• Informacje na temat:

  na cztery i na sześć

Artykuły na temat: na cztery i na sześć
 • Gwiazda "House of Cards" ćwiczy sześć dni w tygodniu

  Aktorka, która wciela się w uroczą, ale bezwzględną dziennikarkę Zoe w hitowym serialu "House of Cards", nie wyobraża sobie życia bez sportu. "Staram się trenować sześć dni w tygodniu, głównie przy drążku (bar method) - to ćwiczenia inspirowane baletem połączone z pilatesem. Codziennie muszę też biegać przez godzinę. Kiedy to już zrobię, czuję, że mogę sobie przez resztę dnia pozwolić na...

 • Beata Tyszkiewicz i Andrzej Wajda: Historia pewnego mełżeństwa

  Ich związek trwał cztery lata, małżeństwo zaledwie półtora roku. Reżyser wspomina je bardzo niechętnie.

 • Katarzyna Figura: Cały proces do powtórki?

  Brzmi niewiarygodnie, ale... tego nie można wykluczyć: trwająca już sześć lat sprawa rozwodowa aktorki może zacząć się od nowa!

 • "Hobbit" czy "Władca Pierścieni"? Wybieramy najlepszą piosenkę

  "Hobbit: Bitwa Pięciu Armii" kończy trylogię Petera Jacksona. Z tej okazji przypominamy najważniejsze piosenki towarzyszące przygodom bohaterom w jego filmach "Władca Pierścieni" i "Hobbit" (w sumie sześć tytułów, które na ekranach kin pojawiały się w latach 2001-03 i 2012-14).

 • Michał Wójcik z kabaretu Ani Mru Mru jest zadłużony po uszy?!

  Na scenie Michał Wójcik (44 l.) rozśmiesza tłumy, ale w życiu prywatnym nie ma się z czego śmiać. Komornik prowadzi wobec niego aż sześć postępowań egzekucyjnych.

 • Po ostatnim odcinku programu TVN "Mali Giganci" na polu gry pozostały cztery drużyny: Tytani, Gang Olafa, Klika Rubika i Czadersi. Z show pożegnały się już zespoły Wymiatacze i Supermocni.

 • Wdowa po Macieju Kozłowskim kontynuuje szlachetną misję. Pomaga bezdomnym psom!

  Rok po śmierci męża meldowała: – Maćku, nie dałam się! Minęło kolejne sześć lat, odkąd Maciej Kozłowski (†52 l.) pożegnał się ze światem, a deklaracja jego żony wciąż jest aktualna. Co dziś robi Agnieszka Kowalska?

 • Rekord! Tylu premier jeszcze nie było

  Aż 14 filmów wchodzi w piątek, 21 listopada, na ekrany polskich kin. Wśród nich na plan pierwszy wybijają się: kolejna odsłona hitowej serii "Igrzyska śmierci", thriller "Wolny strzelec" i nowa produkcja Jana Jakuba Kolskiego "Serce, Serduszko". Cztery spośród premier to dokumenty!

 • "Cudowne lata": Co się stało z gwiazdami serialu?

  W Polsce pierwszy odcinek serialu obejrzeliśmy na początku 1990 roku. Od razu podbił nasze serca. 115 odcinków podzielonych na sześć sezonów doczekało się pięciu emisji powtórkowych - ostatniej w 2012 roku w TVP Seriale. Sprawdziliśmy, co dziś robią aktorzy kultowego serialu...

 • Rafał Brzozowski i Ewa Farna w Katarze: Nie mogę niczego publikować

  W czwartek (15 stycznia) rozpoczynają się Mistrzostwa Świata w Piłce Ręcznej Mężczyzn 2015 w Katarze. Podczas ceremonii otwarcia zobaczyć będzie można m.in. Rafała Brzozowskiego i Ewę Farną.

Zdjęcia na temat: na cztery i na sześć
Wideo na temat: na cztery i na sześć
 • "Dziewczyny ze Lwowa": Przyjaźń poza planem

  przyjaźnią się poza pracą? Czy mają wspólne plany zawodowe? - Bardzo chcę zrobić z dziewczynami spektakl. Już to widzę, jak jedziemy w trasę i gramy sześć tytułów w ciągu tygodnia. To będzie cudowne

Dyskusje na temat: na cztery i na sześć
 • Po raz drugi został tatą

  Chcesz schudnąc tak jak ja 21 kg lub więcej napisz do ludzi którzy mi pomogli. GG do nich cztery pięć siedem dwa sześć jeden jeden zero