• Informacje na temat:

  na co wydał

Artykuły na temat: na co wydał
 • Obrońca Doroty R. wydał mocne oświadczenie!

  Dorota R. wywołała ostatnio niezłe zamieszanie. Została zatrzymana przez policję i doprowadzona do prokuratury. Teraz głos postanowił zabrać adwokat wokalistki. Wydał mocne oświadczenie!

 • Wokalista Radiohead wydał płytę przez torrent (album "Tomorrow's Modern Boxes")

  Pierwszy od ośmiu lat solowy album Thoma Yorke'a z grupy Radiohead ukazał się za pośrednictwem strony BitTorrent.

 • Adam Małysz wydał oświadczenie! Chodzi o Justynę Żyłę

  Adam Małysz (40 l.) został zapytany o rozbieraną sesję swojej kuzynki, Justyny Żyły (31 l.). Nie chciał tej sprawy komentować, ale przyznał, że nie widział jej nagich zdjęć. Dodatkowo wydał jeszcze oświadczenie.

 • Ewa Farna wyda płytę jazzową!

  Ewa Farna przyznaje, że przygotowania do koncertów idą pełną parą, bo trasa akustyczno-jazzowa jest dla niej i dla zespołu dużym wyzwaniem. Choć próby pochłaniają dużo czasu, to artystka zdradza, że w międzyczasie pracuje również nad nową płytą - tym razem niekomercyjną, utrzymaną w stylistyce jazzowej. Premiera krążka zaplanowana jest na 31 marca.

 • Poród Meghan Markle. Rzecznik prasowy rodziny królewskiej wydał oficjalne oświadczenie!

  ...  TUTAJ ). By rozwiać wszelkie wątpliwości i uciąć kolejne spekulacje, rzecznik rodziny królewskiej wydał specjalny komunikat: "Książę i księżna Sussexu są bardzo wdzięczni za życzliwość, jaką otrzymali...

 • Jared Leto: Joker w nowym wydaniu

  David Ayer, reżyser "Suicide Squad", umieścił na Twitterze pierwsze oficjalne zdjęcie Jareda Leto w roli Jokera. Trzeba przyznać, że fotografia robi wrażenie.

 • Wojciech Mann wydał oświadczenie. Dementuje plotki

  Wojciech Mann (68 l.) odniósł się do rewelacji, jakie ostatnio pojawiały się w mediach. W oświadczeniu wyjaśnił, że prezes Polskiego Radia wcale nie zarzuciła mu, że ma braki warsztatowe.

 • Kieliszek, wiadro i... pizza.10 najciekawszych wydań polskich płyt rapowych

  W czasach, gdy rynek muzyczny przesycony jest kolejnymi wydawnictwami, warto by album wyróżniał się nie tylko jakością, ale też stroną wizualną. Dobrze wiedzą o tym polscy twórcy rapowi, którzy od dobrych paru lat nie poprzestają tylko na dodawaniu gratisów w postaci plakatu czy wlepek. Poniżej przybliżamy wam 10 kreatywnych wydań płyt pozostających na długo w pamięci.

 • "Cena miłości": Wydał, a nawet zarobił

  ​Trudno o lepszego gospodarza tureckiej wersji "Milionerów" niż artysta z głową do interesów!

 • Anna Mucha wydała książkę: "Wstydu nie ma"

  Anna Mucha zdradziła, że przez 10 lat zastanawiała się, czy w ogóle napisać jej debiutancką książkę "Toskania, że mucha nie siada", która właśnie się ukazała. Nie chciała być postrzegana jako kolejna celebrytka pisząca książkę. Nie miała także zamiaru tytułować się pisarką, bo nią nie jest.

Zdjęcia na temat: na co wydał
Wideo na temat: na co wydał
 • Will Smith i Jada Pinkett Smith się rozwodzą? Gwiazdor wydał oświadczenie!

  Will Smith postanowił wyjaśnić sprawę raz na zawsze? Aktor zaprzeczył plotkom dotyczących rozwodu z Jadą Pinkett Smith. Gwiazdy w grudniu świętować będą 18. rocznicę ślubu. Smith w oświadczeniu na Facebooku napisał: „Zazwyczaj nie odpowiadam na głupoty. Nie rozwodzimy się z Jadą. Przysięgam wszystkim, że jeżeli kiedykolwiek zdecyduję się na rozwód z moją Królową, powiem wam osobiście”. W odpowiedzi na wiadomość męża, Jada napisała na Twitterze: „Mój król przemówił”. Czy udało im się zakończyć...

 • Ben Hur - Wydanie jubileuszowe 50.rocznica

  Zrealizowany z rozmachem "Ben-Hur" jest pierwszym filmem w historii, który zdobył aż 11 Oscarów®. Ten sukces dopiero kilkadziesiąt lat później udało się powtórzyć "Titanicowi" Jamesa Camerona oraz "Władcy Pierścieni: Powrotowi króla" Petera Jacksona. Akcja filmu rozgrywa się w pierwszej połowie I wieku n.e. Kiedy bogaty i wpływowy żydowski książę Juda Ben-Hur (Charlton Heston) popada w konflikt z dawnym przyjacielem z dzieciństwa - oddanemu Rzymowi Messali (Stephen Boyd), staje się dla niego...

 • Esmeralda Godlewska wydała oświadczenie

  Monika "Esmeralda" Godlewska opublikowała w mediach społecznościowych film z odezwą do swoich fanów.

 • Feniks

  Nelly Lenz, żydowska śpiewaczka, wychodzi cało z obozu koncentracyjnego w Auschwitz, ale jest oszpecona i poważnie ranna. Wraz z wierną przyjaciółką, Lene, wraca do tego, co pozostało z Berlina. Ma tylko jeden cel: odnaleźć w ruinach miastach swego męża, muzyka. Chce się dowiedzieć czy nadal ją kocha i czy to on wydał ją nazistom, jak twierdzi Lene. Gdy jednak go odnajduje, mąż jej nie rozpoznaje. A co gorsza, prosi ją aby udawała... Nelly. Wszystko po to, żeby mógł objąć jej spadek.

Dyskusje na temat: na co wydał