• Informacje na temat:

  na podstawie mangi

Artykuły na temat: na podstawie mangi
 • "Barwy szczęścia": "Zawsze widziałam, czego chcę" - rozmowa z Emilią Warabidą

  Przeniosła się do Warszawy z rodzinnego Zambrowa, gdy miała piętnaście lat. Trenowała skok o tyczce, robiła karierę jako modelka i wygrała wiele wyborów miss, ale od zawsze najbardziej fascynuje ją aktorstwo. Od ośmiu lat gra Lidkę w „Barwach szczęścia”, która w ostatnich tygodniach dostarczyła telewidzom wielu emocji.

 • Dodano nowe tytuły do programu festiwalu w Cannes

  Tydzień po oficjalnym ogłoszeniu programu festiwalu filmowego w Cannes do listy obrazów, które rywalizować będą w tym roku o Złota Palmę, dopisano dwa tytuły: "Cronic" Michela Franco oraz "The Valley of Love" Guillaume'a Niclouxa. Podczas specjalnego, nocnego pokazu zaprezentowany zostanie również długo oczekiwany film Gaspara Noe "Love".

 • Cannes 2015: Te filmy powalczą o Złotą Palmę

  Nowe filmy Gusa Van Santa, Todda Haynesa, Nanniego Morettiego, Paolo Sorrentino i Matteo Garrone powalczą w tym roku o Złota Palmę festiwalu filmowego w Cannes. Organizatorzy zaprezentowali dziś program imprezy.

 • Aronofsky rozbuja "Kocią kołyskę"?

  Darren Aronofsky ( "Requiem dla snu" ) wymieniany jest jako najpoważniejszy kandydat do nakręcenia adaptacji powieści "Kocia kołyska". Scenariusz na podstawie kultowej książki Kurta Vonneguta jr miałby napisać Richard Kelly, reżyser filmu "Donnie Darko". Na razie jednak obaj panowie pracują nad innymi projektami.

 • Freddy Krueger: A jednak prequel?

  Horror "Freddy vs. Jason", w którym starli się bohaterowie serii "Koszmar z ulicy Wiązów" i "Piątek 13-go", święci triumfy na amerykańskich ekranach. Tym samym kwestia, czy w ogóle obejrzymy kolejne filmy o przygodach Freddy'ego Kruegera, została rozwiązana. Obecnie chodzi tylko o decyzję, czy powstanie obraz o kolejnych, czy wcześniejszych przygodach słynnego upiora z nożami w miejsce palców.

 • Bracia Wachowscy ekranizują kreskówkę

  Twórcy "Martiksa" , bracia Andy i Larry Wachowscy wyreżyserują film na podstawie kultowej w latach 60. kreskówki "Speed Racer". Projekt ten od dawna był na celowniku producentów "V jak Vendetta" , ale dopiero teraz wytwórnia Warner, dla której powstanie "Speed Racer", dała filmowcom zielone światło.

 • Produkt filmopodobny

  Czy Miley Curys czeka sława na miarę Daniela Radcliffe'a? Na razie pewne jest jedno - jej film "Hannah Montana", który właśnie debiutuje na naszych ekranach, nie dorasta "Harry'emu Potterowi" do pięt. Poniżej recenzencki przegląd piątkowych premier.

Wideo na temat: na podstawie mangi
 • Dragonball: Ewolucja

  Kinowa wersja kultowej japońskiej "mangi" - bijącej rekordy popularności serii opowieści rysunkowyc, gier video i liczącego 500 odcinków serial u TV. Młody chłopak staje do walki z siłami zła, by wypełnić swe przeznaczenie i stać się legendarnym wojownikiem. W roli głównej: Justin Chatwin ("Wojna światów"), reżyseria: James Wong ("Oszukać przeznaczenie").

 • Pudłaki

  Urocza animacja dla całej rodziny zrealizowana na podstawie noweli Alana Snowa. Młody chłopiec stara się ocalić miasto przed nikczemnym spiskiem.

 • World War Z

  Film zrealizowany na podstawie noweli Maxa Brooksa. Po 10 latach strasznej i wyniszczającej wojny ludzi z zombie świat nie jest już taki jak dawniej. Ludzie nie są na szczycie łańcucha pokarmowego, a Ziemia jest opanowana przez potwory z piekła rodem.