• Informacje na temat:

  na dobre i na złe de mono

Artykuły na temat: na dobre i na złe de mono
 • Do szpitala w Leśnej Górze trafia top _ modelka, Mona. Profesor Zybert musi podjąć ważną decyzję, komu powierzyć przeprowadzenie skomplikowanej operacji...

 • Złe piosenki

  Włączasz radio i już po chwili masz ochotę zwymiotować? Tak, pop bywa czasami bardzo, bardzo niedobry. Sprawdźmy, co właściwie jest z nim nie tak.

 • Piotr wybucha zazdrością!

  Szymon próbuje umówić się z Haną na randkę - a Piotr z trudem panuje nad zazdrością. Zapraszamy na 524. odcinek "Na dobre i na złe", a w nim...

 • "Złota dama" : Obraz z przeszłości

  Tytułowa kobieta z filmu Simona Curtisa to Złota Adela z głośnego obrazu Gustava Klimta. Malarz uwiecznił na nim postać Adeli Bauer-Bloch, Żydówki z Wiednia, która w połowie lat dwudziestych XX wieku zmarła na zapalenie opon mózgowych.

 • .... Występowała gościnie m.in. w "Klanie", "Na dobre i na złe", "Lokatorach", "Graczykowie, czyli Buła i spóła", w "Kasi i Tomku", "Sforze", "Kryminalnych", "Niani". Na dłużej natomiast związana była(...) również w kilku teledyskach zespołu De Mono: "Siedem dni", "Patrzę w Ciebie", "Listy wiatrem unoszone", "Jednym zdaniem" oraz w teledysku grupy Buldog pt. "Elita". Na planie "Tajemnicy twierdzy szyfrów...

 • Śpiewa jak balsam

  W sklepach jest już debiutancka płyta aktorki Doroty Lanton, znanej z takich seriali jak "Klan" (rola Julii), "Adam i Ewa", "Na dobre i na złe"czy "Barwy szczęścia".

 • Anna Dereszowska

  ...to rola Marii Antonownej w "Rewizorze" Mikołaja Gogola w reż. Andrzeja Domalika na scenie Teatru Dramatycznego w Warszawie 14 września 2002 roku. Wystąpiła w teledyskach grupy De Mono – "Siedem dni", "Patrzę w Ciebie", "Listy wiatrem unoszone" i "Jednym zdaniem" oraz w teledysku grupy Buldog – "Elita". Znana m.in. z seriali "Złotopolscy", "Na dobre i na złe" czy filmu "Lejdis".

 • Rafał Brzozowski szykuje debiut

  Singel "Tak blisko" to zapowiedź debiutanckiego albumu Rafała Brzozowskiego, podopiecznego Andrzeja Piasecznego z programu "The Voice Of Poland".

 • Serialowy przewodnik

  ...z Brazylii. Rafalski próbuje ją namówić, by się do niego wprowadziła. Właściciel mieszkania, które wynajmują Agata i Jacek, ma na nie nabywcę. "Na dobre i na złe" odc.522 Agata nie może uporać się(...) w towarzystwie nieznajomych mężczyzn. Kobieta wyrzuca córce, że pielęgnuje złe wspomnienia. Patrycja odwiedza w szpitalu psychiatrycznym Oliwię, która trafiła tam po próbie samobójczej. "Na krawędzi" odc.10

 • Marek Kościkiewicz z gośćmi

  "Nic się nie zmieniło od chwili, kiedy po raz pierwszy usłyszałem swoją piosenkę w jednej ze stacji radiowych i z wrażenia zatrzymałem samochód na środku skrzyżowania" - tak Marek Kościkiewicz podsumowuje 25-lecie swojej pracy artystycznej. Z tej okazji wychodzi płyta "25" z największymi przebojami.

Dyskusje na temat: na dobre i na złe de mono