• Informacje na temat:

  na dobre i na złe nowy sezon

Artykuły na temat: na dobre i na złe nowy sezon
 • "Na dobre i na złe": Wiki umrze?

  Oficjalny fanpage "Na dobre i na złe" opublikował zdjęcie z nowego sezonu, które zaniepokoiło widzów!

 • Katarzyna Dąbrowska: Z "Na dobre i na złe" na plan "rodzinki.pl"

  Katarzyna Dąbrowska, czyli Wiktoria Consalida z "Na dobre i na złe", wystąpi gościnnie w serialu "rodzinka.pl". Poznaj szczegóły!

 • "Na dobre i na złe": Zamach w Leśnej Górze

  Nowy sezon „Na dobre i na złe” rozpocznie się od dramatycznego wydarzenia. Trójka groźnych bandytów zabarykaduje się w szpitalu z zakładnikami!

 • Jesienią szósty sezon "Przyjaciółek"

  To już oficjalne. Jesienią na antenę Polsatu wrócą "Przyjaciółki".

 • "Na dobre i na złe": Michał zapowiada się ciekawie

  ...dawałaby mi możliwość większej ilości pracy. Coś za coś. Ale ten rok będzie bogatszy. Wspomniana wcześniej kontynuacja "Rozlewiska", "Na dobre i na złe" oraz nowy projekt - "Drogi wolności". Czyli, gdy(...) zadebiutuję w "Na dobre i na złe", a prawdopodobnie jesienią w "Drogach wolności". To co robisz w "Na dobre i na złe"? - Na razie miałem przyjemność zagrania z Michałem Żebrowskim, Iloną Ostrowską...

 • Jolanta Fraszyńska w "M jak miłość"

  Aktorka, którą pamiętamy jako Monikę Zybert z "Na dobre i na złe", zagości w stałej obsadzie innego popularnego serialu. Jolanta Fraszyńska zagra w "M jak Miłość"! Jeszcze nie wiemy kim będzie, ale Zuza Marszałek pojawi się na Deszczowej za kilka miesięcy.

 • "Na dobre i na złe": Czy spadek oglądalności zaważy na przyszłości serialu?

  Mimo spadku oglądalności (o 370 tysięcy widzów mniej w porównaniu do zeszłego roku) "Na dobre i na złe" nadal pozostało liderem wśród programów telewizyjnych emitowanych w środy.

 • "Rolnik szuka żony": To wcale nie jest koniec

  Kończy się program "Rolnik szuka żony". Fani produkcji na pewno są ciekawi, czy staniemy się świadkami romantycznych oświadczyn. Gospodyni Marta Manowska wierzy, że niektóre z zawartych podczas programu znajomości będą miały ciąg dalszy. TVP1 zapowiedziała już drugi sezon tej produkcji.

 • "Na dobre i na złe": Wskoczyłam do jadącego pociągu - rozmowa z Magdaleną Schejbal

  Przed laty elektryzowały ją losy bohaterów „Na dobre i na złe”, a teraz sama będzie przysparzać fanom serialu wielu emocji. Sara, w którą się wcieli, jest siostrą nieżyjącej Hany. Przyleci do Leśnej Góry, by przeprowadzić skomplikowaną operację dziecka w łonie matki. Jej postać odegra ważną rolę w życiu Krzysztofa Radwana i Piotra Gawryło.

 • Magdalena Lamparska w "Ojcu Mateuszu"

  W jednym z pierwszych odcinków nowego sezonu "Ojca Mateusza" pojawi się dawno niewidziana na małym ekranie Magdalena Lamparska. Kogo zagra?

Wideo na temat: na dobre i na złe nowy sezon
 • "Na dobre i na złe" wraca 30 sierpnia

  Czy Ola i jej nienarodzone dziecko przeżyją? Co dalej z uczuciem Wiktorii i Adama? Kto zostanie nowym dyrektorem szpitala w Leśnej Górze? Nowy sezon "Na dobre i na złe" już od 30 sierpnia w środy o 20:40 w TVP2.

