• Informacje na temat:

  myszka miki

Artykuły na temat: myszka miki
 • ...do Franka często dzwonił kolega Miki (Jan Marczewski). Wkrótce dziewczyna znika z domu. Policja zabezpiecza monitoring i jej laptopa. W dniu zniknięcia Franek zostaje pobity niedaleko domku przez króla...

 • Myszka Miki przemówiła po raz pierwszy!

  "Parowiec Willie" (ang. Steamboat Willie) to 8-minutowa animacja Walta Disneya, w której po raz pierwszy słyszymy głos Myszki Miki. Premiera tego jednego z pierwszych dźwiękowych filmów animowanych odbyła się 18 listopada 1928 roku.

 • Myszka Miki

  .... Okazuje się, że chłopak ma kłopoty w szkole. Grozi mu niedopuszczenie do matury. Emilka przypomina sobie, że często dzwonił do Franka kolega Miki. Tymczasem znika z domu Emilka. Policja zabezpiecza...

 • Od 16 lat dubbinguje Kubusia Puchatka

  18. stycznia obchodziliśmy Międzynarodowy Dzień Kubusia Puchatka. "Miś jest mądry - chociaż sam o sobie mówi, że jest o małym rozumku" - przekonuje aktor Maciej Kujawski, który dubbinguje tę postać od 16 lat.

 • Ma już 85 lat!

  Myszka Miki zmienia się, ale nie starzeje. Bawi kolejne pokolenia dzieci i budzi uśmiech dorosłych. Co ciekawe, obecnie ma dwa wizerunki – nowoczesny i retro!

 • Kacper Kuszewski "Album Rodzinny": Marek z "M jak Miłość" w nowej roli

  Aktor teatralny, filmowy i dubbingowy oraz gwiazda "M jak Miłość", wydaje swój pierwszą autorską płytę pt. "Album Rodzinny".

 • Małgorzata Kożuchowska wsparła potrzebujących. To dla dzieci się tak ubrała!

  Niedawno Małgorzata Kożuchowska (45 l.) zaprezentowała się w eleganckiej kreacji i w… uszach Myszki Miki na głowie! Skąd pomysł na takie przebranie? Tajemnica wreszcie wychodzi na jaw – chodziło o akcję charytatywną.

 • Myszka Miki a narkomania

  Myszka Miki nie będzie walczyć z narkomanią - ogłosiły włoskie media informując o fiasku pomysłu wykorzystania słynnej postaci z kreskówki w kampanii przeciwko tej pladze.

 • Małgorzata Kożuchowska zaszalała ze stylizacją! To jakiś żart?!

  ..., czerwona torebka, idealny makijaż i mała czarna. Jednak jeden dodatek przy sukience zepsuł całość. Do kreacji doszyty był ogromny kołnierzyk w kształcie uszu kultowej postaci Disney'a - Myszki Miki.

 • Myszka Miki na licytacji

  Pierwszy rysunek z podobizną Myszki Miki zostanie zlicytowany. Dochód ze sprzedaży zasili konto Międzynarodowego Muzeum Kreskówek (International Museum Of Cartoon Art) w Boca Raton, na Florydzie. Muzeum od pewnego czasu boryka się z poważnymi problemami finansowymi.

Zdjęcia na temat: myszka miki
 • "Myszka Miki i Przyjaciele"
Wideo na temat: myszka miki
 • Kacper Kuszewski mówi głosem Myszki Miki!

  Kacper Kuszewski zaprezentował próbkę swoich umiejętności dubbingowych. Mało kto wie, że aktor mówi głosem... Myszki Miki! / Źródło: TTV/x-news

 • Largo Winch

  James Bond i Jason Bourne doczekali się godnego rywala. Zapnijcie pasy bezpieczeństwa, bo nadchodzi Largo Winch! Largo Winch to 26-letni buntownik, który przy okazji jest też bilionerem - dziedzicem rodzinnego imperium biznesu, jak również czarującym pogromcą kobiecych serc. Już wkrótce będzie musiał użyć swych niezwykłych umiejętności, aby przeciwstawić się czyhającym na jego fortunę i życie wrogom? Pełna akcji i przygód fabuła oparta na bestsellerowym komiksie trzyma w napięciu od pierwszej...

 • Spisek

  Kontynuacja popularnego filmu sensacyjnego "Largo Winch", porównywanego ze słynnymi seriami przygód Jasona Bourne'a i Jamesa Bonda. Jedna z największych europejskich produkcji roku, do której zdjęcia kręcono w Niemczech, Francji, Belgii, Tajlandii i Hongkongu. W gwiazdorskiej obsadzie u boku przystojnego Tomera Sisley, dawno niewidzianej na ekranach kin Sharon Stone ("Nagi instykt", "Kasyno", "Broken Flowers") oraz ulubionego aktora Emira Kusturicy - Mikiego Manojlovica ("Underground",...

Dyskusje na temat: myszka miki