• Informacje na temat:

  na dobre i na złe czy lena bd zyc

Artykuły na temat: na dobre i na złe czy lena bd zyc
 • "Na dobre i na złe": Anita Sokołowska żyje na dwa domy

  Anita Sokołowska, czyli Lena Starska z "Na dobre i na złe", od kilku lat tworzy szczęśliwy związek z reżyserem Bartoszem Frąckowiakiem. Niestety, aktorka i jej ukochany nie widują się codziennie... Ona mieszka z ich wspólnym synem w Warszawie, on większość czasu spędza w Bydgoszczy...

 • “Na dobre i na złe": Lena chce ratować Witka!

  Latoszek (Bartek Opania), który nie będzie umiał poradzić sobie z dręczącymi go wojennymi koszmarami, odmówi leczenia i rehabilitacji. Lecz Lena (Anita Sokołowska) za wszelką cenę postanowi się nim zaopiekować. Czy wycofa też pozew o rozwód?

 • "Na dobre i na złe": O krok od wybuchu…

  Latoszek znów pracuje w szpitalu z Leną, ale ich stosunki nie układają się najlepiej. Czy konflikt lekarza z byłą żoną zaszkodzi pacjentom? Zapraszamy na 626. odcinek „Na dobre i na złe”, a w nim…

 • "Na dobre i na złe": Ślub poród i samobójstwo w finale!

  Przed nami 674. odcinek „Na dobre i na złe” - ostatni przed wakacyjną przerwą!

 • "Na dobre i na złe" świętuje swoje 17. urodziny

  Serial "Na dobre i na złe" zadebiutował w TVP2 dokładnie 7 listopada 1999 roku. W tym roku przypadają jego 17. urodziny i 18. sezon. "Nad dobre i na złe" cieszy się stale wielką popularnością wśród widzów.

 • "Na dobre i na złe": Konica stracił czujność

  W nowych odcinkach „Na dobre i na złe” bohater Roberta Koszuckiego, doktor Konica, przeżyje rodzinny dramat. Być może straci na zawsze trójkę dzieci, które porwie Marta! Jesienią będzie także występował w „Czasie honoru: Powstanie”. Zagra Rosjanina Siergiejewa - oszusta wprowadzającego zamęt w szeregach powstańców.

 • Finał 15. sezonu "Na dobre i na złe": Pożegnanie z Latoszkiem?

  Czy małżeństwo Latoszków da się jeszcze uratować? A jeden z najlepszych lekarzy w Leśnej Górze odzyska sprawność - i nadzieję? Zapraszamy na 563. odcinek "Na dobre i na złe" i spotkanie z Witkiem oraz Leną… ostatnie przed wakacjami!

 • “Na dobre i na złe": Latoszek wyląduje na wózku inwalidzkim!

  ...z psychiatrą. Tymczasem Lena dostanie bilingi telefoniczne męża i odkryje, że Latoszek wrócił do kraju. Nastąpi to w 558. odcinku "Na dobre i na złe" (emisja w środę 7 maja). A gdy go w końcu odnajdzie, wyzna ukochanemu, że nadal ma dla kogo żyć... Czy Latoszek za namową żony podda się leczeniu i rehabilitacji? I czy Lena wycofa z sądu pozew o rozwód z Witkiem?  

 • "Na dobre i na złe": Hana porzuca Piotra!

  ...o Paulę... Ale o nas. I sekundę później, wyznaje:  - Coś tu nie gra. Nie chcę oszukiwać ciebie ani siebie... - Co to znaczy?... - Potrzebuję trochę czasu. - Ile? - Nie wiem. Jeśli mamy razem żyć... muszę znowu ci zaufać. A nie wiem, czy teraz potrafię. Piotr jest kompletnie zaskoczony, ale na warunki żony się zgadza. A gdy następnego dnia wraca po dyżurze do domu... zastaje...

 • “Na dobre i na złe": Latoszek z Agatą, a Hana z... Radwanem?

  W 16. sezonie najpopularniejszego polskiego serialu medycznego. cały szpital w Leśnej Górze będzie żył sprawą Witka (Bartosz Opania) i Leny (Anita Sokołowska). Przemek (Marcin Rogacewicz) i Klaudia (Julia Wyszyńska) stracą pracę, a Hana (Kamilla Baar) zbliży się do... Radwana (Mateusz Damięcki). Sprawdź, co jeszcze wydarzy się w “Na dobre i na złe"!