• Informacje na temat:

  mya tancerka

Artykuły na temat: mya tancerka
 • Nie żyje Mya-Lecia Naylor

  Mya-Lecia Naylor, brytyjska gwiazda, która zyskała sławę dzięki roli Jane w serialu telewizyjnym telewizji "Absolutely Fabulous", zmarła 7 kwietnia. Informacja o jej śmierci została ujawniona dopiero teraz przez stację CBBC. "Z wielkim smutkiem zawiadamiamy o tym, że  Mya-Lecia, którą znacie z seriali "Millie Inbetween" i filmu"Almost Never", odeszła na zawsze. Mya-Lecia była niezwykle...

 • ​Nie żyje Mya-Lecia Naylor. Policja podała przyczynę śmierci 16-letniej aktorki

  Mya-Lecia Naylor była gwiazdą programów dla dzieci i młodzieży. 7 kwietnia została znaleziona martwa we własnym domu. Koroner dopiero teraz podał informacje o wynikach śledztwa i przyczynę śmierci 16-latki.

Wideo na temat: mya tancerka
 • Frances Ha

  Greta Gerwig, okrzyknięta "Woodym Allenem" w spódnicy, w roli Frances Ha - niespełnionej tancerki, niepoprawnej optymistki, uroczej neurotyczki. Frances ma 27 lat i każdego dnia budzi się z nowym pomysłem na przyszłość.

 • Czarny łabędź

  Najnowszy film jednego z najciekawszych reżyserów współczesnego kina Darrena Aronofsky'ego, twórcy "Źródła", "Requiem dla snu" i "Pi", otwierający tegoroczny festiwal w Wenecji. Fascynujący wizualnie, zaskakujący niekonwencjonalnymi rozwiązaniami thriller o zaciętej rywalizacji dwóch tancerek baletowych, z których każda zdaje się skrywać mroczną tajemnicę. Znakomita obsada: Natalie Portman ("Bliżej" - nominacja do Oscara, "Bracia"), Mila Kunis ("Max Payne", "Księga ocalenia"), Winona Ryder...

 • Artysta

  Akcja rozgrywa się pod koniec lat 20. XX wieku, w czasie przełomu dźwiękowego w filmie. Koniec kina niemego był równocześnie końcem karier wielu gwiazd, będących u szczytu popularności. Czy słynny bohater kina przygodowego George Valentin podzieli los "wielkich zapomnianych"? Czy płomienne uczucie, które wybuchnie między nim a początkującą tancerką Peppy Miller zainspiruje go do walki o miejsce w świecie "nowego" Hollywood i ocali przed zapomnieniem oddanej kiedyś publiczności?