• Informacje na temat:

  my z lublina

Artykuły na temat: my z lublina
 • Skandal po koncercie Bajmu w Lublinie. Co na to Beata Kozidrak i Andrzej Pietras?

  ...roku. Były podziękowania, łzy wzruszenia i nawet medale od prezydenta miasta Lublina. Ale niestety nie obyło się bez zgrzytu. Okazuje się, że muzycy z dawnego Bajmu nie otrzymali honorarium za występ...

 • "Seks nocy letniej" Woody'ego Allena w teatrze w Lublinie

  Historię trzech małżeństw uwikłanych we wzajemne relacje uczuciowe opowiada komedia Woody'ego Allena "Seks nocy letniej", którą przedstawi zespół Teatru im Juliusza Osterwy w Lublinie. Premiera sztuki, w reżyserii Pawła Aignera, odbędzie się w sobotę, 29 listopada.

 • Beata Kozidrak ma dość Warszawy? Wraca do Lublina?

  ...tęskni za swoim ukochanym Lublinem, gdzie zostawiła prawdziwych przyjaciół. Beacie przeszkadza, że w Warszawie jest częściej proszona o autografy i wspólne zdjęcia. Mieszkańcy Lublina byli bardziej...

 • Zdjęcia plenerowe do "Pań Dulskich"

  Do refleksji nad kondycją mieszczaństwa ma skłaniać film Filipa Bajona "Panie Dulskie", inspirowany dramatem Gabrieli Zapolskiej. Plenerowe zdjęcia do obrazu powstają właśnie w Lublinie, gdzie rozgrywa się jego akcja.

 • "Na Wspólnej": Powtórne oświadczyny, serce z Lublina i... porwanie!

  Tomek (Krzysztof Chodorowski) po raz drugi poprosi Anastazję o rękę (Karolina Bacia), Tosia (Julia Lewenfisz Górka) dostanie połówkę serca w prezencie od swojego internetowego chłopaka, a Jakub (Andrzej Niemirski) zostanie porwany na oczach Elżbiety (Paulina Chapko).

 • Hinduska produkcja "Kick" w polskich kinach

  Realizowany w kwietniu w Warszawie indyjski megahit "Kick" od 7 listopada można oglądać w czterech miastach w Polsce: w Warszawie (w kinach Muranów i Kinoteka), Lublinie (Kino Bajka), Łodzi (Kino Charlie) i Krakowie (Kino Kijów).

 • Marco podbija Lublin

  Marco przyjedzie do Lublina razem z Agatą i Pawłem. Gajewska wróci do Polski szczęśliwa - i w końcu po rozwodzie. - Jestem wolna! Wino dla wszystkich! A Mazur, tuż po wejściu do baru, pośle(...) was polubił, ale mi było głupio się przyznać. Marco zdradzi, że przed laty zakochał się w Polce i mieszkał w naszym kraju aż pięć lat. A teraz przyjechał do Lublina na ślub swojej córki... Czy...

 • Filip Bajon kręci "Panie Dulskie"

  Krystyna Janda, Katarzyna Figura, Maja Ostaszewska i Mateusz Kościukiewicz są w obsadzie "Pań Dulskich" w reż. Filipa Bajona. Zdjęcia do filmu, opowiadającego o "formie duchowej mieszczaństwa", z akcją rozgrywającą się m.in. w latach 90., trwają w Warszawie.

 • Beata Kozidrak na konferencji w Lublinie. Towarzyszył jej... były mąż

  Beata Kozidrak (58 l.) rozwiodła się z mężem. A gdy wydawało się, że ich relacje się normują, media obiegła zaskakująca wieść. Doniesienia mogły trochę popsuć relację wokalistki i Andrzeja Pietrasa (64 l.). Jednak, ku zdziwieniu niektórych, tak się jednak chyba nie stało. Dowód? Najnowsze zdjęcia.

 • Rozpoczyna się LGBT Film Festival

  W siedmiu polskich miastach rozpoczyna się szósta edycja LGBT Film Festival. Odbywający się co roku festiwal jest największą w kraju prezentacją kina z nurtu LGBT - lesbian, gay, bisexual, transgender.

Zdjęcia na temat: my z lublina
Wideo na temat: my z lublina
 • Beata Kozidrak: Postanowiłam zmienić wszystko. Mam się kim zajmować!

  Odmieniona Beata Kozidrak opowiedziała o życiu w Warszawie po przeprowadzce z Lublina. Przyznała, że jest szczęśliwa, wie czego chce i cieszy się, że poznała nowych ludzi. W swoim najnowszym singlu "Upiłam się tobą" śpiewa o tym, że w każdym momencie życia można znaleźć miłość i cieszyć się chwilą. Wokalistka stwierdziła, że zamknęła pewien etap, ale nie chce na siłę odcinać się od swojej

Dyskusje na temat: my z lublina