• Informacje na temat:

  myszkowski steczkowska

Artykuły na temat: myszkowski steczkowska
 • Justyna Steczkowska i Maciej Myszkowski: Nowy początek!

  Rok 2017 był dla Justyny Steczkowskiej (45 l.) i jej męża Macieja Myszkowskiego (44 l.) wyjątkowo zagmatwany. Końcówka jednak okazała się szczęśliwa...

 • Justyna Steczkowska urodzi w domu?

  Według doniesień kolorowej prasy trzecie dziecko Justyny Steczkowskiej na świat przyjdzie w domu. Poród ma się odbyć w sierpniu.

 • Leon Myszkowski zakochany!

  Mimo że Justyna Steczkowska i Maciej Myszkowski po 17 latach małżeństwa właśnie ogłosili separację, ich syn, 17-letni Leon, nie stracił wiary w miłość. Przeciwnie - wygląda na to, że właśnie się zakochał, i to tak bardzo, że poczuł potrzebę podzielenia się swym szczęściem ze światem. Na Instagramie zamieścił zdjęcie, na którym pozuje w objęciach z ukochaną. Pod spodem zamieścił podpis: "Żono...

 • Justyna Steczkowska urodziła syna

  Justyna Steczkowska, jedna z najpopularniejszych polskich woklaistek, została mamą. Wykonawczyni przeboju "Dziewczyna Szamana" urodziła w piątek rano synka i - jak się dowiedzieliśmy - rodzice postanowili nadać mu imię Leon.

 • Justyna Steczkowska i Maciej Myszkowski znów razem? Małżeństwo uratowane?

  Co za wspaniałe wieści! Jak czytamy w jednej z gazet, Justyna Steczkowska (45 l.) i Maciej Myszkowski (44 l.) pokonali kryzys małżeński! Jeszcze kilka miesięcy temu można było mieć wątpliwości, czy odbudują swój związek.

 • Steczkowska nie romansuje

  Wokalistka od kilku tygodni większość czasu spędza na próbach do "Tańca z gwiazdami" w objęciach Stefano Terrazzino. Widywana jest także z młodym modelem Piotrem Białkiewiczem...

 • Justyna Steczkowska i Maciej Myszkowski uratują małżeństwo? Rozwodu nie będzie?

  Czyżby rozwód jednak nie był nieunikniony? Z słów Macieja Myszkowskiego (43 l.) wynika, że co prawda jego małżeństwo z Justyną Steczkowską (44 l.) przechodzi kryzys, ale oboje starają się go przezwyciężyć!

 • Justyna Steczkowska (35 l.) na festiwal do Sopotu przyjechała z mężem Maćkiem Myszkowskim (34 l.). Ale choć w ciągu dnia byli nierozłączni, to wieczorami piosenkarka bawiła się sama.

 • Leon Myszkowski pisze książkę! Justyna Steczkowska dumna?

  Stało się! Do grona rodzimych pisarzy dołącza Leon Myszkowski (15 l.). Syn Justyny Steczkowskiej (43 l.) pochwalił się na Instagramie, że siada do pisania książki!

 • Justyna Steczkowska na swojej oficjalnej stronie poinformowała, że jej 4-letni synek Leon wkrótce będzie miał brata. Drugie dziecko popularnej wokalistki i jej męża Maćka Myszkowskiego ma przyjść na świat w połowie czerwca.

Zdjęcia na temat: myszkowski steczkowska
 • Justyna Steczkowska i Maciej Myszkowski
Wideo na temat: myszkowski steczkowska
 • Maciej Myszkowski powrócił na wybieg!

  Czyżby wielki powrót do modelingu? Maciej Myszkowski (43 l.) od lat jest cenionym architektem i nie wszyscy pamiętają, że kiedyś był modelem. Ostatnio mąż Justyny Steczkowskiej pojawił się na Warsaw(...) była ciekawa, to zdecydowałem się - zdradził Myszkowski w rozmowie z Agnieszką Jastrzębską z "Dzień Dobry TVN". (Dzień Dobry TVN/x-news)

 • Maciej Myszkowski o karierze syna: Byłem przeciwny

  Portale rozpisują się na temat kariery syna Justyny Steczkowskiej i Macieja Myszkowskiego. Co na ten temat sądzi tata chłopca? - Na początku byłem mocno na nie, teraz doceniam jego wysiłek - przyznaje Maciej Myszkowski. Zobaczcie całą rozmowę... TVP/x-news

 • Leon Myszkowski: Będę walczył o swoją rodzinę, bo jest dla mnie najważniejsza

  W mediach głośno jest o rozstaniu Justyny Steczkowskiej i Macieja Myszkowskiego. Pojawiła się także informacja mówiąca o tym, że ich 16-letni syn Leon wyprowadził się od matki i zamieszkał z ojcem. Chłopak zaprzeczył tej wiadomości na Facebooku, a teraz odniósł się do niej w najnowszym wywiadzie Wideoportalu. Przyznał, że nie denerwują go tego typu newsy, ponieważ jest spokojnym człowiekiem