• Informacje na temat:

  myspace music

Artykuły na temat: myspace music
 • Jay-Z: Wytwórnia pozwała popularny serwis

  Prawnicy giganta Universal Music Group złożyli w poniedziałek, 20 listopada, pozew przeciwko popularnej stronie internetowej MySpace, a dokładnie jej właścicielowi News Corp. Wszystko to z powodu bezprawnej przedpremiery nowej płyty rapera Jay'a-Z "Kingdome Come" w serwisie.

 • Nagrody MTV: Kim są rywale Dody?

  W medialnej gorączce przed czwartkowym (5 listopada) rozdaniem nagród MTV Europe Music Awards prezentujemy rywali Dody w wyścigu o statuetkę "Najlepszego europejskiego wykonawcy".

 • Ameryka woli składanki

  Najpopularniejszą płytą za Atlantykiem okazała się składanka największych hitów tego roku "NOW! That's What I Call Music 25".

 • Składanka niepokonana

  Składanka największych przebojów roku "NOW 25 That's What I Call Music!" utrzymała się na 1. pozycji amerykańskiej listy bestsellerów płytowych, pomimo 33-procentowego spadku sprzedaży. Tytuł ten znalazł tym razem 149 tys. nabywców.

 • Kto spier... sufit?

  Już dzisiaj, 9 kwietnia, we wrocławskim klubie Firlej odbędzie się finał konkursu Neuro Music, którego zwycięzca wystąpi na festiwalu Asymmetry, w długi majowy weekend. W szranki stają grupy Phobh, Maszyny i Motyle, MOANAA, Moja Adrenalina oraz Ketha. Ich popisy poprzedzi występ gwiazd zza Oceanu: Jarboe oraz Nachtmystium.

 • Volbeat w Polsce!

  Wreszcie! Volbeat, najpopularniejsza duńska formacja XXI odwiedzi nasz kraj w połowie lutego 2009 roku.

 • Szczyt po 14 latach

  Najlepiej sprzedawaną płytą w Stanach Zjednoczonych jest "Finding Forever" rapera Commona. To pierwszy w jego czternastoletniej karierze album "Numer Jeden" na liście sprzedaży "Billboard Top 200" i najlepiej notowana premiera tygodnia. Zakupiło go 155 tys. osób.

 • Justin Timberlake: Drugie doświadczenie (nowa płyta)

  Na Instagramie Justin Timberlake ujawnił szczegóły płyty "The 20/20 Experience 2 of 2", drugiej części powrotnego albumu "The 20/20 Experience" z marca tego roku.

 • Luxtorpeda: Czadowy Litza solo

  Do eliminacji do Przystanku Woodstock swój solowy projekt Luxtorpeda zgłosił Robert "Litza" Friedrich, gitarzysta znany z m.in. Arki Noego i 2Tm2,3.

Wideo na temat: myspace music
 • Woodstock: 3 dni pokoju i muzyki

  Poruszający śpiew Janis Joplin, przeszywające dźwięki gitary Jimiego Hendrixa oraz zaangażowane teksty utworów Jefferson Airplane czy Canned Heat miały uczynić świat lepszym. Nawet jeśli to się nie udało, ich muzyka przemawia do kolejnego już pokolenia słuchaczy. Ona jest główną bohaterką filmu o festiwalu, który przeszedł do legendy. 4-dyskowe wydanie DVD zawiera zremasterowaną na nowo, 4-godzinną wersję reżyserską filmu oraz 2 godziny materiałów dodatkowych m. in. wyszukane w archiwach,...

 • Notorious

  "MAM DO OPOWIEDZENIA WAŻNĄ HISTORIĘ" - JAK NARODZIŁ SIĘ "NOTORIOUS" Wallace przyszedł na świat 21 maja 1972 roku. Wychowywał się w jednej z najbiedniejszych dzielnic Brooklynu - Bedford Stuysvesant. Dość wcześnie objawił się jego talent - jako nastolatek już nagrywał. Był inteligentny i dobrze się uczył, ale w wieku 17 lat rzucił szkołę i zaczął handlować narkotykami - okoliczni dealerzy nie narzekali na brak gotówki i żyli po królewsku; Christopher też o tym marzył. Narodziny córki jeszcze...

 • Solista

  Film ze wspaniałymi kreacjami aktorskimi. Obdarzony nieprawdopodobnym talentem skrzypek Nathaniel Awers (Jamie Foxx) w czasie drugiego roku studiów na prestiżowej akademii muzycznej Juilliard School of Music w Nowym Jorku, zachorował na schizofrenię. Muzyk staje się bezdomnym, zarabiający na życie graniem na ulicach. Pomoc otrzymuje od dziennikarza /(Robert Downey. Jr).