 • "Zakazane Imperium" - Zwiastun DVD sezonu 3.

  Trzeci sezon serii telewizyjnej nagradzanej Złotym Globem i Emmy. Atlantic City, rok 1922: Lata 20-te rozpoczynają się na dobre i pomimo wzrostu gospodarczego, alkohol nadal jest przedmiotem(...) alkoholowego interesu. Konflikt odkrywa dobre i złe strony Nucky'ego, a nowi oraz dobrze znani bohaterowie przechodzą metamorfozy.

Dyskusje na temat: na dobre i na złe nowy sezon
 • Re: "Na dobre i na złe": Śmierć Adama!

  a może od teraz Adam zacznie straszyć Wiki? i będzie to nowy sezon pt. "życie po życiu"

 • Re: "Na dobre i na złe": Zeznania Andrzeja

  Ostatni w poprzednim sezonie też był nudnawy, a tu nowy sezon zaczynają z tymi samymi ludźmi.

 • Re: "Na dobre i na złe": Kolejna katastrofa!

  Ten wątek to kpina z widzów. Lepiej niech tego nie pokazują, kończą sezon i kręcą nowy ze starymi scenarzystami

 • Re: "Na dobre i na złe": Powołanie czy pomyłka?

  Dokładnie! Nie sądzę co prawda że pozbeda się Adama bo to już byłby koniec końca, ale totalnie zgadzam się, że wątki są NIELOGICZNE. Mam wrażenie że miało być inaczej, zaczęło kręcić i wyszło... Nowy sezon w kwestii scenariusza i pomysłu na serial jest tragiczny

 • Re: "Na dobre i na złe": Wiki jest w ciąży?!

  Rzeczywiście Twoje wiadomości są śmiechu warte, słabo zorientowana dziecino. Serial miał oglądalność 4.5 mln w poprzednim sezonie. Ale jak tylko pojawiła się w serialu Oliwia Popławska oglądalność spadła do 3.8 miliona , a nowy sezon ma średnia 3.5, więc jeszcze bardziej oglądalność poleciała. To są twarde dane i żadne Twoje jęki tego nie zmienią ! Wątek Adama i Wiki jest jednym z tych co

 • Re: "Na dobre i na złe": Szansa dla Falkowicza

  Nowy sezon NDiNZ jest o wiele ciekawszy od poprzedniego . Ciekawe zwroty akcji , wzruszające i zabawne chwile . Oby tak dalej . Podoba mi się .

 • Re: "Na dobre i na złe": Zgodzi się na dziecko?

  lekarze zostaną uwolnieni, ona BĘDZIE MUSIAŁA powiedzieć mu prawdę prosto w oczy, bo w międzyczasie zrobi to na jego poczcie głosowej ;) Ja z niecierpliwością czekam na nowy sezon, na ten konkretny odcinek(...), że złączą ich na ten sezon, a potem znowu rozdzielą (m.in. miałam te podejrzenia przez nową postać - Anetę, która kręci się wokół doktora Krajewskiego), ale ten 'zamach terrorystyczny' zmieni wszystko

 • Re: Na dobre i na złe

  bardzo ciekawy odcinek ale może że ostatni odcinek w tym sezonie i przed wakacjami a zawsze najciekawsze są nagrywane odcinki/sceny przed wakacjami w ostatnich sezonach żeby szły na nowy sezon po wakacjach co się z kim stanie,jakie tragedie i np;jak jest coś jakaś tragedia to kto przeżyje i pokazują żeby szły na nowy sezon po wakacjach i dopiero okazało się po wakacjach kto umrze a kto nie.

 • Re: "Na dobre i na złe": Doktor Krajewski ze złamanym sercem

  Oby nowy sezon okazał się łaskawszy dla miłości Adama i Wiki. Tworzą świetną parę. Pogonić Tomasza i dać Wiki Adamowi!