• Informacje na temat:

  na spacery

Artykuły na temat: na spacery
 • Dumny Donald Tusk zabrał wnuczkę na spacer! Pokazał zdjęcia!

  Donald Tusk (61 l.) kolejny raz został dziadkiem, gdy na świat przyszło dziecko jego córki Katarzyny (32 l.). Polityk właśnie pokazał zdjęcie z pierwszego spaceru z maleństwem!

 • Spacer filmowymi śladami Guentera Grassa

  Miejsca gdzie realizowane były zdjęcia do filmowych adaptacji powieści Guentera Grassa złożyły się na trasę Spaceru Filmowego w Gdańsku. Uczestnicy odwiedzili miejsca wykorzystane w filmowych adaptacjach m.in. "Blaszanego bębenka" i "Wróżb kumaka".

 • Rafał Maślak pochwalił się zdjęciem z pierwszego spaceru z dzieckiem! Uwagę przyciąga wózek!

  Rafał Maślak (30 l.) pod koniec marca 2019 roku został szczęśliwym tatą i chętnie dzieli się tymi wyjątkowymi chwilami ze swoimi fanami. Model własnie pokazał urocze, rodzinne zdjęcie z pierwszego spaceru z maluszkiem!

 • "Gorący pościg" za Sofią Vergarą

  "Gorący pościg" to napędzana kobiecą energią komedia reżyserki "Narzeczonego mimo woli". W rolach głównych wystąpiły zdobywczyni Oscara Reese Witherspoon ( "Spacer po linie", "Legalna blondynka") i Sofia Vergara ("Casanova po przejściach").

 • Olga Frycz pokazała się po porodzie! Zabrała córeczkę na pierwszy spacer!

  Olga Frycz (31 l.) 27 września 2018 roku urodziła swoje pierwsze dziecko, córkę Helenkę. Wszystko przebiegło pomyślnie i świeżo upieczona mama razem z maleństwem mogła już wyjść ze szpitala. Aktorka pokazała właśnie zdjęcie z pierwszego spaceru z malutką Helenką!

 • Prawie jak legalna blondynka

  Laureatka Oscara Reese Witherspoon ("Spacer po linie", 2005), która komediowy talent objawiła w przebojowej "Legalnej blondynce" (2001), po raz kolejny udowadnia, że jest ekspertką w rozbawianiu publiczności.

 • Marcin Mroczek pochwalił się fotkami ze spaceru z dzieckiem!

  Niedawno Marcin Mroczek (33 l.) powitał na świecie swojego pierwszego potomka! "Tak to prawda co wszyscy mówią. To najpiękniejsze chwile w życiu. Dziękuję Boże za ten cud" - poinformował na swoim profilu na Facebooku. Teraz chętnie chwali się zdjęciami małej pociechy. Opublikował nawet fotki ze wspólnego spaceru! Widać, że tworzą szczęśliwą rodzinkę.

 • Szybkie, wściekłe i zabawne

  15 maja na ekrany polskich kin trafiła brawurowa komedia "Gorący pościg", w której spotykały się latynoska seksbomba Sofia Vergara ("Casanova po przejściach") i laureatka Oscara Reese Witherspoon ("Spacer po linie").

 • Jarosław Bieniuk nadal lubi się z Martyną. Poszli na wspólny spacer

  Jarek Bieniuk (37 l.) i Martyna (25 l.) lubią się już od dawna. Wszystko na to wskazuje, że przedwcześnie odtrąbiono ich rozstanie. Ta znajomość nie wygląda na bliską końca.

 • "Gorący pościg": Ekscentryczny duet napędzany kobiecą energią

  "Gorący pościg" (na ekranach od 15 maja) to brawurowy popis aktorski dwóch gwiazd: laureatki Oscara Reese Witherspoon ("Spacer po linie", "Legalna blondynka") i latynoskiej piękności Sofii Vergary ("Casanova po przejściach", serial "Współczesna rodzina"), która przebojem wdarła się do świata hollywoodzkich komedii.

Zdjęcia na temat: na spacery
Wideo na temat: na spacery
 • Videoblog Sabiny - odc.5 „Spacer po planie"

  W tym odcinku Ula Dębska zabierze was na długo wyczekiwany spacer po planie serialu "Pierwsza miłość". Zobaczycie, co kryje się za oknami, dowiecie się czy Marysia i Królowie faktycznie mieszkają po sąsiedzku oraz wejdziecie razem z nami do najskrytszych zakamarków ekipy technicznej.

 • Sienna Miller na spacerze z psami

  Aktorka Sienna Miller wyprowadza na spacer swoje dwa pieski. Londyn, 28 lutego.

 • Spacer z zombie

  Zobacz kolejny sneak peek z odcinka "Vatos" serialu "The Walking Dead".

Dyskusje na temat: na spacery