• Informacje na temat:

  na dobre i na złe gry

Artykuły na temat: na dobre i na złe gry
 • "Na dobre i na złe": Burska wkracza do gry

  W 623. odcinku „Na dobre i na złe” w Leśnej Górze znów pojawi się doktor Burska… Ale tym razem nie chodzi o Zosię, tylko o jej adoptowaną córkę – Julkę! A w roli młodej lekarki po raz pierwszy zobaczymy Aleksandrę Hamkało.

 • Mateusz Damięcki: Od "50 twarzy Greya" do serialu "Na dobre i na złe"

  Mateusz Damięcki przyznaje, że uwielbia pracować i z niecierpliwością czeka na każdy kolejny dzień zdjęciowy na planie serialu "Na dobre i na złe", gdzie od maja wciela się w rolę doktora Radwana. Poza tym młodego aktora możemy wciąż oglądać w spektaklu "Klaps! 50 twarzy Greya", który jest pastiszem kontrowersyjnej powieści erotycznej autorstwa E. L. James "Pięćdziesiąt twarzy Greya".

 • "Na dobre i na złe": Blanka wraca do gry

  .... Blanka wróci do redakcji, gotowa na ostrą rozmowę z szefem! - To prawda? To dlatego dostałam tę pracę? Trzeba dobrze sprzedać mojego raka?! - I co w tym złego? Przekuwamy nasze słabości w zwycięstwo...

 • "Gra tajemnic": Kto złamał Enigmę?

  "Gra tajemnic" to pasjonująca, a przy tym prawdziwa historia niezwykle utalentowanego brytyjskiego matematyka Alana Turinga, który w kluczowym momencie II wojny światowej ostatecznie złamał niemiecki kod Enigma.

 • "Na dobre i na złe": Gdzie oni są?

  Upływ czasu i naturalna selekcja to podstawowe przyczyny dokonującej się na naszych oczach drugiej już wymiany kadr w historii "Na dobre i na złe“.

 • Bartosz Opania: Byle kaszel to nowotwór płuc?

  W "Na dobre i na złe" wykazuje się sporą wiedzą medyczną. Może pomylił się z powołaniem?

 • "Na dobre i na złe": Konica na celowniku…

  Falkowicz po śmierci Adama przeszedł załamanie, ale odzyskał już dawną energię i wraca do gry! Pechowo dla doktora Konicy.

 • Małgorzata Foremniak i Artur Żmijewski: Para dla 5 milionów Polaków

  Małgorzaty Foremniak i Artura Żmijewskiego od ponad dwóch lat nie oglądamy już w serialu "Na dobre i na złe".

 • ​"Na dobre i na złe": Matka Michała ma glejaka!

  ...z pizzą, ta go wpuści i od razu pójdzie spać. Ciężko jej będzie robić dalej dobrą minę do złej gry. Nazajutrz w końcu zdobędzie się na wyznanie: - Ja... jestem chora, Michał... - wyrzuci z siebie ze łzami w oczach w 719. Odcinku "Na dobre i na złe".

 • Kamil Kula: Zakochany salowy

  - Prawdziwe uczucie pokona największe trudności - zapewnia Kamil Kula, który w serialu "Na dobre i na złe" gra zakochanego salowego. - Szczepan jest wytrwały i nie odpuści - mówi o swoim bohaterze. - Dla miłości gotowy jest zrobić wszystko.

Zdjęcia na temat: na dobre i na złe gry
Wideo na temat: na dobre i na złe gry
 • "Na dobre i na złe": Zybert wraca do gry

  W 591. odcinku "Na dobre i na złe" do Leśnej Góry powróci profesor Zybert. Jakie stanowisko obejmie w szpitalu?

