• Informacje na temat:

  na planie rodzinki pl

Artykuły na temat: na planie rodzinki pl
 • "rodzinka.pl": Z wizytą na planie

  ...już w grudniowych odcinkach "rodzinki.pl", emitowanej w piątki o 21:40 na antenie TVP2.

 • Gwiazdy "rodzinki.pl" wróciły na plan!

  Rozpoczęły się zdjęcia do szóstej serii "rodzinki.pl"! Wczoraj na planie serialu stawiła się cała siódemka głównych bohaterów. Dlaczego siódemka? Otóż w najnowszej serii hitowego serialu TVP2 do domu Boskich wprowadzą się dziadkowie. Do rodzinnego gniazda powróci także Tomek (Maciej Musiał).

 • „rodzinka.pl”: Adam Zdrójkowski zakochał się w koleżance z planu?

  Adam Zdrójkowski, czyli Kuba Boski z „rodzinki.pl”, wyznał niedawno, że w jego życiu właśnie się ktoś pojawił. Z bardzo romantycznych zdjęć, które młody aktor zamieścił ostatnio na portalu społecznościowym, wywnioskować można, że jego dziewczyną jest... Wiktoria Gąsiewska, czyli Agata z uwielbianego przez widzów Dwójki serialu!

 • Katarzyna Dąbrowska: Z "Na dobre i na złe" na plan "rodzinki.pl"

  Katarzyna Dąbrowska, czyli Wiktoria Consalida z "Na dobre i na złe", wystąpi gościnnie w serialu "rodzinka.pl". Poznaj szczegóły!

 • "rodzinka.pl": Małgorzata Kożuchowska wraca szczęśliwa

  Małgorzata Kożuchowska po raz pierwszy od narodzin synka gwiazda "rodzinki.pl" opowiedziała o swojej nowej roli i zmianach, jakie zaszły w jej życiu.

 • Nowa seria "rodzinki.pl" w marcu!

  Prace na planie idą pełną parą. Natalię i Ludwika czekają kłopoty, bo w ich domu przybędzie mieszkańców. Premiera nowej serii "rodzinki.pl" w marcu!

 • "rodzinka.pl": Trzecia rocznica śmierci Haliny Skoczyńskiej

  W piątek 17 maja miną trzy lata od dnia, kiedy dotarła do nas bardzo smutna wiadomość o nagłej śmierci Haliny Skoczyńskiej, czyli niezapomnianej babci Janiny z "rodzinki.pl". 62-letnia aktorka zmarła w trakcie operacji... Miała tętniaka.

 • Małgorzata Kożuchowska: Boska wróciła na plan

  Po roku przerwy Małgorzata Kożuchowska wróciła do serialu "rodzinka. pl". Gdy na planie gra mamę trzech chłopców, w garderobie czeka na nią jej sześciomiesięczny synek Jan Franciszek. W wywiadzie aktorka opowiada o niełatwym powrocie do pracy, o nowych wątkach, które pojawią się w szóstym sezonie, oraz o fenomenie "rodzinki.pl".

 • "rodzinka.pl": Adam Zdrójkowski rządzi w sieci!

  Adam Zdrójkowski, czyli Kuba Boski z "rodzinki.pl", jest jedną z dziesięciu najbardziej wpływowych osób publicznych w naszym kraju! Tak przynajmniej wynika z najnowszego Rankingu Polskich Infuencerów... 19-letni aktor znalazł się w zestawieniu tuż za Anną i Robertem Lewandowskimi, Ewą Chodakowską i Magdą Gessler!

 • Kożuchowska o nowym sezonie "rodzinki.pl"

  Od 6 marca na antenie TVP2 startują premierowe odcinki serialu "rodzinka.pl". W szóstym sezonie produkcji do domu nieposkromionej rodziny wprowadzą się rodzicie Natalii Boskiej. "Między moją bohaterką a jej mamą będzie stale iskrzyć" - zdradza Małgorzata Kożuchowska.

Zdjęcia na temat: na planie rodzinki pl
Wideo na temat: na planie rodzinki pl
 • "rodzinka.pl": Na planie 14. sezonu

  Wkrótce na antenę trafi 14. sezon „rodzinki.pl”. Co nowego czeka bohaterów? – W tej chwili Boscy są zaskoczeni tym, że zostaną dziadkami – mówi Małgorzata Kożuchowska.

 • "rodzinka.pl": Adam Zdrójkowski o serialu

  Adam Zdrójkowski, czyli serialowy Kuba, opowiada nam o wątku swojego bohatera, pracy na planie oraz swoich planach na przyszłość.

 • Wiktoria Gąsiewska szczerze o kłótniach z Adamem Zdrójkowskim!

  Wiktoria Gąsiewska (20 l.) i Adam Zdrójkowski (19 l.) są parą od przeszło dwóch lat. Poznali się na planie serialu „Rodzinka.pl”. Podczas jesiennej ramówki TVP młoda aktorka opowiedziała nam, jak wyglądają jej kłótnie z ukochanym. Zobaczcie nagranie!

Dyskusje na temat: na planie rodzinki pl
 • Re: "rodzinka.pl": Daniel Dziorek wyrzucony z serialu za homofobię?

  Nie dziwię się TVP iż w taki sposób zareagowała. Swoimi wypowiedziami pokazuje kto pracuje na planie serialu rodzinki. Naprawdę? A ja zawsze myślałam, że pedały są przy rowerze... D: Być może to i drobne i mało znaczące dla was słowo aczkolwiek nadal się tam znajduje. Nie sądzę by ktokolwiek z was chciałby być obrażany i uważany za coś gorszego tylko dlatego, że kocha osobę tej samej płci. Takie

 • Re: Ostatni klaps na planie "Ja to mam szczęście"

  serial w mojej ocenie ciekawszy od rodzinki pl.bardziej realistyczny ,świetnie się relaksowałam przy jego oglądaniu.Pani Kinga Preis świetna w swojej roli .Naprawdę pozytywny serial

 • Re: Ukochana Tomasza Karolaka na planie "rodzinki.pl"

  Beznadzieja kto ustala standardy 'kakubiny i kakubeci .Nie ogladam tej rodzinki ,bo wlarza z brudnymi buciorami do mojego domu.Demoralizuja seksem nasze dzieci ,jestem na nie