• Informacje na temat:

  na co ona wydaje

Artykuły na temat: na co ona wydaje
 • Gwyneth Paltrow: Tyle wydaje na jedzenie!

  Aktorka na swojej stronie internetowej doradza, jak żyć zdrowo. Sporo miejsca poświęca posiłkom. Niedawno podała przepisy na koktajle, które zawierały składniki za kilkaset dolarów! Czyżby ona sama odżywiała się o wiele bardziej ubogo? Serwis "E!Online" dowiedział się, że Gwyneth Paltrow wydaje na jedzenie ok. 70 dolarów dziennie! Choć mogłaby sobie pozwolić na stołowanie się w najdroższych...

 • Paulina Sykut wydaje debiutancką płytę

  Paulina Sykut - dziennikarka i prezenterka pogody, znana z programu "Must Be the Music. Tylko muzyka" - pracuje nad debiutancką płytą. Krążek ma być utrzymany w klimacie muzyki nowoczesnej z lekką domieszką jazzu, a prezenterka sama pisze większość tekstów.

 • Anna Lewandowska radzi: kupa nie powinna brudzić toalety i wydawać brzydkiego zapachu!

  Anna Lewandowska (28 l.) namawia swoich fanów, by bacznie przyglądali się swojej kupie. Zawiera ona bowiem szereg informacji, które mogą nam powiedzieć, kim tak naprawdę jesteśmy.

 • Polskie płyty 2015 roku: Kto wydaje, kto powraca?

  Nowości płytowe w 2015 roku to nie tylko rynek zagraniczny. To także sporo nowości od rodzimych wykonawców. Kto zachwyci, a kto rozczaruje słuchaczy?

 • Ilona Felicjańska wydaje nową książkę. Będzie dużo seksu!

  Swoją nową książkę Ilona Felicjańska kieruje do wszystkich osób borykających się z uzależnieniem - i to niekoniecznie od alkoholu. "Znalazłam klucz do szczęścia" - to zapis jej pięcioletnich poszukiwań odpowiedzi na fundamentalne pytania. Modelka zawarła w niej własne doświadczenia oraz porady ekspertów.

 • Najlepszy Przekaz W Mieście "Tylko ona": Wcale nie chodzi o dziewczynę

  Finaliści trzeciej edycji "Must Be The Music" w walentynki zaprezentowali teledysk do nowego singla "Tylko ona".

 • Justyna Steczkowska wydaje fortunę na włosy!

  ..., warto poddawać się mezoterapii co dwa tygodnie. Jest ona bardzo bolesna, bo skóra głowy jest silnie unerwiona i nie ma warstwy tłuszczu, ale efekty są spektakularne. Mezoterapia igłowa powoduje porost...

 • Recenzja Leighton Meester "Heartstrings": Nie taka dziunia, jakby się wydawało

  Znana z roli wiecznie knującej, zepsutej Blair, starletka "Gossip Girl" właśnie wydała płytę. Dolary przeciw orzechom, że to absolutne popowe dno? Jeśli tak to będziecie mocno zaskoczeni.

 • Słynny vloger Alfie Deyes podbił internet. Teraz wydaje książkę!

  ...mogli przekonać się, w czym tkwi fenomen tego złotego dziecka YouTub’a. 15 lipca do księgarń trafi kreatywna książka vlogera, o przewrotnym tytule " Książka bez sensu". Młody autor proponuje(...) szaleństw, wydawca udostępnia także polską wersję aplikacji do pobrania na telefon lub tablet. Umożliwia ona dostęp do niepublikowanych stron, wyjątkowych wyzwań i filmików Alfiego, których próżno szukać...

 • Ewa Pacuła: Pani od seksu

  Patrząc na nią trudno uwierzyć, że ta piękna blondynka jest mamą trzech córek. Ale to podobno właśnie one są sekretem jej urody.

Zdjęcia na temat: na co ona wydaje
Wideo na temat: na co ona wydaje
 • Beata Tadla wydaje czwartą książkę. O czym?

  Beata Tadla wydaje czwartą książkę „Czego oczy nie widzą” - to podsumowanie 25-letniej kariery zawodowej dziennikarki. Pisze w niej o najtrudniejszych momentach w pracy, ciekawych gościach i kulisach wpadek na wizji. Gwiazda twierdzi, że jej celem było m.in. pokazanie całości pracy dziennikarzy, której widzowie nie znają i często nie rozumieją.

 • Szczęściarz

  "Szczęściarz" to adaptacja powieści Nicholasa Sparksa, jednego z najpoczytniejszych i najchętniej ekranizowanych współczesnych pisarzy amerykańskich. Na podstawie jego książek powstały już tak głośne filmy jak "Pamiętnik", "Noce w Rodanthe" czy "Szkoła uczuć". "Szczęściarz" to ciepła opowieść o tym, że prawdziwą miłość można znaleźć nawet w najbardziej niecodziennych okolicznościach. Sierżant Logan Thibault (Zac Efron) jest urodzonym szczęściarzem. Trzy razy odbył służbę w Iraku i choć...

 • Ilona Felicjańska wydaje nową książkę

  Swoją nową książkę Ilona Felicjańska kieruje do wszystkich osób borykających się z uzależnieniem, niekoniecznie od alkoholu. „Znalazłam klucz do szczęścia” to zapis jej pięcioletnich poszukiwań odpowiedzi na fundamentalne pytania. Modelka zawarła w niej własne doświadczenia oraz porady ekspertów.

 • Ona

  Ona

  Akcja filmu Spike'a Jonze rozgrywa się w niedalekiej przyszłości. Samotny pisarz Theodore Twombly (Joaquin Phoenix) zakupił właśnie nowe oprogramowanie komputerowe, które ma wychodzić naprzeciw wszystkim oczekiwaniom użytkownika. Ku swojemu zaskoczeniu Theodore odkrywa, że zakochał się w swoim systemie operacyjnym (mówiącym głosem Scarlett Johansson).

Dyskusje na temat: na co ona wydaje