• Informacje na temat:

  na dobre i na złe małgosia

Artykuły na temat: na dobre i na złe małgosia
 • "Na dobre i na złe": Walka o życie Małgosi…

  W ostatnią środę w Leśnej Górze doszło do tragedii: Małgosia, córka doktora Konicy, została ciężko ranna...

 • Aktorskie wcielenia Mateusza Damięckiego

  Perwersyjny milioner, cyniczny, niespełniony kochanek, początkujący aktor i młody żonkoś, prokurator karierowicz i ambitny ginekolog... W tak różnorodnych odsłonach tej jesieni zobaczy Mateusza Damięckiego widownia telewizyjna i publiczność w teatrze.

 • "Na dobre i na złe": Małgosia umiera!

  Lekarzom z Leśnej Góry nie udaje się uratować córeczki Konicy...

 • Kurdej-Szatan w "Playboyu"?

  Czy Barbara Kurdej-Szatan pokaże się w "Playboyu"? Tego na razie nie wiadomo. Jednak fani urody gwiazdy mogą być pewni, że jeśli zobaczą ją w tym magazynie, to na pewno nie zupełnie nagą.

 • "Na dobre i na złe": Dramat Konicy

  W 623. odcinku "Na dobre i na złe" w Leśnej Górze wydarzy się tragiczny wypadek! Jedną z ofiar będzie Małgosia, córka doktora Konicy! Czy lekarze zdołają jej pomóc?

 • Bartosz Gelner: Kłopoty to jego specjalność

  Jego serialowy bohater z "Barw szczęścia" nieustannie ma jakieś problemy. I zawodowe, i uczuciowe. On przeciwnie, jest zasypywany propozycjami. - Jestem prawdziwym szczęściarzem - przyznaje Bartosz Gelner.

 • "Na dobre i na złe": Burska wkracza do gry

  W 623. odcinku „Na dobre i na złe” w Leśnej Górze znów pojawi się doktor Burska… Ale tym razem nie chodzi o Zosię, tylko o jej adoptowaną córkę – Julkę! A w roli młodej lekarki po raz pierwszy zobaczymy Aleksandrę Hamkało.

 • Andrzej Młynarczyk: Jego ideał kobiety

  Jednemu z największych przystojniaków seriali przypięto łatkę amanta. On sam nie wiedział dotąd co to miłość...

 • "Na dobre i na złe": Trudny powrót

  A teraz - po krótkim urlopie, który spędził z rodziną - Rafał wróci do Leśnej Góry... Jak poradzi sobie z problemami? Ciekawych zapraszamy na 625 odcinek "Na dobre i na złe" - i kolejne fotostory! Gdy doktor Konica pojawi się w pracy, czeka go bolesna niespodzianka. Bo Miłosz - chłopak odpowiedzialny za wypadek, w którym zginęła Małgosia - nadal będzie w szpitalu. Ojciec nastolatka spróbuje...

 • Anny Dereszowskiej relacja z koszmaru

  W dokumencie TVN Style Annie Dereszowskiej daleko do jej bohaterek kreowanych w serialach. Bo w Indiach aktorka nikogo nie udawała, otarła się za to o najprawdziwsze piekło na ziemi.

Zdjęcia na temat: na dobre i na złe małgosia
Wideo na temat: na dobre i na złe małgosia
 • Zwiastun 623. odcinka "Na dobre i na złe"

  Tymczasem Miłosz – nastolatek, który uciekł ze szpitala – powoduje groźny wypadek samochodowy. Wśród ofiar jest kilkoro dzieci, w tym Małgosia - córka doktora Konicy. A rannym jako pierwsza udziela pomocy młoda lekarka, która właśnie przyjechała do Leśnej Góry: Julka Burska. Jednak dziewczynki nie udaje się uratować...

 • Dobra wróżka

  Komedia familijna o trenerze hokeja, który zmuszony zostaje przyjąć rolę "wróża zębowego" - dobrej wróżki, która daje dzieciom prezenty w zamian za wypadające mleczne zęby. W rolach głównych: Dwayne Johnson ("Doom", "Król Skorpion"), Ashley Judd ("Podwójne zagrożenie", "Kolekcjoner") i Julie Andrews ("Dźwięki muzyki" - Oscar, "Pamiętnik księżniczki"). Reżyseria: Michael Lembeck ("Śnięty Mikołaj 2", serial TV "Przyjaciele").

 • "Na dobre i na złe": Na ratunek Małgosi…

  W Leśnej Górze dochodzi do groźnego wypadku, a doktor Latoszek tym razem musi uratować życie córki przyjaciela – Małgosi Konicy!

 • Zbaw mnie ode złego

  Wes Craven, twórca kultowych horrorów (Wzgórza mają oczy I i II, Koszmar z ulicy Wiązów, Krzyk I i II) przedstawia swój nowy film, w którym strach nabiera nowego wymiaru... 3D. Gdy układam się do snu Duszę mą powierzam Panu, Jeśli śmierć zastanie mnie śpiącego Zbaw mnie Panie ode złego. XVIII-wieczna dziecięca modlitwa Mieszkańcy sennego miasteczka Riverton w stanie Massachusetts nigdy nie zapomnieli tragicznych morderstw sprzed lat dokonanych przez psychopatę nazwanego później...

Dyskusje na temat: na dobre i na złe małgosia