• Informacje na temat:

  na dobre i na złe kolejne odcinki

Artykuły na temat: na dobre i na złe kolejne odcinki
 • 18 lat "Na dobre i na złe"

  ...7 listopada 2017 roku najpopularniejszy serial medyczny w Polsce skończył 18 lat. W środę, 8 listopada o godzinie 20.40 w TVP2 zostanie wyemitowany 684. odcinek "Na dobre i na złe", a ekipa produkcyjna spędzi 3490. dzień na planie kultowego szpitala w Leśnej Górze.

 • "Na dobre i na złe": Porzuci męża?

  Doktor Consalida i Tomasz umówią się na spóźnioną sesję ślubną. W trakcie zdjęć zmęczona po dyżurze lekarka ucieknie w objęcia Morfeusza... A tak naprawdę w ramiona Adama!

 • "Na dobre i na złe": Agnieszka Pilaszewska i Daniel Olbrychski w Leśnej Górze!

  Po wakacyjnej przerwie widzowie "Na dobre i na złe" poznają najbliższą rodzinę doktora Michała Wilczewskiego (Mateusz Janicki) - jego matkę Barbarę i dziadka Cezarego, których zagrają Agnieszka Pilaszewska i Daniel Olbrychski.

 • Leśna Góra świętuje 15. urodziny!

  "Na dobre i na złe" obchodzi jubileusz! 15 lat temu, 7 listopada 1999 r., TVP2 wyemitowała pierwszy odcinek serialu, który pokochały miliony widzów. Z tej okazji Dwójka zaplanowała specjalne, urodzinowe atrakcje dla miłośników tej wyjątkowej produkcji.

 • "Na dobre i na złe": Szczęście można do siebie zaprosić

  Kaśka, którą Magdalena Czerwińska gra w „Na dobre i na złe”, miała problemy z alkoholem i chciała popełnić samobójstwo, ale dostała drugą szansę. Stanęła na nogi dzięki pracy w Leśnej Górze, a teraz sama poświęci się dla innych.

 • Małgorzata Foremniak i Artur Żmijewski: Para dla 5 milionów Polaków

  Małgorzaty Foremniak i Artura Żmijewskiego od ponad dwóch lat nie oglądamy już w serialu "Na dobre i na złe".

 • "Za marzenia": Oglądalność serialu spada z odcinka na odcinek!

  ...takich serialach jak "Ojciec Mateusz" czy "Prawo Agaty". W rolach trójki przyjaciół występują Anna Karczmarczyk ("Na dobre i na złe"), Maja Bohosiewicz ("Julia") oraz Piotr Nerlewski ("M jak miłość"), który podobno właśnie dla roli Bartka rozstał się z "M jak miłość". Kolejne odcinki serialu TVP2 będzie pokazywać w poniedziałki o 21.50.

 • "Taniec z Gwiazdami": Odpadł Brzozowski, Okupnik najlepsza [1. odcinek]

  Surfer Wojciech Brzozowski, któremu partnerowała debiutująca w programie Paulina Janicka, odpadli w pierwszym odcinku 3. sezonu "Tańca z Gwiazdami". Najwięcej punktów od jurorów uzyskał duet Tatiana Okupnik-Tomasz Barański.

 • "Na dobre i na złe": Powrót do życia…

  Po utracie żony Gawryło podda się rozpaczy - zamknie się w domu, przestanie rozmawiać z przyjaciółmi... Aż w końcu - w 653 odcinku "Na dobre i na złe" - do jego drzwi zapuka Przemek. - Ile to jeszcze(...) lotnisko - gotów na to, by znów wziąć w ramiona swojego syna... Czy przywiezie wkrótce małego Kubę do Polski i zacznie nowy rozdział życia? Ciekawych zapraszamy do TVP2 - na premierowe odcinki "Na dobre...

 • Krzysztof Kwiatkowski: Wchodzę w to

  W "Na dobre i na złe" Krzysztof Kwiatkowski gra chirurga - Jana, który zmienia się na oczach widzów z hulaki zainteresowanego tylko imprezami w odpowiedzialnego mężczyznę. Pierwszym krokiem ku emocjonalnej stabilizacji ma być związek z Olą.

Zdjęcia na temat: na dobre i na złe kolejne odcinki
Wideo na temat: na dobre i na złe kolejne odcinki
 • "Na dobre i na złe": Odcinek 647.

  Ola wciąż nie radzi sobie po śmierci Janka, planuje dłuższy urlop i chce wyjechać. Przemek zauważa jednak, że dziewczyna ma złe wyniki badań. Doktor Pietrzak odkrywa w końcu, że zaszła w ciążę. Lekarka wdaje się także w ostry konflikt z Falkowiczem, gdy oboje operują młodą kobietę, która na budowie spadła z rusztowania. Tymczasem Blanka po operacji czuje się dobrze i ma dostać kolejną chemię

 • "Na dobre i na złe": Odcinek 657.

