• Informacje na temat:

  na rowerze

Artykuły na temat: na rowerze
 • Brigitte Macron na rowerze! Ludzie przecierali oczy!

  Odkąd Brigitte Macron (65 l.) została pierwszą damą Francji, stała się łakomym kąskiem dla paparazzich i mediów bulwarowych. W końcu jej związek z Macronem wzbudził ogromną sensację. Starsza o 25 lat od swego wybranka Brigitte była jego nauczycielką. Uczucie było na tyle mocne, że przetrwało różne zawirowania i przeciwności. Dziś są szczęśliwym małżeństwem. Jednak ostatnio prezydentowa musiała sama pojechać na urlop, gdyż mąż był zbyt zajęty. Na szczęście nie narzekała na samotność, gdyż...

 • Bono (U2): Mogę już nigdy nie zagrać na gitarze

  Po listopadowym wypadku na rowerze Bono wciąż przechodzi rehabilitację. Wokalista grupy U2 boi się, że uraz może sprawić, że już nigdy nie zagra na gitarze.

 • Sparaliżowana Monika Kuszyńska jeździ na rowerze! Fani pełni podziwu!

  Monika Kuszyńska (39 l.) nieźle zaskoczyła...

 • Chcesz zobaczyć film? Pedałuj!

  W jednym z poznańskich kin seans filmowy trzeba będzie sobie... wypedałować. Jadąc na zamontowanych pod ekranem rowerach, widzowie wytwarzają prąd potrzebny do kinowej projekcji.

 • Moro lansuje się na rowerze wodnym

  Joanna Moro (28 l.) po wokalnej wpadce na opolskim festiwalu dochodziła do siebie na Krecie. Kilka dni temu jednak wróciła do Polski i od razu rozpoczęła lans w telewizji śniadaniowej. Pamiętacie jeszcze jak zarzekała się, że nie chce zostać celebrytką?

 • Andrzej Młynarczyk, czyli Tomasz Chodakowski z "M jak miłość", to jeden z najbardziej wysportowanych polskich aktorów. Uprawia koszykówkę, kolarstwo, wspinaczkę, a ostatnio - by jak najlepiej wypaść w show "Celebrity Splash!" - skoki do wody!

 • Cielecka na rowerze po piwku?!

  Magda Cielecka (37 l.) sfotografowana została w jednej z warszawskich knajpek na "szklaneczce ze złotym napojem, niebezpiecznie przypominającym piwo". Nie byłoby w tym nic nadzwyczajnego, gdyby nie fakt, że... przyjechała i odjechała rowerem.

 • "Dzień dobry, kocham cię!": Faceci są jak podatki

  - Basia Kurdej-Szatan to nasza Kate Hudson - tak o najpopularniejszej krajowej blondynce mówi Olga Bołądź. Byłe koleżanki ze studiów po latach spotkały się na planie komedii "Dzień dobry, kocham cię". A towarzyszył im nie byle kto, bo sam Hugh Grant! A właściwie to jego polski odpowiednik, w osobie debiutującego na dużym ekranie przystojniaka - Aleksego Komorowskiego. O miłości od pierwszego... zderzenia, egzotycznych imionach i ukochanym na białym koniu opowiada Olga Bołądź.

 • Szpital

  Ordynator szpitala, dr Piotr Wójtowicz, przyjmuje 15-latka po wypadku na rowerze. Chłopak dowiedział się niedawno, że został adoptowany. Dziś poznał swoją...

 • Kuba Molęda o "Twoja Twarz Brzmi Znajomo": Lubię wyzwania.

  Raz jest Conchitą Wurst, kiedy indziej Jonem Bon Jovi. W programie "Twoja Twarz Brzmi Znajomo" Kuba Molęda co rusz zaskakuje. Gdyby przygotowania do programu nie pochłaniały go tak bardzo, chętnie pomajsterkowałby przy swoim motocyklu, albo pograł w tenisa stołowego.

Zdjęcia na temat: na rowerze
Wideo na temat: na rowerze
 • Brangelina: wypadek na rowerze

  Angelina Jolie i Brad Pitt na przejażdżce rowerowej w Nowym Orleanie. Aktorka ma problem z łańcuchem, który pomaga założyć jej asystent. 22 grudnia.

 • Uważajcie! Koroniewska uczy się strzelać!

  przypomniał. Pamiętam, że uczyłam się strzelać na WOS’ie i wydawało mi się, że to takie proste. Nic bardziej mylnego! To nie jest jak jazda na rowerze, zapomina się wszystkiego! Musiałam się nauczyć tego od

 • Adam Konkol szczerze o swojej chorobie: Stałem i plułem krwią

  Konkol poczuł się znacznie lepiej i bez większych problemów wszedł po schodach na 1. piętro. Zdołał też przejechać kilometr na rowerze stacjonarnym. – Mogę powiedzieć z ręką na sercu, że był to mój pierwszy kilometr na rowerze od 30 lat. Nie byłem w stanie znieść wysiłku fizycznego, jakim jest pedałowanie. A dzisiaj, gdyby nie to, że muszę się trochę ograniczać, to chętnie jechałbym dalej

Dyskusje na temat: na rowerze