• Informacje na temat:

  na dobre i na złe rak

Artykuły na temat: na dobre i na złe rak
 • "Na dobre i na złe": Rak powodem do awansu

  ...? - zapyta Pola, po czym odwróci się na pięcie i odejdzie. Blanka zrozumie, że awansowała, bo szef uznał, iż można wykorzystać jej walkę z rakiem, by... podnieść oglądalność programu.

 • Aktorka Agnieszka Kotlarska nie żyje

  Agnieszka Kotlarska, bohaterka słynnego filmu Jacka Bromskiego "U Pana Boga za miedzą", nie żyje. Aktorka zmarła we wtorek, 10 marca, w Warszawie. Od kilku lat walczyła z rakiem. Miała 43 lata.

 • "Na dobre i na złe": Cytologia ratuje życie

  Wkrótce w "Na dobre i na złe" zobaczymy Nicole Bogdanowicz, znaną m.in. jako Julka z "Przyjaciółek" i Marianna z "Lekarzy na start". Tym razem aktorka wystąpi w roli Janiny, siostrzenicy Ewy(...). - Rak to rak - oceni dziewczyna. - Właśnie, że nie - wyjaśni Sara. - Im wcześniej wykryty, tym większa szansa na wyleczenie. Twoją ciotkę późno zdiagnozowano. Stąd operacja, chemia, całe to...

 • Głosuj na serial wszech czasów

  "Janosik", "Klan" a może "Ojciec Mateusz". Który z 25. polskich seriali telewizyjnych zostanie Serialem Wszech Czasów? Tego dowiemy się 21 czerwca podczas gali zakończenia Festiwalu Polskich Seriali Telewizyjnych. Głosowanie potrwa do 14 czerwca.

 • "Na dobre i na złe": Ryzykowna operacja

  Kariera czy życie pacjenta? Co jest ważniejsze dla lekarzy z Leśnej Góry? Zapraszamy na 630. odcinek „Na dobre i na złe”, a w nim…

 • "Wkręceni 2" : Zaskoczenie

  "Wkręceni 2" zaskakują. Sequel, który wydawał się jedynie skokiem na kasę po dużym sukcesie pierwszej części (film zobaczyło prawie 850 tys. widzów w Polsce), jest lepszy niż "jedynka".

 • "Na dobre i na złe": Julia zachoruje na Alzheimera?

  ...dziewczynie złe wieści, nie jest w stanie złagodzić ciosu. A doktor Burska rzuca tylko: - Jakie mam szanse, że... nie zachoruję? - Statystycznie... 50 procent. Ale geny to nie wszystko, pani Julio(...). Zdenerwowana, lekarka opowiada w końcu o swoich obawach Latoszkowi. A ten dzieli się z nią własnymi, bolesnymi wspomnieniami sprzed kilku lat. - Lena zaszła w ciążę podczas chemioterapii... Rak piersi...

 • Artur Żmijewski: Sekrety sumienia

  Artur Żmijewski kojarzy się widzom z sandomierskim księdzem detektywem. Teraz jako gospodarz programu "Geneza grzechu" zabierze nas w świat mrocznych namiętności i ludzkich przewinień.

 • "Na dobre i na złe": Z TVP do TVN? Czyli wielkie serialowe transfery

  Julia Kamińska już w poprzednich sezonach łączyła prace na planach "Na dobre i na złe" i "Singielki". Teraz zostaje w TVN i dołącza do obsady "Na Wspólnej". Czy Bartoszowi Opani również uda się pogodzić role w "Na dobre..." i "Drugiej szansie", w której zagra w tym sezonie?

 • Telekamery 2015: Oto laureaci, czyli najlepsi w telewizji!

  Znamy tegorocznych laureatów Telekamer. W poniedziałek, 9 lutego, w hotelu Double Tree by Hilton w Warszawie, magazyn "Tele Tydzień" już po raz 18. ogłosił wyniki plebiscytu. W gronie laureatów znaleźli się między innymi Barbara Kurdej-Szatan, Michał Żebrowski, Agnieszka Chylińska, Tadeusz Sznuk i Przemysław Babiarz.

Zdjęcia na temat: na dobre i na złe rak
Wideo na temat: na dobre i na złe rak
 • "Na dobre i na złe": Odcinek 688.

  Piotr nadal nie umie porozumieć się z Sarą i w końcu prosi szwagierkę, by się wyprowadziła. Lena i Latoszek postanawiają wyjechać na krótką wycieczkę, ale w drodze zostają zaatakowani przez agresywnych motocyklistów. Do szpitala trafia Maciek, młody mężczyzna ugryziony przez psa, który może mieć wściekliznę. Rannemu towarzyszy jego dziewczyna Patrycja. Po kilku godzinach okazuje się, że ona również potrzebuje pomocy lekarzy. Pod opiekę Sary i Adama wraca Ewa chora na raka w zaawansowanej...

 • Znowu ma raka!

  Nawrót śmiertelnej choroby w "Na dobre i na złe".

Dyskusje na temat: na dobre i na złe rak