• Informacje na temat:

  muzyka zespołu

Artykuły na temat: muzyka zespołu
 • Agnieszka Chylińska opłakuje zmarłego muzyka z jej zespołu!

  Muzyk był jednym z założycieli zespołu Poluzjanci, w którym wokalistą jest mąż Oli Kwaśniewskiej, Kuba Badach. Koledzy z zespołu poinformowali, że Przemek przegrał walkę z ciężką chorobą. Maciołek pracował także z innymi artystami. W ostatnich latach sporo nagrywał z Agnieszką Chylińską. Nic więc dziwnego, że wokalistka jest wstrząśnięta jego nagłą śmiercią. "Dzięki Przemku za wszystkie dobre...

 • "Strefa nagości": Zmysłowość i muzyka

  Jednym z kluczowych elementów składających się na zmysłowość filmu Urszuli Antoniak "Strefa nagości" jest warstwa dźwiękowa. Autorem muzyki jest kompozytor i performer Ethan Rose. W filmie pojawiają się również utwory znakomitych zespołów tworzących muzykę elektroniczną Tosca oraz Telepopmusic. Na ścieżce dźwiękowej usłyszymy również kompozycję Pawła Mykietyna. "Strefa nagości" wejdzie do kin 12 czerwca.

 • Ewelina Lisowska ma nowego faceta! To muzyk ze znanego zespołu!

  ...dowiedziało się "Party", pani "włączająca niskie ceny" straciła głowę dla muzyka Afromental, Bartka Śniadeckiego. Mężczyzna jest starszy od niej o 10 lat, ale różnica wieku nie stanowi żadnego problemu...

 • Muzycy w hołdzie swoim bliskim

  Eric Clapton w hołdzie dla zmarłego w październiku basisty Cream, Jacka Bruce'a, stworzył instrumentalny utwór "Follow Jack". Z kolei w 1991 roku zadedykował swojemu tragicznie zmarłemu synowi jedną z najpiękniejszych ballad - "Tears In Heaven". Zobacz, jak muzycy wykorzystują swój talent, by upamiętnić zmarłych.

 • Natalia Kukulska wspiera znanego muzyka. Urodziła mu się córka z zespołem Downa

  Natalia Kukulska (41 l.) jako matka rozumie, co znaczy troska o niepełnosprawne dziecko.

 • Genialny projektant, legendarny muzyk

  Filmy biograficzne, których bohaterami są muzyk James Brown i projektant mody Yves Saint Laurent wejdą na ekrany polskich kin w piątek, 12 grudnia. Pozostałe premierowe tytuły to: komedia "Mów mi Vincent", musical "Dziewczyny", thriller "9 mil" i dramat "Macondo".

 • Tomasz Szczepanik z zespołu Pectus zostawił narzeczoną tuż przed ślubem!

  Lider zespołu Pectus do tej pory niespecjalnie chwalił się intymnymi szczegółami ze swojego życia. Najwyraźniej w końcu postanowił to zmienić.  W wywiadzie dla magazynu "Pani" zdobył się na niezwykle(...) spędzonych z narzeczoną, wszystkich lepszych i gorszych chwil" - wyznaje Szczepanik.  Okazuje się, że Monika również postanowiła wywrócić swoje dotychczasowe życie do góry nogami. Dla młodszego muzyka...

 • Podczas wielkiej finałowej Gali Muzyki Filmowej 100-lecie Amerykańskiego Związku Kompozytorów, Autorów i Wydawców ASCAP świętować będą nie tylko znakomici kompozytorzy, a wśród nich aż czterech zdobywców Oscara, ale także cenieni na całym świecie soliści. Koncert odbędzie się w niedzielę, 28 września, w hali ocynowni ArcelorMittal Poland w Krakowie.

 • Andrzej Zieliński z zespołu Skaldowie nadal w szpitalu. Jak się czuje?

  To miał być spokojny powrót do domu. Kilka dni temu po koncercie w Kwidzynie bracia Andrzej i Jacek (70 l.) Zielińscy z resztą członków zespołu Skaldowie wsiedli do samochodu, by dotrzeć do(...) dłuższy czas. Do muzyka przyjechała z Krakowa żona z dziećmi. - Stan pacjenta jest stabilny i poprawia się, nie ma zagrożenia życia - uspokajają lekarze z Włocławka. To nie pierwsza taka historia...

 • Festiwal Muzyki Filmowej: Video Game Live

  Energia, witalność, żywioł i ogień - w środę, 27 maja, w sali kinowej Kijów.Centrum rozpoczął się 8. Festiwal Muzyki Filmowej w Krakowie. Pierwszy z pięciu wielkich spektakli wizualno-dźwiękowych należał do świata video game. W roli głównej wystąpił Critical Hit, amerykański zespół złożony z wirtuozów nagrywających i komponujących muzykę do gier.

Zdjęcia na temat: muzyka zespołu
Wideo na temat: muzyka zespołu
 • Marcin Klimczak z zespołu Magma: Co robił przez ostatnie lata?

  Piosenka "Aicha" w latach 90. była niekwestionowanym hitem. Grały ją wszystkie rozgłośnie radiowe. Teraz, po 20 latach, Marcin Klimczak razem z zespołem Magma rusza w trasę koncertową. Co się z nim działo przez te wszystkie lata nieobecności? O powrocie na scenę muzyk opowiedział w "Dzień Dobry TVN". (źródło: x-news)

 • One Direction

  Zapis trasy koncertowej uwielbianego przez nastolatki zespołu "One Direction".

 • Czołówka serialu "Druga szansa"

  Muzyka: "Kaktus" zespołu BOVSKA

 • One Direction

  Zapis trasy koncertowej uwielbianego przez nastolatki zespołu "One Direction".

Dyskusje na temat: muzyka zespołu