• Informacje na temat:

  mysia

Artykuły na temat: mysia
 • Obrotna Małgorzata Rozenek na ślub w tropikach zbiera pieniądze od znajomych!

  Związek Małgorzaty Rozenek (36 l.) i Radka Majdana (42 l.) kwitnie w najlepsze. Ślub coraz bliżej?

 • Tydzień na video i DVD

  sprzedaży) . Ciekawie przedstawia się w tym tygodniu również oferta filmów dla najmłodszych. Na video (27 maja, wypożyczenie) ukażą się bowiem kolejne opowieści o sympatycznej Mysi, filmy "Mysia: Urodziny" oraz "Mysia: kolory i liczenie" .

 • "Alternatywy 4": Serial ma już 30 lat

  Serial "Alternatywy 4" Stanisław Bareja zaczął kręcić w 1981 r. Zanim poznali go widzowie, przeleżał parę lat na półce. Aktorzy spotkali się w TVP Seriale, by wspominać pracę na planie, opowiadać anegdoty i nadal się dobrze bawić w 30. rocznicę jego powstania.

 • Kot zagra mysz!

  Tomasz Kot użyczy głosu Stefanowi Malutkiemu, głównemu bohaterowi animowanej komedii przygodowej "Mysi agencie" - mikremu posturą lecz wielkiemu odwagą Agentowi Zero Zero z Serem.

 • Zaliczyła dwie imprezy w jeden wieczór!

  ...inauguracji działalności nowego butiku Mysia 3. Kiedy zdążyła się przebrać, pozostanie jej tajemnicą! Nową kolekcję Marks & Spencer Ada podziwiała w towarzystwie m.in. Małgorzaty Sochy, czyli Ingi Gruszewskiej z "Przyjaciółek", i Anny Wendzikowskiej, czyli Moniki Ochman z "M jak miłość". W butiku Mysia 3 spotkała się z kolei z Andżeliką Piechowiak, czyli Mirką Kwiatkowską z "M jak miłość", Magdą Modrą...

 • Marczuk-Pazura wraca do TVN-u

  Według wielu miała zaszyć się w mysiej dziurze, tymczasem Weronika Marczuk-Pazura wraca do telewizji! Czym jeszcze nas zaskoczy?

 • Andrzej Rosiewicz: Jeszcze przez jakiś czas mogę korzystać z "500 plus"!

  Andrzej Rosiewicz (72 l.) jest optymistą od urodzenia. Kiedy coś dzieje się źle, tłumaczy sobie, że za chwilę będzie lepiej. Pozytywnego podejścia do życia uczy swoje dzieci.

 • Tydzień na video i DVD

  W tym tygodniu na miłośników kina domowego czeka ogromna ilość atrakcji - na video i DVD ukaże się ponad pięćdziesiąt tytułów! Przede wszystkim zadowoleni będą wszyscy ci, którzy chcą wzbogacić domowe kolekcje video (seria Filmomania) oraz DVD ("druga fala" DVDmanii). Na brak atrakcji nie będą mogły również narzekać osoby chcące wypożyczyć interesujące pozycje. Kilka propozycji ucieszy także dzieci.

 • Gra na forum

  Jesteście fanami „Gry o tron” i lubicie sobie czasem pogadać o tym serialu? A może nawet wasze przemyślenia skłaniają was do napisania dłuższego tekstu o tej produkcji? Jeśli tak, to z całą pewnością nasz konkurs przypadnie wam do gustu.

 • Tydzień na video i DVD

  W tym tygodniu na video i DVD ukaże się kilka tytułów, które na pewno zainteresują fanów kina. Już 8 kwietnia wielbiciele musicali i Nicole Kidman będą mogli wypożyczyć i kupić film "Moulin Rouge" , nagrodzony tegorocznymi Oscarami za kostiumy i scenografię. Miłośników klasycznych obrazów na pewno zaciekawi natomiast wydanie westernu "15:10 do Yumy" .

Zdjęcia na temat: mysia
Wideo na temat: mysia
 • Mysi agenci

  Animowana komedia przygodowa, w której Stefan Malutki zmierzy się z najtrudniejszym zadaniem w karierze mysiego agenta i udowodni światu, że MYSZje niemożliwe są nie tylko dla orłów. Stefan Malutki staje się celem perfidnej intrygi rekina show-biznesu, który zamierza uwięzić mówiącą myszkę i uczynić z niej gwiazdę telewizji. Na szczęście Stefan może liczyć na pomoc nowej przyjaciółki - odważnej mysiej mistrzyni salsy Loli.

 • Goryl Śnieżek w Barcelonie

  Najnowszy familijny hit studia Filmax, które ma na koncie takie przeboje, jak "Stefan Malutki", "Don Chichot" i "Mysi agenci". Bohaterem filmu jest wyjątkowy mieszkaniec ogrodu zoologicznego - jedyny biały goryl na świecie. Jego gęste, śnieżne futro wywołuje zachwyt wszystkich dzieci, ale dla innych człekoształtnych lokatorów zoo małpiszon-albinos jest źródłem wstydu. Odtrącony i wyszydzany przez swoich ziomków, dzielny biały gorylek postanawia wyruszyć w sekretną misję do samego serca...

 • Księżniczka i żaba

  Gdy księżniczka pocałuje żabę, zamieni się ona w wymarzonego księcia. Tak przynajmniej być powinno - wszyscy znamy tę historię. Ale co się stanie, gdy dziewczyna pocałuje żabę, a rezultat tego czynu będzie? hm? trochę inny? Miejmy nadzieję, że miłość mimo wszystko znajdzie dla siebie drogę, choćby to było naprawdę trudne! Akcja filmu toczy się w latach dwudziestych, w tętniącym rytmami jazzu Nowym Orleanie. A głównymi bohaterami są: pragmatyczna dziewczyna, której nie w głowie amory -...

Dyskusje na temat: mysia