• Informacje na temat:

  na dobre i na złe piękna aktorka

Artykuły na temat: na dobre i na złe piękna aktorka
 • "Na dobre i na złe": Aktorzy zdradzili, co czeka ich bohaterów!

  ...18. urodziny serialu były okazją do rozmów, życzeń i plotek. Gwiazdy "Na dobre i na złe" zdradziły nam, co wydarzy się u ich bohaterów i jak wyglądały ich początki na planie!

 • Bartosz Opania: Byle kaszel to nowotwór płuc?

  W "Na dobre i na złe" wykazuje się sporą wiedzą medyczną. Może pomylił się z powołaniem?

 • "Na dobre i na złe": Gwiazdy seriali uhonorowane za... dobroczynność

  Katarzyna Bujakiewicz i Mateusz Damięcki, czyli siostra Marta Kozioł i doktor Krzysztof Radwan z "Na dobre i na złe", oraz Katarzyna Żak, czyli Kazimiera Solejukowa z "Rancza", znaleźli się w gronie tegorocznych laureatów plebiscytu "Gwiazdy Dobroczynności".

 • Emilia Krakowska: Każdy wiek ma swój urok

  Artystka, matka, aktorka Wajdy. Nazywa się Krakowska, urodziła się w Poznaniu, a mieszka w Warszawie. Barwna, ciepła, kochająca życia. W piątek, 20 lutego, Emilia Krakowska obchodzi 75. urodziny.

 • "Na dobre i na złe": Dr Pietrzak przeżyje wybuch gazu! A co z jej dzieckiem?

  ...najwcześniej w sierpniu, gdy produkcja "Na dobre i na złe" zacznie dawkować nam długo oczekiwane spoilery.  (...) pomocne są w tym media społecznościowe oraz fotosy z planu. To właśnie dzięki nim możliwe jest poskładanie w całość dramaturgicznej układanki. Tajne/poufne Poprzedni, 18. z kolei sezon "Na dobre i na...

 • Denzel Washington nie ma litości

  Były agent w bardzo nietypowy sposób stara się odkupić złe czyny, dokonane na zlecenie CIA. Zaczyna zatem prywatną praktykę jako... spec od rozwiązywania spraw nierozwiązywalnych. Uwaga, spotkanie z młodziutką prostytutką pchnie go w ręce rosyjskiej mafii. Film "Bez litości" wchodzi na ekrany polskich kin 26 października.

 • Agnieszka Kotulanka: Smutne święta aktorki. Spędzi je sama?

  ..." wyznała, że kiedy ogląda siebie na ekranie, widzi kobietę, która mimo upływu lat pozostaje piękna. Niewiele kobiet potrafi tak pozytywnie mówić o sobie. Widać z tego, że aktorka nie straciła wiary(...) pojednania i serdecznych życzeń. Na brak życzliwych osób w swoim otoczeniu aktorka nie może narzekać. Pytanie tylko, czy jest już gotowa, by na dobre pojednać się najpierw ze sobą, a potem ze światem? Czy jest...

 • Telekamery 2015: Oto laureaci, czyli najlepsi w telewizji!

  Znamy tegorocznych laureatów Telekamer. W poniedziałek, 9 lutego, w hotelu Double Tree by Hilton w Warszawie, magazyn "Tele Tydzień" już po raz 18. ogłosił wyniki plebiscytu. W gronie laureatów znaleźli się między innymi Barbara Kurdej-Szatan, Michał Żebrowski, Agnieszka Chylińska, Tadeusz Sznuk i Przemysław Babiarz.

 • "Na dobre i na złe": Pani prezes rządzi!

  ...- Moja bohaterka jest nieprzewidywalna, nie pozwala mi się nudzić. Duże różnice między mną a nią dają przyjemność pracy - wyznaje gwiazda w rozmowie z portalem Onet. A czy piękna aktorka jest(...). - Często brakuje mi cierpliwości i chciałabym mieć wszystko na teraz. Jestem też okropnie uparta i uwielbiam stawiać na swoim. Na studiach mówiono o mnie na roku "pani prezes"! - dodaje aktorka.

 • Nowa rola Małgorzaty Foremniak

  Z powodów osobistych na dwa lata zrezygnowała z pracy w serialach i filmach. Teraz wraca na ekran w wielkim stylu. Już wkrótce zobaczymy ją w hitowym serialu Dwójki "O mnie się nie martw".

Zdjęcia na temat: na dobre i na złe piękna aktorka
Dyskusje na temat: na dobre i na złe piękna aktorka