• Informacje na temat:

  na gali z milionerem

Artykuły na temat: na gali z milionerem
 • Milioner Izy Janachowskiej ma gest! Kupił...

  Tancerka i bogaty biznesmen przygotowują się intensywnie do ślubu. Iza chętnie dzieli się z mediami, na jakim są etapie i jakie emocje jej towarzyszą. Ostatnio pochwaliła się, że na uroczystość ma gotowe aż trzy suknie. Dwie od zagranicznych wielkich projektantów i jedną od polskiego. Bez wątpienia ślub z milionerem przedłużył jej medialny żywot. Ostatnio para pojawiła się na gali...

 • Jesse Eisenberg jako Lex Luthor!

  Wiemy już, jak Jesse Eisenberg będzie wyglądał w filmie "Batman v Superman: Dawn Of Justice". Aktor wcieli się w ikoniczną postać Lexa Luthora.

 • Milioner zachwycony Kożuchowską

  ..., których jego firma jest głównym sponsorem. Co więcej, polska celebrytka zasiądzie w jury jako... gość honorowy gali! Ale to nie wszystko. Shami, zafascynowany urodą Małgosi, pokazał jej zdjęcia swojemu...

 • "Batman vs. Superman": Wyciekł zwiastun superprodukcji

  Zwiastun filmu Zacka Snydera "Batman v. Superman: Dawn of Justice" pojawił się nielegalnie na YouTubie w czwartek, 16 kwietnia. Klip, nagrany kamerą z ręki z portugalskimi napisami, został usunięty z serwisu po kilku minutach, nadal można go jednak znaleźć w sieci.

 • Joanna Przetakiewicz o rozstaniu z Janem Kulczykiem

  Joanna Przetakiewicz (46 l.) pierwszy raz skomentowała rozstanie ze swoim wieloletnim partnerem, milionerem Janem Kulczykiem (63 l.).

 • Oscary: Historia i ciekawostki

  Najmłodszą laureatką Oscara była sześciolatka, w 1944 roku o statuetkę walczył film o Marii Skłodowskiej-Curie, a w 2010 roku po raz pierwszy nagrodę za reżyserię przyznano kobiecie - to niektóre z ciekawostek związanych z Oscarami.

 • Grażyna Kulczyk oznajmia: Mamy takie same kłopoty jak ubodzy!

  ..., dążenie do niego jest motorem rozwoju. Bogactwo rzadko spada z nieba - trzeba być w czymś dobrym i bardzo ciężko pracować" - podkreśla w "Gali" była Kulczyka. Miliarderka przekonuje też, że bogaci mają...

 • Oscary 2015: Znamy nominowanych! "Ida" powalczy o statuetkę

  "Ida" Pawła Pawlikowskiego znalazła się wśród pięciu filmów nieanglojęzycznych nominowanych do Oscara. Jej operatorzy: Ryszard Lenczewski i Łukasz Żal mają szansę na Oscara za najlepsze zdjęcia. Anna Biedrzycka Sheppard została wyróżniona za najlepsze kostiumy ("Czarownica"). Z kolei w kategorii najlepszy dokument krótkometrażowy doceniono "Joannę" Anety Kopacz" i "Naszą klątwę" Tomasza Śliwińskiego. Najwięcej nominacji - dziewięć - otrzymały "Birdman" i "Grand Budapest Hotel".

 • Agnieszka Włodarczyk i Agnieszka Woźniak-Starak wyglądają teraz jak siostry!

  Dziennikarka i aktorka nigdy nie były postrzegane jako koleżanki w show-biznesie i niewiele je łączyło. Jednak teraz można doszukać się podobieństw u tych celebrytek. Dwie blondynki z miłosnymi przeżyciami w życiorysie, znane z tego, że potrafią walczyć o to, na czym im zależy. A do tego łączy je oczywiście imię! Najwyraźniej przypadły sobie do gustu, bo ostatnio pojawiły się razem na gali KSW...

 • "Batman vs. Superman": Tak wygląda Batmobil

  Reżyser filmu "Batman vs. Superman" - Zack Snyder - podzielił się na Twitterze zdjęciem przedstawiającym pojazd Batmana. "Tak wygląda prawdziwy Batmobil" - napisał Snyder, odnosząc się do krążących w internecie nieoficjalnych zdjęć auta.