• Informacje na temat:

  na dobre i na złe w izraelu

Artykuły na temat: na dobre i na złe w izraelu
 • Na dobre i na złe

  .... Tymczasem Sara wraca do Polski po krótkim urlopie, który spędziła w Izraelu. Gawryło przyjeżdża do Leśnej Góry na konsultacje i _ gdy spotyka Radwana _ na nowo zaczyna obawiać się, że rywal odbierze...

 • Łodzianka z hollywoodzkim producentem

  Na stronach INTERIA.PL możecie zobaczyć teledysk do piosenki "Antyhing Goes" polskiej wokalistki Jony Ardyn. Utwór powstał we współpracy ze znanym hollywoodzkim producentem i kompozytorem - Tomerem Biranem.

 • "Na dobre i na złe": Tragedia Oli

  Przed nami 656. odcinek „Na dobre i na złe”, w którym Olę czeka kolejny dramat... Lekarka odkryje, że dziecko, którego się spodziewa, jest ciężko chore i może nie przeżyć porodu. Czy bliscy zdołają jej pomóc?

 • Agnieszka Holland nagrodzona w Jerozolimie

  Polska reżyserka Agnieszka Holland została uhonorowana nagrodą za całokształt twórczości podczas XV Jerozolimskiego Żydowskiego Festiwalu Filmowego.

 • "Na dobre i na złe": Czy spadek oglądalności zaważy na przyszłości serialu?

  Mimo spadku oglądalności (o 370 tysięcy widzów mniej w porównaniu do zeszłego roku) "Na dobre i na złe" nadal pozostało liderem wśród programów telewizyjnych emitowanych w środy.

 • "Choroba naszych czasów"

  Płytą "Particles" śląska Osada Vida debiutuje jako kwintet. Do grupy dołączył wokalista Marek Majewski i to właśnie on opowiedział nam m.in. o nowych wyzwaniach, ortodoksyjnych fanach Metalliki i utracie zdolności do wyrażania własnych opinii.

 • "Na dobre i na złe": Kamilla Baar znika z serialu!

  W 603. odcinku "Na dobre i na złe" (emisja w środę, 10 czerwca) Hana i Piotr (Marek Bukowski) postanowią wrócić do siebie i scementować rozbite przez zdradę lekarki małżeństwo.  W nowych odcinkach(...) nie zobaczymy już na ekranie. Powód? Kamilla Baar na swoim profilu na Facebooku oficjalnie pożegnała się z rolą Hany Goldberg i z widzami "Na dobre i na złe": "Kochani Widzowie, Chcę się z Wami...

 • Znicz dla zmarłych filmowców

  Święto Zmarłych każdego roku sprawia, że wracamy wspomnieniami do tych, których już wśród nas nie ma. Środowisko filmowe straciło w ostatnich miesiącach m.in. takich artystów, jak aktor Eugeniusz Priwieziencew ( serial "Złotopolscy"), reżyser Zbigniew Kuźmiński czy Anne Bancroft, bohaterka kultowego filmu "Absolwent" .

 • "Na dobre i na złe": Co się wydarzy w Leśnej Górze po wakacjach?

  Jesienią fani "Na dobre i na złe" przekonają się, że Latoszek (Bartosz Opania) ocali życie i znów będzie całował się z... Agatą (Emilia Komarnicka). Do Leśnej Góry wrócą ponadto Hana (Kamilla Baar) i Wanda (Liliana Komorowska). Poznaj szczegóły!

 • "Łowca jeleni"

  W Niemczech wcale różowo nie jest, są biedni i bezdomni, a Unia Europejska jest problemem. Między innymi takich ciekawych rzeczy można się dowiedzieć w rozmowie z jedną z żywych legend mocnej muzyki. Człowiekiem, który od ponad 30 lat stoi na czele tria Sodom.

Zdjęcia na temat: na dobre i na złe w izraelu
Wideo na temat: na dobre i na złe w izraelu
 • Dobra wróżka

  Komedia familijna o trenerze hokeja, który zmuszony zostaje przyjąć rolę "wróża zębowego" - dobrej wróżki, która daje dzieciom prezenty w zamian za wypadające mleczne zęby. W rolach głównych: Dwayne Johnson ("Doom", "Król Skorpion"), Ashley Judd ("Podwójne zagrożenie", "Kolekcjoner") i Julie Andrews ("Dźwięki muzyki" - Oscar, "Pamiętnik księżniczki"). Reżyseria: Michael Lembeck ("Śnięty Mikołaj 2", serial TV "Przyjaciele").

 • Zbaw mnie ode złego

  Wes Craven, twórca kultowych horrorów (Wzgórza mają oczy I i II, Koszmar z ulicy Wiązów, Krzyk I i II) przedstawia swój nowy film, w którym strach nabiera nowego wymiaru... 3D. Gdy układam się do snu Duszę mą powierzam Panu, Jeśli śmierć zastanie mnie śpiącego Zbaw mnie Panie ode złego. XVIII-wieczna dziecięca modlitwa Mieszkańcy sennego miasteczka Riverton w stanie Massachusetts nigdy nie zapomnieli tragicznych morderstw sprzed lat dokonanych przez psychopatę nazwanego później...

 • Nie ma tego złego

  Leo marzy, aby zostać pisarzem. Jednak kolejne próby kończą się niepowodzeniami. W dodatku złośliwy los sprawia, że to jego była żona otrzymuje lukratywną propozycję wydania książki opartej na blogu o znaczącym tytule "Czemu jesteś do bani". Z kart świeżo wydrukowanego dzieła wszyscy znajomi i nieznajomi dowiadują się o pikantnych szczegółach nieudanego związku Leo. Załamany mężczyzna nie oczekuje od życia już niczego dobrego. Wtedy poznaje Colette, kobietę swoich marzeń. Niestety problem w...

Dyskusje na temat: na dobre i na złe w izraelu