  Do Polski przylatuje z Bostonu doktor Sara Mandel – siostra Hany – która ma operować dziecko Oli, jeszcze przed jego narodzinami. Tymczasem Falkowicz znów ma rodzinne kłopoty. Matylda nadal ukrywa przed bliskimi, że spotyka się ze starszym chłopakiem Rafałem. A Gawryło znajduje w końcu zapłakaną dziewczynkę przed swoją kliniką. W pracy Piotr zajmuje się za to kolejnym przeszczepem nerki.

 • "Na dobre i na złe": Odcinek 680.

  Doktor Konica świętuje w szpitalu 40 - te urodziny Latoszek kolejny raz odwiedza klub go - go, w którym pracuje Sara tancerka, którą niedawno uratował. I gdy dziewczyna go całuje, niechcący połyka jej kolczyk... Tymczasem Lena zajmuje się pacjentem, który skarży się na omdlenia. Szczepan popełnia błąd i pozwala choremu na kilka godzin opuścić szpital tak, by mógł spotkać się na mieście z ukochaną. A mężczyzna podczas tej wycieczki zostaje ciężko ranny. Pacjentem Barta zostaje z kolei...

Dyskusje na temat: na dobre i na złe kolejne odcinki
 • Re: "Na dobre i na złe": Za głosem serca

  Ten serial powinien zmienić nazwę na "Różowa landrynka". W tym serialu to jeszcze tylko nie było seksu homoseksualnego i zoofilli. Ale patrząc na kolejne odcinki wszystko zmierza w tym kierunku.

 • Re: "Na dobre i na złe": Burska wkracza do gry

  A ja lubię ten serial i czekam z niecierpliwością na kolejne odcinki. Możecie pisać co chcecie, lubię i kropka!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

 • Re: "Na dobre i na złe": Szansa na nowe życie

  Z nimi to nic nie wiadomo, kolejne odcinki niekiedy są jak z innej bajki.

 • Re: "Na dobre i na złe": Egzamin i narodziny córeczki

  Jeśli dla Ciebie to CIAPA,to po co oglądasz ?Mi się podoba i z niecierpliwością czekam na kolejne odcinki.

 • Re: "Na dobre i na złe": Wybuch w Leśnej Górze!

  dzięki Falkowiczowi ten serial jest emocjonujący, nabiera tępa. polubiłam go bardzo przez iwktorię i mam nadzieję, że wreszcie ich polączą bo bez ndnz to już nie to samo ;) z niecierpliwością czekam na kolejne odcinki, ale właśnie jak ktoś napisał - oddalenie Fawi bardzo zniechęca..

 • Re: "Na dobre i na złe": Zuza... bierze ślub?!

  A ja uważam, że te wszystkie Państwa komentarze są tak pełne jadu dla tej kochanej Julki, i Zuzy jako jej postaci że nie da sie tego opisać .. No, na Boga jak wam się nie podoba jej gra to proszę bardzo, każdy ma internet i włączcie sobie inny serial. Ja Julę pokochałam przez grę w BrzydUli i kocham ją do dzisiaj. Bardzo podoba mi sie postać Zuzy, i będę chętnie oglądała kolejne odcinki z Julką

 • Re: "Chirurdzy": Shonda Rhimes o 12. sezonie i przyszłości Meredith

  Z pewnością obejrzę kolejne odcinki, ale mam nieodparte uczucie, że Chirurdzy w jakiś sposób się już jednak skończyli niestety, jak wszystko, co dobre zresztą.. Zawsze tak jest, wiadomo aczkolwiek(...) do siebie z Cristiną już na stałe i będzie ciąg dalszy tego wątku natomiast na postać Dereka nie było od jakiegoś czasu pomysłu, co podobnież aktor miał za złe producentom i trudno się dziwić. Cały

 • Re: Na dobre i na złe

  kobiet, ktore borykają się z tym problemem. Zamiast tego zapełnia się kolejne odcinki romansami przeszłymi, aktualnymi i przyszłymi pana Gawryły. To już nie jest serial "Na dobre i na złe". On

 • Re: "Na dobre i na złe": Wyznanie Falkowicza!

  Oglądam ten serial i z niecierpliwością czekam na kolejne odcinki. Producenci dają szansę młodym aktorom i bardzo mnie to cieszy. Postać Falkowicza nie należy do moich ulubionych ale przecież nie mogą grać tylko białe charaktery. P.S. Dziwi mnie tylko, że osoby których rzekomo nie interesuje ten serial mają czas i ochotę na wypisywanie negatywnych komentarzy...

 • Marek Bukowski z żoną Ewą

  ON - CIACHO!!!!!! a ona co zrobiła z usteczkami, oglądając galerie - nie mogłam patrzeć na jej usta. , Panie Marku = Pana POZDRAWIAM i z niecierpliwościa czekam na kolejne odcinki - na dobre i na złe.