• Informacje na temat:

  na czym siedzieć

Artykuły na temat: na czym siedzieć
Zdjęcia na temat: na czym siedzieć
Wideo na temat: na czym siedzieć
 • Renata Kaczoruk: Ludzie byli zdziwieni, że mam mózg!

  . Narzeczona Kuby Wojewódzkiego wyjaśniła na czym polega projekt Girls in Tech, którego jest współzałożycielką. Czy od zawsze interesowała się naukami ścisłymi? Zdradziła też, z jakimi reakcjami się spotkała na temat swojego wyglądu i tego, czym się zajmuje. "Onieśmielało to, że poza tym, że siedzę, wyglądam i pachnę, to jeszcze mówię. Nie było przyzwolenia na to, że modelka chce się rozwijać

 • Czy Noam Chomsky jest wysoki czy szczęśliwy?

  Nowy film Michela Gondry'ego ("Zakochany bez pamięci", "Jak we śnie") w którym rozmawia z Noamem Chomskym - jednym z największych myślicieli XX i XXI wieku. Film jest próbą pokazania niezwykle interesującej osobowości Noama Chomsky’ego, a także jego ciekawych, choć skomplikowanych naukowych teorii. Michael Gondry zdecydował się tu na wyjątkowy zabieg. Nie tylko prowadzi z naukowcem fascynującą i szczerą rozmowę. Dodatkowo ubarwił ją również fantastycznymi animacji, które w doskonały sposób...

 • Agnieszka Szulim: Lubię ciuchy i lubię zakupy

  Agnieszka Szulim, choć uważana jest za jedną z ikon mody w polskim show-biznesie, twierdzi, że nie jest niewolnicą fatałaszków. Czy faktycznie? – Bardzo lubię ciuchy i bardzo lubię robić zakupy, jeśli tylko mogę. Ale to nie jest tak, że siedzę w trendach i że się nimi bardzo interesuję, że one dominują moje życie, bo nie mam o nich zielonego pojęcia. Lubię ciuchy, ale niespecjalnie długo analizuję trendy – mówi celebrytka.

 • Hinokio

  Niedaleka przyszłość. 12 letni chłopak, Satoru, po śmierci matki zamknął się w sobie. Jedynym jego przyjacielem jest Hinokio, robot zaprojektowany przez jego ojca. Dzięki niemu Satoru powoli otwiera się na świat, poznaje przyjaciół, dowiaduje się na czym polega przyjaźń i poznaje swoją pierwszą miłość. Jednak wkrótce Satoru zdaje sobie sprawę, że to co daje mu Hinokio to tylko symulacja i żeby poznać czym jest prawdziwe życie musi wyjść z domu i na prawdę otworzyć się na świat.

Dyskusje na temat: na czym siedzieć
 • Re: Karolina Gorczyca wspiera WOŚP

  Ja też angażuje się w akcje charytatywne i nie chcę się w ten sposób wypromować a ty nie znasz aktorów, nie wiesz czym się kierują pomagając. Twoim zdaniem powinni siedzieć w domu i nic nie robić? A co z chorymi dziećmi?

 • Re: "Na Wspólnej": Anna Samusionek musi płacić alimenty! Córka już do niej nie wróci?

  ojciec płaciłby tyle żeby nie pójść siedzieć - no jak , ja się nie uchylam od płacenia 100 zł to dla mnie duzo , jestem bezrobotny (nikt nie patrzy jak żyje , czym jeździ bo to przecież nie jego(...) "temu od byłej złej zony": wybrałeś matke to se z nią siedź , ja już mam nową rodzinę, nowego syna, on bedzie mial o czym zamarzy, najlepsze studia,najlepsze zycie. co? jesteś chory? to problem matki

 • Re: "Pierwsza miłość": Internet oszalał na punkcie Patryka Pniewskiego!

  Pozdrawiam za blokowanie wulgarnych słów w komentarzach...inaczej sie nie da! Do tych tępych kretynów przemówić.. Nie ma to jak siedzieć na fotelu w "skarpetkach i sandałach" i pisać te bzdurne komentarze xd Patryk osiągnął bardzo wiele, ukończył PWST, grał w serialu, teraz znowu wznawiają jego postać, ma wspaniałych wspieraków, które nigdy go nie zostawią i proszę tu też są ...wiec w czym

 • Re: ​Spotkanie z gwiazdami serialu "2XL"

  Kobitka powinna mieć na czym siedzieć i czym oddychać.

 • Re: „Przyjaciółki”: Joanna Liszowska kończy dziś 35 lat

  ideał kobiety:piękna, ma na czym siedzieć i czym oddychać,wiadomo, krakowianka

 • Re: Katarzyna Glinka

  Za chuda ! Nogi jak dla mnie ma brzydkie...I w ogóle nie ma ani piersi ani pupy no a kobita to musi mieć na czym siedzieć i czym oddychać . ; )

 • Re: Blondynka pachnie snem

  W każdym odcinku jest ona pół rozebrana, pupę wypina co chwilkę (a ma na czym siedzieć blondynka)! Ciekawe kto ją w końcu dosiądzie, stawiam na prokuratora!

 • Re: Grażyna Szapołowska, czyli Urszula Podho...

  Przecież Grażyna Szapołowska jest na plaży, więc w czym ma chodzić?? w golfie??? A gdzie ona ma wyryte że kończy 60Lat??? pewnie to komentowała zazdrosna smarkula o parówkowej figurze. Grażynie brawo, tylko pozazdrościć. A w ogóle panie 50+ maja siedzieć za piecem?? Do młodych: szybciej się zestarzeje niż wam się wydaje.młodość baaaaaaaaaardzo szybko mija.czy tak będziecie wyglądać jak P.Grażyna ?