• Informacje na temat:

  na dobre i na złe przemek zapała

Artykuły na temat: na dobre i na złe przemek zapała
 • "Na dobre i na złe": Uczucia Oli i Przemka odżyją w szpitalnym kantorku

  Mamy dwie wspaniałe informacje dla fanów wątku Oli (Anna Karczmarczyk) i Przemka (Marcin Rogacewicz): po pierwsze, ulubiona para lekarzy wróci do pracy w Leśnej Górze, a po drugie, Pietrzykówna i Zapała znów będą razem!

 • "Na dobre i na złe": Różne formy miłości

  Do Zuzy wreszcie dotrze, że Przemek jest dla niej kimś bardzo ważnym. Zapragnie go odzyskać, ale czy ma szansę u mężczyzny, który stara się być dobrym ojcem i wciąż próbuje ułożyć sobie życie z Olą?

 • "Na dobre i na złe": Zapała na ratunek!

  Co wydarzy się po wakacjach w "Na dobre i na złe"? Jaki los czeka Olę? Wiemy już, że bohaterka przeżyje eksplozję.

 • "Na dobre i na złe": Walka o życie i miłość

  Fani lekarzy z serialowej Leśnej Góry nie mogą narzekać na nudę. Pojawią się nowi bohaterowie oraz nowe problemy. Medycy znowu będą walczyć o zdrowie i życie swoich pacjentów, a także przeżywać prywatne dramaty.

 • "Na dobre i na złe": Awans Przemka

  Propozycję objęcia zwolnionego przez Wiki stanowiska Przemek dostanie od Stanisławskiego.

 • Katarzyna Dąbrowska: Nie tylko "Na dobre i na złe"

  Jej bohaterka z "Na dobre i na złe" niedawno była rezydentką na chirurgii, dzisiaj jest ordynatorem! Tempo imponujące. Ale wciąż nie jest szczęśliwa...

 • "Na dobre i na złe": Czy Przemek przekona Wiki?

  Podczas przygotowań do trudnej operacji Przemek (Marcin Rogacewicz) zda sobie sprawę, jak wielką stratą dla szpitala było odejście Wiki (Katarzyna Dąbrowska). Zapała postawi sobie za punkt honoru, by przekonać doktor Consalidę do powrotu do pracy w Leśnej Górze i uda mu się tego dokonać! Niestety, Stanisławski (Marek Ślosarski) zapowie mu, że jeśli przyjmie Wiktorię i da jej etat, będzie...

 • "Na dobre i na złe": Przyłapani po seksie!

  Będzie się działo w serialu "Na dobre i na złe"... Wkrótce Przemek (Marcin Rogacewicz) wda się w romans z bezpruderyjną Zuzą (Julia Kamińska). Pechowo Ola (Anna Karczmarczyk) odwiedzi go chwilę po tym, jak uprawiał seks z nową kochanką!

 • "Na dobre i na złe": Przemkowi grozi proces!

  ...​Zapraszamy na 596. odcinek "Na dobre i na złe", w którym Przemek znów wpadnie w kłopoty...

 • Przyłoży Żebrowskiemu

  W serialu "Na dobre i na złe" Przemek wymierzyć sprawiedliwość za śmierć swojej ukochanej.

Zdjęcia na temat: na dobre i na złe przemek zapała
Wideo na temat: na dobre i na złe przemek zapała
 • "Na dobre i na złe": Czy Ola i Przemek będą razem?

  Anna Karczmarczyk opowiada o przyszłych losach Olki. Jak potoczą się losy bohaterki? Czy doktor Zapała i Olka będą razem?

 • Dobra wróżka

  Komedia familijna o trenerze hokeja, który zmuszony zostaje przyjąć rolę "wróża zębowego" - dobrej wróżki, która daje dzieciom prezenty w zamian za wypadające mleczne zęby. W rolach głównych: Dwayne Johnson ("Doom", "Król Skorpion"), Ashley Judd ("Podwójne zagrożenie", "Kolekcjoner") i Julie Andrews ("Dźwięki muzyki" - Oscar, "Pamiętnik księżniczki"). Reżyseria: Michael Lembeck ("Śnięty Mikołaj 2", serial TV "Przyjaciele").

 • "Na dobre i na złe": Przemek w końcu wybierze!

  ... Przemek nie przejmie się tym zanadto i... poprosi Olę o rękę. Nastąpi to w 545. odcinku "Na dobre i na złe" (emisja w środę 29 stycznia).(...)Przemek wreszcie dowie się, że Ola jest z nim w ciąży. Bez wahania postanowi zostać w Polsce, by wesprzeć Pietrzakównę. Zapała stanie w obliczu poinformowania Zuzy zarówno o swojej decyzji, jak

 • Zbaw mnie ode złego

  Wes Craven, twórca kultowych horrorów (Wzgórza mają oczy I i II, Koszmar z ulicy Wiązów, Krzyk I i II) przedstawia swój nowy film, w którym strach nabiera nowego wymiaru... 3D. Gdy układam się do snu Duszę mą powierzam Panu, Jeśli śmierć zastanie mnie śpiącego Zbaw mnie Panie ode złego. XVIII-wieczna dziecięca modlitwa Mieszkańcy sennego miasteczka Riverton w stanie Massachusetts nigdy nie zapomnieli tragicznych morderstw sprzed lat dokonanych przez psychopatę nazwanego później...

Dyskusje na temat: na dobre i na złe przemek zapała