• Informacje na temat:

  na dobre i na złe z kim będzie hana

Artykuły na temat: na dobre i na złe z kim będzie hana
 • "Na dobre i na złe": Radwan i Stanisławski - co ich łączy?

  ...dobre i na złe".(...)Młodzi, przystojni, utalentowani. Obydwaj marzyli o karierze aktorskiej od najmłodszych lat. Choć przede wszystkim grywają w teatrze, to od jakiegoś czasu regularnie możemy śledzić ich losy na małym...

 • "Na dobre i na złe": Kamilla Baar szykuje się do ślubu?

  Kamilla Baar, czyli Hana Goldberg z "Na dobre i na złe", jest bardzo szczęśliwa! Uczucie, jakie tuż przed wakacjami połączyło ją z przystojnym prawnikiem, kwitnie. Wiele wskazuje na to, że niebawem aktorka rozpocznie przygotowania do ślubu z ukochanym.

 • Aktorstwo jest jak terapia

  Hana Goldberg z "Na dobre i na złe" jako ginekolog jest niezwykle odważna i empatyczna, prywatnie - asertywna i bardzo ostrożna. Kamilla Baar zdradziła nam, że chciałaby, żeby grana przez nią postać wreszcie była szczęśliwa!

 • Czy James jest chory psychicznie?

  Hana (Kamilla Baar) przeżyje szok, gdy James (Jake Michaels) zaatakuje ją i będzie usiłował zastraszyć. Przerażona postanowi skonsultować przypadek własnego męża z psychiatrą Szymonem Drylem (Piotr Stramowski).

 • Plejada gwiazd seriali w komedii "Wkręceni"!

  Piotr Adamczyk, czyli Andrzej z "Przepisu na życie", Dominika Kluźniak i Kacper Kuszewski, czyli Ewa i Marek z "M jak miłość", Kamilla Baar i Bartosz Opania, czyli Hana i Witek z "Na dobre i na złe" to tylko kilka nazwisk serialowców spośród całej plejady gwiazd, które znalazły się w obsadzie nowej komedii pt. "Wkręceni" w reżyserii Piotra Wereśniaka. Poznaj szczegóły!

 • Kilka niespodzianek

  Piotr i Hana wracają z podróży poślubnej, a w szpitalu szykują się kolejne zaręczyny: Falkowicz kupuje pierścionek i oświadcza się Wiktorii... Co jeszcze wydarzy się w 531. odcinku "Na dobre i na złe"? Sprawdźcie!

 • Tajemnice i kłamstwa

  James odzyskał już siły i chce rozpocząć nowe życie. Najchętniej - z dala od Polski. Czy Hana zgodzi się wyjechać z mężem z kraju? I opuści nie tylko Przemka, ale też wszystkich, poznanych w Leśnej Górze przyjaciół?

 • Tajemnica Hany

  Gdy rozmawia z pacjentkami, uśmiecha się i jest pełna ciepła. Jednak w głębi serca, Hana ukrywa bolesny sekret... Jej smutek dostrzega tylko Przemek. Czy zdoła siostrę pocieszyć i pozna jej tajemnicę?

 • Wciąż ją okłamuje!

  Hana odwiedza szpitalnego psychiatrę - Szymona. I odkrywa, że James nadal ją okłamuje. Mężczyzna twierdzi, że regularnie przychodzi na terapię. Jednak doktor Dryl nie widział go już od kilku tygodni.

 • Kamilla Baar: Plany zawodowe? Żyć i grać!

  ...przez publiczność i dzięki temu poczułam się popularna i akceptowana przez widzów, jak nigdy przedtem. Widzowie serialu "Na dobre i na złe" bardzo emocjonalnie podchodzą do pani wątku. Jest pani(...) ginekolog i dlatego jestem najczęściej proszona o porady medyczne od kolegów aktorów (śmiech). Oczywiście nie wszystkim ich udzielam. Ukończyła pani Akademię Teatralną 10 lat temu. Jak ocenia pani ten...

Dyskusje na temat: na dobre i na złe z kim będzie hana
 • Re: "Na dobre i na złe": Hana jest w ciąży! Kto jest ojcem?

  Hana nie kocha Radwana i z żadnym uczuciem do niego nie.walczy żałuję zdrady i wyraźnie mówi Radwanowi ze nic dla niej nie znaczy i jej na nim nie zależy boi się stracić Piotra bo to go kocha z nim chce być gdy dowiaduje.się.o ciąży nawet nie myśli o Radwanie nie ma wątpliwości komu chce urodzić dziecko i z kim je wychować od razu ze szczęścia tuli się do męża bo to go kocha a w kolejnym odcinku

 • Re: "Na dobre i na złe": Falkowicz... otruty?!

  pozbycie się Falkowicza z serialu będzie strzałem w kolano, albo i w samo serce. tylko on jeszcze trzyma poziom, resztę postaci scenarzyści konsekwentnie psują. Hana - histeryczka, baba która sama nie wie, czego chce i miota się jak nastolatka z burzą hormonów - a taką była interesującą postacią na początku. Wiki - moja ulubiona, na którą teraz nie mogę patrzeć, sypia z kim popadnie i zraża do