słuchanie piosenek i innych dźwięków towarzyszy nam niemal codziennie. Oto 10 faktów na temat muzyki, firmowanych przez uczone głowy.

 • Anja Rubik: Co ją łączy ze światem muzyki?

  Nie przestaje zaskakiwać. W pozytywnym znaczeniu tego słowa. Okazuje się, że nasza najlepsza modelka pojawi się w roli specjalnego gościa na jubileuszowej gali Zbigniewa Preisnera.

 • "Bogowie" z muzyką na żywo na FMF!

  Podczas ósmej edycji Festiwalu Muzyki Filmowej w Krakowie odbędzie się koncert, którego dotąd w programie nie było. Widzowie będą mogli obejrzeć film "Bogowie" z muzyką na żywo w kompozycji Bartosza Chajdeckiego. Pokaz odbędzie się w niedzielę, 31 maja, w Centrum Kongresowym ICE Kraków.

 • "Świat według Kiepskich": Światowej sławy muzyk gościnnie w serialu

  Niecodzienni goście na planie Kiepskich! Kto wystąpi w serialu?

 • W Krakowie rozpoczyna się 8. Festiwal Muzyki Filmowej

  Muzyka do kultowych gier wideo, filmów Wajdy, ekranizacji dzieł Szekspira i seriali rozbrzmiewać będzie podczas 8. edycji Festiwalu Muzyki Filmowej w Krakowie - poinformowali w środę organizatorzy na konferencji inaugurującej jego tegoroczną edycję.

 • Kora Jackowska nie żyje. Legenda muzyki miała 67 lat

  ...zespołu "Maanam" w latach 1976-2008. Informację o śmierci Kory podała "Gazeta Wyborcza", powołując się na profesor Magdalenę Środę, która towarzyszyła artystce w chwili śmierci.  Smutną wiadomość...

 • Fascynujący muzyk, niepokorny wizjoner i... rogacz

  Film dokumentalny "20 000 dni na Ziemi", thriller "Rogi" i dramat "Klub Jimmy'ego" to najgłośniejsze premiery ostatniego dnia października.

 • Jessica Mercedes ma romans z muzykiem? Nie mogła się od niego oderwać!

  Jessica Mercedes (25 l.) została ostatnio przyłapana na czułościach z członkiem zespołu The Dumplings. Szafiarka nie mogła się wręcz od niego oderwać...

 • Festiwal Muzyki Filmowej: "Star Trek Live in Concert" na finał

  Dwa symultaniczne pokazy filmowych przebojów z muzyką na żywo, każdy nagrodzony owacjami na stojąco. Projekcjami "Bogów" z muzyką Bartosza Chajdeckiego oraz "Star Treka" z nominowaną do nagrody Grammy ścieżką dźwiękową Michaela Giacchino zakończyła się w niedzielę, 31 maja, 8. edycja Festiwalu Muzyki Filmowej w Krakowie.

Zdjęcia na temat: muzyka towarzyszyła