• Informacje na temat:

  myleene klass zdjęcia

Artykuły na temat: myleene klass zdjęcia
 • Rozbierana sesja ciężarnej Nataszy

  Jeden z dwutygodników opublikował rozebrane zdjęcia piosenkarki i tancerki Nataszy Urbańskiej (31 l.). Podniosła się medialna wrzawa. Powodem nie jest fakt, że Urbańska zafundowała sobie rozbieraną sesję zdjęciową i udostępniła ją, a to, że rozebrała się w zaawansowanej ciąży, co może budzić niesmak.

 • Urbańska jak Demi Moore

  Po tym jak jeden z magazynów opublikował nagie zdjęcia ciężarnej Nataszy Urbańskiej podniosła się spora medialna wrzawa.

 • Hear'Say trzykrotnie obrabowani

  Członkowie kwintetu Hear'Say, rewelacji angielskiej sceny pop ostatnich kilku tygodni, przekonują się coraz bardziej jak wysoka jest cena sławy. Do ich domu w północnej części Londynu włamywano się ostatnio przez trzy noce z rzędu.

Wideo na temat: myleene klass zdjęcia
 • X-Men: Pierwsza klasa

  "X-Men: Pierwsza klasa" to nie tylko spektakularny film akcji, ale i fascynująca historia o złożonych postaciach ukazująca początki sagi X-Men. Opowiada o tajemnych wydarzeniach z czasów zimnej wojny i o tym, jak świat uniknął nuklearnego Armagedonu. Zobaczymy jak tytułowa pierwsza klasa pogodziła się ze swoimi mocami i jak doszło do konfliktu. Podobnie jak poprzednie części, również ten film jest nie tylko widowiskowy, ale zgłębiający relacje między nietypowymi super-bohaterami. Akcja...

 • 1920 Bitwa Warszawska

  Film opowiada o miłości i burzliwych losach bohaterów rozgrywających się na tle wojennej zawieruchy. "Bitwę Warszawską 1920" reżyseruje Jerzy Hoffman, twórca nominowany w 1975 roku do Oscara za ekranizację "Potopu" Henryka Sienkiewicza. Autorem zdjęć jest Sławomir Idziak, nominowany w 2002 roku do Oscara za zdjęcia do filmu Ridleya Scotta "Helikopter w ogniu". Budżet filmu opiewa na 27 mln zł.

 • Strefa X

  W Meksyku rozbija się sonda kosmiczna badająca pozaziemskie formy życia. Andrew robi zdjęcia na miejscu katastrofy, kiedy dostaje polecenie - zorganizować Sam bezpieczny powrót do domu. Jedyna droga prowadzi przez skażoną, odizolowaną strefę. Od tej pory ci dwoje zdani są tylko na siebie. Jeśli chcą przeżyć, będą musieli poznać prawdziwe zagrożenie.