 • "Na dobre i na złe": Sikorka namiesza w Leśnej Górze

  Pół roku temu po raz pierwszy została mamą. Nie śpieszyła się z powrotem do pracy, bo na pierwszym miejscu stawia rodzinę. Od niedawna gra przebojową doktor Hannę Sikorkę w serialu „Na dobre i na złe”. Ta rola to spełnienie jednego z jej marzeń. Twoja bohaterka w „Na dobre i na złe” jest bardzo aktywna i wszędobylska... - Taki jest na nią pomysł. Zapowiada się, że doktor Hanna Sikorka będzie

Dyskusje na temat: na dobre i na złe gry
 • Re: "Na dobre i na złe": Ryzykowne decyzje

  Masz kłopot z nieestetycznymi żyłami? Przetestuj najlepszy z preparatów na naczynka: http://gry-na-fony.com/nazylaki

 • Re: "Na dobre i na złe": Gdzie oni są?

  Apelujemy , żeby już nie wracali do gry! Ich wątki się wyczerpały i stały się po prostu nudne !!!

 • Re: "Na dobre i na złe": Niania dla Józia

  Dlaczego ma się jej nie podobać?Dostaje kasę za to i pomimo marnej gry jest promowana.

 • Re: "Na dobre i na złe": Zbuntowani…

  Zlikwidować Oliwię jak najszybciej, bo inaczej oglądalność spadnie do 0! Różne romanse były w tym serialu,ale takiej żenua tu jeszcze nie było! Scenarzyści przekroczyli granice głupoty a odpowiedzialni za obsadę granice przyzwoitej gry aktorskiej. Być może postać Oliwii jest tak beznadziejnie napisana,żadna aktorka by temu nie podołała,ale p. Bryła jest wybitnie irytująca

 • Re: "Na dobre i na złe": Diagnoza prawidłowa?

  Mam juz prawie 70 lat i kocham ten serial.. zwłaszcza dla gry aktorskiej, Barta i Julii :)

 • Re: „Na dobre i na złe”: Cztery kąty doktora Malickiego

  Tarczę do gry w rzutki i piłkę to dostał chyba w spadku po Adamie. Identyczne były na wyposażeniu pokoju Adama w hotelu rezydentów!

 • Re: "Na dobre i na złe": Burska wkracza do gry

  Za co te minusy ? Tylko ja zauważyłam, że występujący gościnnie w "Na dobre..." bohater serialu "Na sygnale" w tym samym czasie jedzie karetką do szpitala i opatruje ofiarę wypadku pod drzewem ? Jasne, że to tylko bzdurny serial ale bzdury też mają swoje granice. A może nie mają ?

 • Re: "Na dobre i na złe": Nowe życie

  czy naprawdę twórcy tegoż coraz gorszego serialu nie widzą beznadziejności zarówno postaci Oliwii jak i gry panny Bryły? Przecież tego nie da się da oglądać!!!!Ogądam tylko zwiastuny i czekam,aż twórcy się zlitują i zakończą wątek Oliwii wtedy może wrócę do oglądania,bo na razie to żenujące strasznie. Taką fajną parę Wiki-Adam w tak głupkowaty sposób scenarzyści rozwalili przyczyniając się do

 • Re: "Na dobre i na złe": Burska wkracza do gry

  Jak już nie ma na portalach o czym pisać , to się pisze o serialach ;D Po co oglądać serial ? Z drugiej strony może lepiej serial opisywać niż relacje ze świata ,z których się okaże 30% to prawda .

 • Re: "Na dobre i na złe": Burska wkracza do gry

  Też tak myślałem do tego roku, ale gdy odwiedziłem moją znajomą, która miała zabieg w jednym z krakowskich szpitali ( chciałbym uniknąć kryptoreklamy ) to aż byłem zdziwiony. Wypisz wymaluj leśna góra! Sale tak "odjechane", że nie ma to tamto. W każdej łazienka. Darmowa tv. Sale dwuosobowe praktycznie jak izolatki. Prywatność dla pacjenta i odwiedzających go osób. A personel- marzenie! Wszyscy mili, grzeczni, uśmiechnięci! Wiem, że to pewnie jeden na "n", ale tak czy inaczej trochę na duchu...