• Informacje na temat:

  na pytanie

Artykuły na temat: na pytanie
 • "M jak miłość": Niewygodne pytanie

  Wieczorem dziewczyna wymyka się na chwilę z domu... I gdy Budzyński ją odnajduje - w pobliskim parku - zadaje mu tylko jedno pytanie. - Andrzej, czy ty... chcesz mi się oświadczyć? A prawnik(...)? Andrzej spogląda na ukochaną i zawiesza głos... Jednak Magda od odpowiedzi ucieka. - Ładny wieczór, prawda? Tylko my, niebo i gwiazdy... - To nie jest odpowiedź na moje pytanie. - Nie jest...

 • Wojewódzki do Komorowskiego: Pytanie za 100 zł

  W czym Andrzej Duda jest lepszy od Bronisława Komorowskiego - takie pytanie za 100 zł zadał Kuba Wojewódzki swojemu gościowi Bronisławowi Komorowskiemu. - Lepiej jeździ na nartach - odpowiedział prezydent.

 • Sensacyjne wieści! Ida Nowakowska już odchodzi z "Pytania na śniadanie"!

  Ida niespodziewanie stała się jedną z największych gwiazd TVP. Tancerka zaczęła pojawiać się w licznych programach. Została też jedną z prowadzących "Pytanie na śniadanie". Okazuje się jednak, że to koniec jej pracy w śniadaniówce.  Nowakowska właśnie pożegnała się z widzami programu i całą ekpią.  "Łukasz Nowicki, dziękuję za symbolicznego Niedźwiadka Wojtka. Będę tęsknić za całą ekipą...

 • Anna Popek zostaje w "Pytaniu na śniadanie"

  Bardzo cenię swoją nową szefową i wiem, że się dogadamy - podkreśla Anna Popek. Dziennikarka dementuje doniesienia medialne o jej niepewnej przyszłości w programie "Pytanie na śniadanie". Przyznaje też, że tego typu plotki są dla niej lekcją pokory, której czasami powinien doświadczyć każdy człowiek.

 • Maja Frykowska prawie przerwała wywiad. Przez jedno pytanie

  Maja "Frytka" Frykowska (41 l.) ma dość wywiadów na temat "Big Brothera" i seksu z Kenem w jacuzzi. Podczas rozmowy z naszym reporterem celebrytka jasno zakomunikowała, że odcina się od tego programu.

 • Krzystek: "Fotograf" stawia pytanie, czym jest prawda

  Waldemar Krzystek, reżyser thrillera "Fotograf", pokazanego w środę, 17 września, na 39. Festiwalu Filmowym w Gdyni powiedział, że jego najnowsze dzieło stawia pytanie o to czym jest prawda, szuka jej definicji. Film ma trafić do kin 13 marca 2015 roku.

 • Małgorzata Tomaszewska w ogniu krytyki. Chodzi o wypowiedź w "Pytaniu na śniadanie"

  Niespodziewane przetasowania w gronie prowadzących "Pytanie na śniadanie".   Z ekranów zniknęła Monika Zamachowska, a jej miejsce u boku Aleksandra Sikory zajęła Małgorzata Tomaszewska, córka(...). Swoje niezadowolenie wyraził na Twitterze. Polecił dziennikarce, by... douczyła się. #PytanieNaŚniadanie #TVP2 pani prowadząca Małgorzata Tomaszewska powiedziała , że: "Muzycy którzy umarli na...

 • Recenzja Ewelina Lisowska "Nowe horyzonty": A już tam "nowe"...

  Druga płyta Eweliny Lisowskiej prowokuje u mnie to samo pytanie, co pierwsza. Po co z alter-/hardcore'owego skarbu robić na siłę gwiazdkę pop? Drugie pytanie: czy to się udaje?

 • "Milionerzy": Pytanie za 10 tys. sprawiło nie lada kłopot!

  ..., zawsze pomoże o każdej porze. O mój Boże!"? A.     Mieczysława Anioł B.     Stanisław Anioł C.     Ryszard Dąb-Rozwadowski D.     Józef Balcerek Prawidłową odpowiedzią na to pytanie, był(...) burza i w rezultacie wygrał 125 tysięcy złotych. Zrezygnował z dalszej gry, gdyż nie znał odpowiedzi na pytanie za 250 tys. i wykorzystał już wszystkie koła ratunkowe.

 • Elvis Presley: Co dzisiaj robiłby 80-letni Król Rock'n'Rolla?

  Wiele osób wciąż zadaje sobie pytanie - co dzisiaj robiłby 80-letni Król Rock'n'Rolla?

Zdjęcia na temat: na pytanie
Wideo na temat: na pytanie
 • Debiut Racewicz w programie "Pytanie na śniadanie"

  Joanna Racewicz (42 l.) debiutowała właśnie w roli prowadzącej "Pytanie na śniadanie". Nie obyło się jednak bez małej wpadki. Z powodów technicznych program miał bowiem 30-minutowe opóźnienie! (YouTube)

 • Hit Internetu: "Pytanie na śniadanie" uczy, jak zrobić sylwestrowy makijaż

  W programie TVP "Pytanie na śniadanie" "ekspertka" uczyła Polki, jak zrobić sobie sylwestrowy makijaż. Filmik stał się już hitem sieci, a "smokey eye" jednej z modelek przestrogą, jak nie malować się w sylwestra!

 • "Wypinanie tyłka" w "Pytaniu na śniadanie"!

  Michelle Obama, znana z poczucia humoru i ogromnego dystansu do siebie, nawołuje do prowadzenia zdrowego trybu życia w dość humorystyczny sposób. Ostatnio wystąpiła w show Ellen DeGeneres, tańcząc na scenie. Prezenterzy programu "Pytanie na śniadanie" postanowili to powtórzyć i ruszyli na parkiet. "Wypinamy tyłek" - zachęcała podekscytowana Anna Popek. Jak myślicie, wyszło zabawnie czy żenująco

Dyskusje na temat: na pytanie