• Informacje na temat:

  na dobre i na złe mąż agaty

Artykuły na temat: na dobre i na złe mąż agaty
 • "Na dobre i na złe": Renesans uczuć?

  W Leśnej Górze nieoczekiwanie zjawi się były mąż Agaty (Emilia Komarnicka), który kiedyś porwał ją i uwięził.

 • "Na dobre i na złe": Porzucona podczas ślubu

  Zuza dotrzyma słowa i stawi się w Urzędzie Stanu Cywilnego, by wyjść za Mamutu. Ale narzeczony zerwie zaręczyny w ostatniej chwili.

 • "Na dobre i na złe": Szaleniec powraca!

  Agatę odwiedzi były mąż, co nie spodoba się ani jej, ani tym bardziej Szczepanowi... Sprawdźcie szczegóły!

 • To był duet! Jak potoczyły się losy gwiazd serialu "Niania"?

  Zamożny producent telewizyjny, a prywatnie 40-letni wdowiec Maksymilian Skalski, i roztrzepana opiekunka jego trójki dzieci, 30-letnia Frania Maj, na pozór zupełnie do siebie nie pasowali. Jednak zgodnie z oryginalną, amerykańską wersją serialu, w ostatnich odcinkach mieli zakochać się w sobie i wziąć ślub.

 • "Na dobre i na złe": Szaleństwa na planie

  Jak wygląda praca na planie serialu "Na dobre i na złe"? Biorąc pod uwagę zdjęcia, jakie publikują w mediach społecznościowych aktorzy z serialu - znakomicie. Zobaczcie fotki!

 • Kuba Wojewódzki znów kręci

  Po długiej świątecznej przerwie na antenę powróci program "Kuba Wojewódzki". Emisja pierwszego odcinka nowej serii popularnego talk show odbędzie się za tydzień, w niedzielę, 19 lutego. Gościem Kuby będzie Daniel Passent , dziennikarz "Polityki" i były ambasador w Chile, a także aktorka Anna Dereszowska, znana m.in. ze "Złotopolskich", "Lokatorów" i "Klanu". W dalszych planach Wojewódzki ma spotkania m.in. z Bartoszem Obuchowiczem i Marią Niklińską (ostatnio zagrała Tosię, córkę Judyty z "Ja...

 • "Na dobre i na złe": Uczuciowe zawirowania

  Witek i Lena wracają do Leśnej Góry, ale ich małżeństwa nie da się już uratować. W związku Agaty i Szczepana szykuje się kolejny kryzys.

 • "Na dobre i na złe": Szok! Agata wróci do Polski. Dowie się, że Szczepan ma żonę!

  Początek będzie wprawdzie obiecujący, bo Konica (Robert Koszucki) jako nowy dyrektor leśnogórskiego szpitala przyjmie ją z otwartymi ramionami i od razu zrobi z Agaty (Emilia Komarnicka) szefową(...) mąż. Woźnicka nie zwróci na to uwagi. Ze Szczepanem po raz pierwszy od przyjazdu z Wiednia zobaczą się w szpitalu. Ich niezręczne powitanie nastąpi na oczach czekającej na konsultacje Liny...

 • "Na dobre i na złe": Wiki ma kłopoty z córką!

  Blanka na gigancie, a Zuza szykuje się na ślub. Zapraszamy na 594. odcinek "Na dobre i na złe"...

 • “Na dobre i na złe": Latoszek z Agatą, a Hana z... Radwanem?

  W 16. sezonie najpopularniejszego polskiego serialu medycznego. cały szpital w Leśnej Górze będzie żył sprawą Witka (Bartosz Opania) i Leny (Anita Sokołowska). Przemek (Marcin Rogacewicz) i Klaudia (Julia Wyszyńska) stracą pracę, a Hana (Kamilla Baar) zbliży się do... Radwana (Mateusz Damięcki). Sprawdź, co jeszcze wydarzy się w “Na dobre i na złe"!

Dyskusje na temat: na dobre i na złe mąż agaty