• Informacje na temat:

  na dobre i na złe rafał brzozowski

Artykuły na temat: na dobre i na złe rafał brzozowski
 • "Na dobre i na złe": Doktor Latoszek w... "SuperSTARciu"!

  Uwielbiany przez widzów za rolę doktora Witka Latoszka w "Na dobre i na złe“ Bartosz Opania po raz pierwszy w swojej bogatej karierze wystąpi jako juror w programie telewizyjnym! Będzie oceniał gwiazdy w "SuperSTARciu“!

 • "Taniec z Gwiazdami": Odpadł Brzozowski, Okupnik najlepsza [1. odcinek]

  Surfer Wojciech Brzozowski, któremu partnerowała debiutująca w programie Paulina Janicka, odpadli w pierwszym odcinku 3. sezonu "Tańca z Gwiazdami". Najwięcej punktów od jurorów uzyskał duet Tatiana Okupnik-Tomasz Barański.

 • "Na Wspólnej": Julia Kamińska dostała nową rolę!

  Do stałej obsady telenoweli „Na Wspólnej” dołączyła Julia Kamińska, czyli niezapomniana Ula Cieplak z „BrzydUli”. Zobaczymy ją w wątki Kingi Brzozowskiej (Ilona Wrońska).

 • Złe piosenki

  Włączasz radio i już po chwili masz ochotę zwymiotować? Tak, pop bywa czasami bardzo, bardzo niedobry. Sprawdźmy, co właściwie jest z nim nie tak.

 • Jesienne ramówki TVN, TVP i Polsatu, czyli co warto zobaczyć

  ...prowadzący zamienili się miejscami - Norbi wraz z Izabellą Krzan będzie gospodarzem "Koła Fortuny", a Rafał Brzozowski śpiewająco poprowadzi program "Jaka to melodia?". Jesień to wspaniały czas również dla miłośników seriali. Już od września kolejne, fascynujące odcinki największych serialowych hitów TVP: "Echo serca" , "M jak miłość" , "Barwy szczęścia" , "Na dobre i na złe" , "Korona...

 • "SuperSTARcie": Teraz jazz

  W dzisiejszym (piątek, 31 października) odcinku "SuperSTARcia" uczestnicy zmierzą się utworami jazzowymi.

 • Serialowy przewodnik

  ..., dlaczego syn postanowił odrzucić pomoc adwokata. Paweł uważa, że mimo sprzeciwu syna, Ross powinna zapewnić mu obrońcę. odc. 2946 Rozentuzjazmowany Rafał opowiada o swojej nowej pracy - będzie przez(...) Wspólnej" odc. 2273 W czasie rozmowy Julia mówi Michałowi, że chciałaby, żeby jeszcze raz postarali się o dziecko. Jednak Brzozowski boi się o jej zdrowie. Dlatego w tajemnicy odwiedza ginekologa...

 • "SuperSTARcie" gwiazd w TVP2

  Reni Jusis, Natasza Urbańska, Mieczysław Szcześniak i Tomasz "Titus" Pukacki - to między innymi oni w nowym muzycznym show Dwójki "SuperSTARcie" będą walczyć o tytuł najbardziej wszechstronnego polskiego artysty. Pierwszy odcinek show już w piątek, 3 października, w TVP2. Wśród jurorów ulubieniec telewidzów - Wojciech Mann.

 • Serialowy przewodnik

  ...dobre i na złe odc.688 Piotr wciąż nie potrafi porozumieć się z Sarą. Zmęczony ciągłymi awanturami, prosi szwagierkę, by opuściła jego mieszkanie. Kwitnie uczucie Leny i Latoszka. Byli małżonkowie(...), wpada we wściekłość i wyrzuca opiekunkę z pracy. Klan odc. 3215 Gdy Rafał wyjeżdża w kolejną służbową podróż, Ola decyduje się umówić z doktorem Górzyńskim. Lekarz chwali się Pawłowi, że umówił się...

 • Rafał Brzozowski szykuje debiut

  Singel "Tak blisko" to zapowiedź debiutanckiego albumu Rafała Brzozowskiego, podopiecznego Andrzeja Piasecznego z programu "The Voice Of Poland".

Dyskusje na temat: na dobre i na złe rafał brzozowski