• Informacje na temat:

  na dobre i na złe romans

Artykuły na temat: na dobre i na złe romans
 • "Na dobre i na złe": Tato, mama ma romans

  Oboje są zaręczeni. Obojgu rozsądek podpowiada, że powinni jak najszybciej zakończyć potajemne schadzki. Mimo to Smuda i Wilczewski (Ilona Ostrowska, Mateusz Janicki) nie potrafią zakończyć romansu(...), który wciąż nie będzie wiedział o romansie Smudy, postanowi wymierzyć córce karę. Zażąda, by stanęła z Wilczewskim twarzą w twarz i wytłumaczyła swoje zachowanie. Następnie przez telefon opowie...

 • Małgorzata Foremniak i Artur Żmijewski: Para dla 5 milionów Polaków

  Małgorzaty Foremniak i Artura Żmijewskiego od ponad dwóch lat nie oglądamy już w serialu "Na dobre i na złe".

 • "Na dobre i na złe": Romans trwa nadal

  W 619. odcinku "Na dobre i na złe" Beata dowie się, że jej ukochany ma żonę.

 • Marta Wierzbicka: Nie mam się z czego tłumaczyć

  Ma sprawdzony patent na przetrwanie sylwestrowej nocy. Marta Wierzbicka, uczestniczka drugiej polsatowskiej edycji programu "Taniec z Gwiazdami. Dancing with the Stars", zdradziła również, dzięki komu 10 lat temu znalazła się na planie serialu "Na Wspólnej".

 • "Na dobre i na złe": Nowe wyzwania i... nowy romans?

  Zapraszamy na 629. odcinek „Na dobre i na złe” - i kolejne fotostory. Co tym razem spotka bohaterów serialu?

 • Emilia Krakowska: Każdy wiek ma swój urok

  Artystka, matka, aktorka Wajdy. Nazywa się Krakowska, urodziła się w Poznaniu, a mieszka w Warszawie. Barwna, ciepła, kochająca życia. W piątek, 20 lutego, Emilia Krakowska obchodzi 75. urodziny.

 • "Na dobre i na złe": Kaśka i Marcin odnowią romans z klubu Anonimowych Alkoholików?

  Zdradzamy, że w 692. odcinku "Na dobre i na złe" (emisja 24 stycznia w TVP2) do stojącej przy karetce Kaśki (Magdalena Czerwińska) podejdzie bardzo atrakcyjny 31-letni mężczyzna. - Co tu robisz? - zapyta Orłowską i pośle jej czarujący uśmiech. - Miałeś być w Szczecinie... - powie zdziwiona widokiem Marcina (Filip Bobek) lekarka. - Pozmieniało się - stwierdzi przystojniak i doda, że...

 • Bartosz Gelner: Kłopoty to jego specjalność

  Jego serialowy bohater z "Barw szczęścia" nieustannie ma jakieś problemy. I zawodowe, i uczuciowe. On przeciwnie, jest zasypywany propozycjami. - Jestem prawdziwym szczęściarzem - przyznaje Bartosz Gelner.

 • "Na dobre i na złe": Poranne wyrzuty sumienia

  O poranku wyrzuty sumienia, a wieczorem nowy romans i bójka!

 • "Chłopak z sąsiedztwa" : Pani Robinson z tasakiem

  W "Chłopaku z sąsiedztwa" widać kobiecy sznyt, należący zapewne do scenarzystki Barbary Curry. Niestety, jej wpływ odczuwalny jest jedynie w pierwszej części filmu. Druga połowa to już popis gatunkowej dezynwoltury (jeśli nie głupoty) reżysera.

Zdjęcia na temat: na dobre i na złe romans
Wideo na temat: na dobre i na złe romans
 • "Na dobre i na złe": Romans Agaty i Szczepana

  Romans Agaty i Szczepana kwitnie. O poranku nowy ukochany wręcza lekarce w prezencie ananasa. A doktor Woźnicka, zaskoczona, nie bardzo wie, jak zareagować. I o radę prosi później Wiktorię. - Co byś zrobiła, gdybyś dostała ananasa? - Ale jak to? - Normalnie. - A… Jak normalnie, to bym się cieszyła, że to nie kaktus. - Pytam poważnie! - Poważnie to nie wiem. Skoro to nie kwiatki ani

 • Dobra wróżka

  Komedia familijna o trenerze hokeja, który zmuszony zostaje przyjąć rolę "wróża zębowego" - dobrej wróżki, która daje dzieciom prezenty w zamian za wypadające mleczne zęby. W rolach głównych: Dwayne Johnson ("Doom", "Król Skorpion"), Ashley Judd ("Podwójne zagrożenie", "Kolekcjoner") i Julie Andrews ("Dźwięki muzyki" - Oscar, "Pamiętnik księżniczki"). Reżyseria: Michael Lembeck ("Śnięty Mikołaj 2", serial TV "Przyjaciele").

 • "Na dobre i na złe": Grzegorz Daukszewicz broni Adama

  Serialowy Adam zdradził nam pikantne szczegóły z życia swojego bohatera: ile tak naprawdę ma dzieci, czy jego wieczny romans z Wiktorią Consalidą przerodzi się w trwały i solidny związek oraz jakie relacje łączą go tak naprawdę z dr. Falkowiczem.

 • Zbaw mnie ode złego

  Wes Craven, twórca kultowych horrorów (Wzgórza mają oczy I i II, Koszmar z ulicy Wiązów, Krzyk I i II) przedstawia swój nowy film, w którym strach nabiera nowego wymiaru... 3D. Gdy układam się do snu Duszę mą powierzam Panu, Jeśli śmierć zastanie mnie śpiącego Zbaw mnie Panie ode złego. XVIII-wieczna dziecięca modlitwa Mieszkańcy sennego miasteczka Riverton w stanie Massachusetts nigdy nie zapomnieli tragicznych morderstw sprzed lat dokonanych przez psychopatę nazwanego później...

Dyskusje na temat: na dobre i na złe romans