• Informacje na temat:

  myszka mickey

Artykuły na temat: myszka mickey
 • Małgorzata Kożuchowska: Co zrobiła dla synka?

  Mickey! Czarną, obcisłą suknię z wielkimi uszami stworzył dla niej projektant Dawid Woliński i oboje właśnie tak uczcili 90. urodziny słynnej myszki Walta Disney’a. - Chciałabym dożyć dziewięćdziesiątki w takiej kondycji jak ona! Brawo Mickey! - napisała w internecie aktorka i zamieściła serię zdjęć nie tylko w sukience, ale też z wielką pluszową myszką. I choć zazwyczaj zostawia swoje kreacje...

 • Myszka Mickey była zazdrosna

  Punkowa formacja Gallows dostała zakaz występu w parku rozrywki Disneyland.

 • Wpadki w świecie mody roku 2010

  ...z kolei prawie całą nogę artystki. Tak odważną kreację stylista fryzur zestawił z czymś, co na głowie Cheryl przypominało uczy myszki Mickey i szybko pod taką nazwą zrobiło karierę w internecie...

 • Nick Cave i Myszka Miki

  Poznaliśmy szczegóły drugiego albumu grupy Grinderman, pobocznego projektu Nicka Cave'a.

 • Chińczycy walczą z amerykańskimi animacjami

  "Simpsonowie" oraz Myszka Mickey wylecą z pasma największej oglądalności w chińskiej telewizji. To decyzja chińskich władz mająca stworzyć większe szanse wśród publiczności dla rodzimej animacji.

 • Gary Ross i animowana myszka

  Gary Ross, który z powodzeniem przeniósł ostatnio na ekran powieść "Niepokonany Seabiscuit" , zamierza zająć się kolejną adaptacją. Tym razem twórca ma zamiar zekranizować bestsellerową powieść dla dzieci, "The Tale of Despereaux: Being the Story of a Mouse, a Princess, Some Soup, and a Spool of Thread".

 • Największe ikony XX wieku

  Marlon Brando ( "Ojciec chrzestny" , "Czas Apokalipsy" ), Charlie Chaplin ( "Dyktator" , "Dzisiejsze czasy" ) i Humphrey Bogart ( "Casablanca" , "Sokół Maltański" ) znaleźli się na liście ikon XX wieku, opracowanej w oparciu o głosy czytelników amerykańskiego branżowego magazynu "Variety". Pozycję pierwszą w zestawieniu zajęła grupa The Beatles, którą uznano za "ikonę stulecia".

 • Opera o życiu Walta Disneya

  Kompozytor Philip Glass ("Koyaanisqatsi", "Godziny") otrzymał zamówienie na skomponowanie opery opartej na życiu legendy animacji dziecięcej - Walta Disneya.

 • Niezwykła oscarowa kampania

  Najsłynniejszy anonimowy artysta uliczny - Banksy, jest nominowany do Oscara. W oczekiwaniu na werdykt w sprawie swojego pierwszego filmu "Wyjście przez sklep z pamiątkami" dekoruje graffiti Los Angeles.

 • Świat według Tima Burtona

  Do polskich kin w odstępie dwóch miesięcy trafiły aż dwie produkcje "dziwaka Hollywood" Tima Burtona. Zarówno "Charlie i fabryka czekolady" , jak i "Gnijąca panna młoda" to kolejne fantazmaty niepohamowanej, dziecięcej wyobraźni twórczej reżysera "Batmana" , "Edwarda Nożycorękiego" , czy "Jeźdźca bez głowy" . Tylko pozornie jednak jego filmy przeznaczone są dla dzieci.

Wideo na temat: myszka mickey
 • Frances Ha

  Greta Gerwig, okrzyknięta "Woodym Allenem" w spódnicy, w roli Frances Ha - niespełnionej tancerki, niepoprawnej optymistki, uroczej neurotyczki. Frances ma 27 lat i każdego dnia budzi się z nowym pomysłem na przyszłość.

 • Iron Man 2

  Teraz, kiedy cały świat już wie, że przemysłowiec miliarder Tony Stark (Robert Downey Jr.) to Iron Man, nasz bohater wznawia działalność należącej do zmarłego ojca firmy Stark Expo, która ma zostać wizytówką humanitarnych działań inspirowanych nowinkami technologicznymi. Kiedy rząd Stanów Zjednoczonych nalega, aby Tony stanął przeciwko Ivanowi Vanko (Mickey Rourke), tajemniczej postaci z przeszłości rodziny Stark, Ivan decyduje się zniszczyć Tony'ego ukazując światu własną śmiertelną broń...

 • Immortals. Bogowie i herosi 3D

  Grecki wojownik Tezeusz walczy przeciwko uwięzionym tytanom. Najnowszy film twórców "300"! Wiele lat po mitycznym zwycięstwie Bogów nad Tytanami na horyzoncie pojawia się nowe zagrożenie. Żądny władzy król Hyperion (Mickey Rourke) wypowiada wojnę ludzkości. Plądrując bezbronne, wobec jego brutalnej armii, ziemie Grecji poszukuje legendarnego Łuku - broni o niewyobrażalnej mocy, wykutej niegdyś w niebiosach przez Boga Wojny, Aresa. Ten kto posiądzie broń będzie dowodził czekającymi na...

Dyskusje na temat: myszka mickey