• Informacje na temat:

  na diecie

Artykuły na temat: na diecie
 • Piotr Rubik na specjalnej diecie!

  Piotr Rubik (48 l.) znów ma problemy z wagą? Postanowił się odchudzić!

 • George Clooney na diecie

  Żona Georgea Clooneya nakazała aktorowi przejście na restrykcyjną dietę. Zagraniczne media donoszą, że Amal Clooney chce, aby mąż wrócił do formy przed oscarową galą, dlatego zakazała gwiazdorowi spożywać alkohol, jeść niezdrowe dania na wynos, ograniczyła również nabiał.

 • Karolina Ferenstein-Kraśko na ostrej diecie!

  Karolina Ferenstein-Kraśko (40 l.) jakiś czas temu postanowiła zadbać o swoją sylwetkę. Ile już schudła?

 • "Okiem Ohme. Polka na diecie": Jak odchudzają się Polki?

  Dlaczego mimo szczupłej sylwetki ciągle się odchudzamy? I czy można nazwać to obsesją? W kolejnej odsłonie programu "Okiem Ohme. Polka na diecie", Małgorzata Ohme sprawdzi, jak w Polsce walczy się ze zbędnymi kilogramami. Premiera programu w środę, 29 października, na kanale TLC.

 • Mieczysław Hryniewicz przeszedł na ostrą dietę!

  ...z nadciśnieniem" - powiedział "Faktowi". Dodał, że teraz zwraca szczególną uwagę na to, co je, zaczął też ćwiczyć na rowerku stacjonarnym. Trzymamy kciuki za wytrwałość w diecie!  *** Zobacz więcej...

 • Chudotwórca Konrad Gaca

  - Dieta to po prostu sposób żywienia - mówi Konrad Gaca, ekspert, którego metoda daje imponujące efekty. W swoim programie stawia przede wszystkim na motywację.

 • Małgorzata Kożuchowska opowiedziała o swojej diecie św. Hildegardy

  Małgorzata Kożuchowska (44 l.) przyznaje, że sylwetkę po ciąży odzyskała dzięki diecie, którą tabloidy szumnie nazwały dietą św. Hildegardy. - Pomyślałam sobie, że jako mama karmiąca muszę mieć bardzo dobrą dietę i to, co daję swojemu dziecku, musi być najlepsze na świecie. Skorzystałam z oferty firmy cateringowej i uważam, że to był dobry ruch - tłumaczy aktorka.

 • Borys Szyc schudł 12 kilogramów, aby zagrać w filmie Żuławskiego

  Borys Szyc ("Wojna polsko-ruska", "Testosteron", "1920 Bitwa warszawska", "Dżej Dżej", "Lekarze") przygotowuje się do roli w filmie "Zły" w reżyserii Xawerego Żuławskiego. Dzięki intensywnym treningom i specjalnej diecie aktor schudł już 12 kilogramów.

 • Andrzej Grabowski jest na diecie! Schudł już dziesięć kilogramów

  Andrzej Grabowski (63 l.) po operacji znacznie przytył. Do tego stopnia, że wszczepione mu protezy bioder nie radziły sobie z obciążeniem. Z tego względu przeszedł na dietę.

 • Anna Kalczyńska: Zimą sobie folguję

  Anna Kalczyńska pracę w telewizji godzi z obowiązkami mamy. "Nie straszne mi jest wstawanie o piątej rano" - mówi dziennikarka i przyznaje, że pije za dużo kawy. "Z dietą jest u mnie najgorzej" - dodaje.

Zdjęcia na temat: na diecie
 • John Goodman
Wideo na temat: na diecie
 • Małgorzata Kożuchowska o swojej diecie

  Małgorzata Kożuchowska opowiedziała o diecie, na którą przeszła po urodzeniu "następcy tronu". (Agencja TVN/x-news)

 • Raj: nadzieja

  Ostatnia (po "Raj: miłość" i "Raj: wiara") filmowej trylogii o trzech cnotach chrześcijańskich (miłość, wiara, nadzieja) Ulricha Seidla, którą scala tytuł "Raj". Trzynastoletnia Melanie spędza wakacje w austriackich Górach Wechsel na obozie dla otyłych nastolatek. Jej matka Teresa (bohaterka pierwszej części trylogii Raj: miłość) wyjechała do Kenii w poszukiwaniu "beach boysów", a dewocyjnie wierząca ciotka Anna Maria (bohaterka drugiej części trylogii Raj: wiara) szerzy katolicyzm chodząc z...

 • Julia Kamińska: Jestem na diecie wegetariańskiej

  Julia Kamińska ze względu na kłopoty zdrowotne zdecydowała się na dietę wegetariańską. Aktorka już od trzech lat stosuje się do jej zasad i bardzo chwali sobie jej wpływ na swoje życie. - Dzięki diecie czuję się lepiej i mniej choruję -mówi. Dieta świetnie sprawdza się przy trybie życia, jaki Julka prowadzi, ponieważ oprócz walorów zdrowotnych, pomaga jej zachować szczupłą sylwetkę. (Agencja TVN)

Dyskusje na temat: na diecie