• Informacje na temat:

  na kilku imprezach jednego dnia

Artykuły na temat: na kilku imprezach jednego dnia
 • ...w kilku serialach. Ale najbardziej zasłynęła z innego powodu. W 2010 roku wyszła za mąż za producenta i playboya Ferruha Taşdemira. To było najkrótsze małżeństwo w historii tureckiego show-biznesu...

 • Script Fiesta: Festiwal dla scenarzystów

  W Warszawie trwa festiwal dla scenarzystów Script Fiesta. W ciągu 5 dni uczestnicy wezmą udział w 45 godzinach wykładów, warsztatów, paneli, dyskusji i spotkań autorskich. Gośćmi tegorocznego festiwalu będą między innymi: John Vorhaus - twórca kultowego sitcomu "Świat według Bundych" oraz nagrodzony Orłem za scenariusz "Bogów" Krzysztof Rak.

 • "Russian Doll": Pętla czasu, czyli 'dzień świstaka' w serialach

  Motyw pętli czasu (bohaterowie filmów lub seriali znajdują się w sytuacji, która wiecznie się powtarza) został interesująco wykorzystany w kilku filmach. "Dzień Świstaka", "Na skraju jutra", "Kod nieśmiertelności", "Looper - Pętla czasu".

 • Disclosure, The Vaccines, Kaytranada i Nervy. Nowi artyści na Open'erze!

  Elektroniczny duet ze specjalnym koncertem, rockowy kwartet z Londynu, niezwykle kreatywny producent i wyjątkowy projekt na polskiej scenie - oto nowi wykonawcy na Open'erze!

 • Rusin jednym zdaniem dosadnie dała do zrozumienia, co sądzi o małżeństwie z Lisem!

  Gwiazda TVN od kilku lat jest partnerką prawnika Marka Kujawy. Podczas oficjalnych imprez sprawiają wrażenie bardzo zakochanych i szczęśliwych.  Sama Kinga przyznaje, że idealnie się dobrali i lepiej nie mogła trafić, bowiem ukochany jest dla niej wielkim wsparciem i to nie tylko w życiu prywatnym, ale i w biznesie. "Gdyby nie jego determinacja, wiara i umiejętności, nie zbudowalibyśmy firmy od...

 • Open'er Festival 2015: D'Angelo po raz pierwszy w Polsce

  Historyczny koncert na Open'erze - D'Angelo and the Vanguard po raz pierwszy w Polsce. Nowe ogłoszenie uzupełnia nowojorski raper A$AP Rocky oraz Father John Misty, gwiazda legendarnej wytwórni Sub Pop.

 • Tomek Ossoliński nabija się z Jastrzębskiej w "Dzień Dobry TVN"! "Wasza naczelna plotkara..."

  Od kilku tygodni w "Dzień Dobry TVN" pojawia się nowy cykl o szumnej nazwie "Loża modowa". Prowadzi go niejaki Mateusz Hładki, który w śniadaniówce TVN jest kimś w rodzaju męskiego odpowiednika Jastrzębskiej.  Do "Loży modowej" Mateusz zaprasza co tydzień dwoje projektantów, których zadaniem jest ocenienie kilku stylizacji polskich celebrytek z ostatnich imprez. W najnowszym odcinku gośćmi byli...

 • Agnieszka Sienkiewicz o "Tańcu z gwiazdami"

  - Nie mam w sobie genu rywalizacji i wyścig po zwycięstwo w programie mnie nie interesuje - przyznaje Agnieszka Sienkiewicz, która występuje w telewizyjnej produkcji "Dancing with the Stars. Taniec z gwiazdami". - Udział w tym show to dla mnie wspaniała zabawa i ogromna przyjemność - dodaje aktorka, najbardziej znana z serialu "M jak miłość".

 • ..."Polska Angelina" w lutym po kilku drinkach wypadła z okna podczas jednej z warszawskich imprez. Do szpitala trafiła z połamaną miednicą, żebrami i nogami. Przeszła poważną operację. Od tego czasu porusza się na wózku inwalidzkim. Choć jej sytuacja jest nie do pozazdroszczenia, modelka wierzy, że niebawem wróci do pełnej sprawności... Jak wyznaje "Super Expressowi", czuje się już lepiej. Co...

 • Emilia Krakowska: Każdy wiek ma swój urok

  Artystka, matka, aktorka Wajdy. Nazywa się Krakowska, urodziła się w Poznaniu, a mieszka w Warszawie. Barwna, ciepła, kochająca życia. W piątek, 20 lutego, Emilia Krakowska obchodzi 75. urodziny.