• Informacje na temat:

  na dobre i na złe olga

Artykuły na temat: na dobre i na złe olga
 • Na dobre i na złe

  ...jednocześnie guz nadnerczy i wrodzoną malformację naczyniową w mózgu. Do zpitala trafia Olga, była żołnierka, którą doktor Latoszek poznał na misji i której uratował kiedyś życie. Serial obyczajowy...

 • Aleksandra Popławska: Postanowiłam się zmienić

  Aleksandra Popławska długo czekała na sukces, za to teraz jest zasypywana propozycjami. Wkrótce zobaczymy ją w dwóch nowych serialach: drugim sezonie "Zbrodni" oraz "Belfrze". A na horyzoncie jest także rola w komedii romantycznej!

 • "Na dobre i na złe": „Wieniec śmierci”

  Do szpitala trafi Olga (Anna Jarosik), która nagle zasłabła na imprezie fanów komiksów.

 • "Wkręceni 2" na Blu-ray i DVD

  Przebojowa komedia "Wkręceni 2" w gwiazdorskiej obsadzie na czele z Pawłem Domagałą, Małgorzatą Socha, Martą Żmudą Trzebiatowską, Barbarą Kurdej-Szatan i Bartoszem Opanią 15 maja debiutuje na płytach Blu-ray i DVD.

 • "Na dobre i na złe": Ślub poród i samobójstwo w finale!

  Przed nami 674. odcinek „Na dobre i na złe” - ostatni przed wakacyjną przerwą!

 • Pochowano Stanisława Mikulskiego

  Minister kultury, artyści i mieszkańcy Warszawy pożegnali w piątek Stanisława Mikulskiego, którego pogrzeb odbył się na Cmentarzu Wojskowym na Powązkach. - Serialowy Kloss, grany przez tego aktora, uosabia bohaterstwo i odwagę - powiedziała Małgorzata Omilanowska.

 • "Na dobre i na złe": Poleje się krew

  Popularność zyskał m.in. dzięki roli w serialu „M jak miłość”. Teraz zaprezentuje się fanom „Na dobre i na złe”. Jego bohater, dowódca oddziału specjalnego policji, będzie kierował akcją odbicia z rąk terrorystów szpitala w Leśnej Górze!

 • Borys Szyc: Wchodzę na plan japońskiego filmu

  Czyżby lubił kąpać się we krwi? Raczej nie, chociaż... nie brak jej ani w "Czasie honoru. Powstaniu", ani w "Lekarzach" - serialach, w których możemy go właśnie oglądać. Borys Szyc opowiada, że sam chciał kiedyś być medykiem. Zdradza przy okazji, że niebawem trafi na plan japońskiego filmu.

 • Na dobre i na złe

  ..._ chora na raka dwunastnicy, która nie wierzy, że lekarze zdołają jej pomóc. Kolejna z leczonych na oddziale kobiet _ Olga _ próbuje złagodzić efekty uboczne terapii i sięga po "trawkę". Blanka znajduje...

 • Olga Bończyk: Wątek biznesowy

  Olga Bończyk to człowiek-orkiestra. Jest aktorką teatralną, filmową i wokalistką. Niebawem ukaże się jej druga płyta. Prawdziwą popularność przyniosła jej jednak rola doktor Edyty Kuszewskiej w serial u "Na dobre i na złe", którą kreuje już od ponad 10. lat. Aktorka zdradziła, że jej postaci przypisano nowy wątek. Biznesowy...

Zdjęcia na temat: na dobre i na złe olga
Wideo na temat: na dobre i na złe olga
 • "Na dobre i na złe": Zwiastun odcinka 674.

  jednocześnie guz nadnerczy i wrodzoną malformację naczyniową w mózgu. Do zpitala trafia Olga, była żołnierka, którą doktor Latoszek poznał na misji i której uratował kiedyś życie.

 • "Przyjaciółki 12": Odcinek 6.

  Zuza sama chce odebrać wyniki badań, Jasiek ma jej to za złe. Po rozmowie z przyjaciółkami, zrozumiała, że to nie był dobry pomysł, przeprasza ukochanego. Diagnoza jest dramatyczna, to rak piersi... Zuza podejmuje walkę z chorobą. Julka planuje wyprowadzić się do Rafała. Anka razem z mężem są wciąż sceptycznie nastawieni do chłopaka. Olga nie ustaje w szantażach Anki, zmusza ją do podpisania się

Dyskusje na temat: na dobre i na złe olga