• Informacje na temat:

  na dobre i na złe strona serialu

Artykuły na temat: na dobre i na złe strona serialu
 • "Na dobre i na złe": Piekło domysłów i plotek

  Ubiegły rok był dla Katarzyny Dąbrowskiej bardzo udany pod względem zawodowym, a nowy może być jeszcze lepszy! Niedługo czeka ją premiera w teatrze, wiele dzieje się w wątku Consalidy, którą gra w „Na dobre i na złe”, a w lutym ma szansę odebrać statuetkę dla najlepszej aktorki telewizyjnej w plebiscycie Telekamery 2018!

 • Kamil Kula: Zakochany salowy

  - Prawdziwe uczucie pokona największe trudności - zapewnia Kamil Kula, który w serialu "Na dobre i na złe" gra zakochanego salowego. - Szczepan jest wytrwały i nie odpuści - mówi o swoim bohaterze. - Dla miłości gotowy jest zrobić wszystko.

 • "Na dobre i na złe": Wiki ma temperament!

  ...od fanów serialu? - Najczęściej spotykam się chyba ze zdaniem, że fajnie, że mam taki "charakterek"... Ktoś powiedział mi ostatnio: "Ach, bo pani ma taki wielki temperament, ja to uwielbiam!"...Więc chyba ta silniejsza strona jej charakteru bardzo się widzom podoba - zdradza aktorka. A co wydarzy się u Wiktorii w nowych odcinkach "Na dobre i na złe"? Zdradzamy, że Adam i Wiktoria oddalą...

 • Borys Szyc: Wchodzę na plan japońskiego filmu

  Czyżby lubił kąpać się we krwi? Raczej nie, chociaż... nie brak jej ani w "Czasie honoru. Powstaniu", ani w "Lekarzach" - serialach, w których możemy go właśnie oglądać. Borys Szyc opowiada, że sam chciał kiedyś być medykiem. Zdradza przy okazji, że niebawem trafi na plan japońskiego filmu.

 • "Na dobre i na złe": Zostaną rodziną?

  W kolejną środę Sara nadal będzie robić wszystko, by zbliżyć do Gawryły i małego Kuby... A poza tym oficjalnie przejmie w szpitalu obowiązki Radwana - i rzuci się w wir pracy. Tym razem doktor Mandel spróbuje uratować dziecko z rozszczepem kręgosłupa i wykona kolejną, ryzykowną operację w łonie matki. Ojciec dziecka (w tej roli gościnnie Rafał Cieszyński, gwiazda serialu "Ojciec Mateusz...

 • Olaf Lubaszenko: Gdybym mógł cofnąć czas...

  Aktor, reżyser, piłkarz, a nawet wokalista. Jak każdy z nas, miał na siebie wiele różnych pomysłów. Olaf Lubaszenko opowiada, co wie o pracy strażaka, jakie ma plany pisarskie i czy może się zdarzyć przyjaźń w środowisku show-biznesowym.

 • "Na dobre i na złe": Gdy Latoszek poznał Sarę

  Co tym razem wydarzy się w serialu? Trzy gwiazdy, prawy sierpowy i... taniec na rurze! Zapraszamy na 628 odcinek „Na dobre i na złe” - i nowe fotostory.

 • 2014: Rok pożegnań

  Anna Przybylska, Małgorzata Braunek, Stanisław Mikulski, Robin Williams, Philip Seymour Hoffman... 2014 okazał się rokiem pożegnań. W ciągu minionych 12 miesięcy odeszło wiele gwiazd kina. Kogo będzie nam brakować najbardziej?

 • "Na dobre i na złe": Poleje się krew

  Popularność zyskał m.in. dzięki roli w serialu „M jak miłość”. Teraz zaprezentuje się fanom „Na dobre i na złe”. Jego bohater, dowódca oddziału specjalnego policji, będzie kierował akcją odbicia z rąk terrorystów szpitala w Leśnej Górze!

 • Borys Lankosz: Przeciw przesądom

  Film przeciw przesądom - tak dotykające tematu relacji polsko-żydowskich "Ziarno prawdy", które w piątek, 29 stycznia, wchodzi do kin, nazywa Borys Lankosz. Jak podkreślił reżyser, jego cel jest taki, by "ludzie po tym filmie chcieli spokojnie rozmawiać, a nie rzucać się na siebie".

Dyskusje na temat: na dobre i na złe strona serialu
 • Re: "Na dobre i na złe": Hana i Piotr znikają z serialu. Wyjadą do Izraela

  Najnowszy numer Świata Seriali. Strona 15, na samej górze "W następnym numerze: Czy jesienią doktor Radwan znajdzie nową miłość?" Za dwa tygodnie napiszą coś więcej. Ale już jest info, że Radwan będzie w odcinkach nowego sezonu :D

 • Re: Foremniak nie odchodzi! Doktor Zosia zostaje w Leśnej Górze!

  Rzekomy pocałunek Zosi i Piotra urasta do rangi mitu. Najgorsze jest to, że nowa strona serialu, obrażając inteligencję widza, podaje, że miał on miejsce! Jak dla mnie, tandem Zośka-Piotr w wersji romansowej czy bardziej na poważnie, to istna tandeta. Zburzenie konwencji serialu, że jednak dwoje ludzi (Burscy) "na dobre i na złe" być ze sobą nie może, bo górę biorą ambicje zawodowe obydwojga.

 • Re: Hana (Kamilla Baar) niespodziewanie...

  Drodzy wielbiciele serialu na dobre i na złe mam dla was przykre wieści , wiem że wszyscy liczycie na to że doktor; HANA GOLDBERG zwiąże się jeszcze z ;PIOTREM GAWRYŁO. Mam dla was przykre wieści niestety ale Hana nie urodzi dziecka ponieważ w 506 odcinku poroni oto strona na której można przeczytać w jakich okolicznościach to się stanie - superseriale . Ztego co slyszalm Piotr nawet

 • Re: Hana (Kamilla Baar) niespodziewanie...

  Drodzy wielbiciele serialu na dobre i na złe mam dla was przykre wieści , wiem że wszyscy liczycie na to że doktor; HANA GOLDBERG zwiąże się jeszcze z ;PIOTREM GAWRYŁO. Mam dla was przykre wieści niestety ale Hana nie urodzi dziecka ponieważ w 506 odcinku poroni oto strona na której można przeczytać w jakich okolicznościach to się stanie - superseriale . Ztego co slyszalm Piotr nawet