• Informacje na temat:

  na spacerze

Artykuły na temat: na spacerze
 • Księżna Meghan na spacerze z Archim. W sieci burza: W końcu może się lansować

  ..., gdy odbierała przyjaciółkę z lotniska, teraz z kolei fotoreporterzy przyłapali ją na spacerze z synkiem oraz psami. Fotki ukazały się m.in. na instagramowym profilu Daily Mail. Księżna wyglądała...

 • Paulla i DJ Adamus: Po prostu się kochamy

  Paulla, którą paparazzi kilka miesięcy temu przyłapali na romantycznym spacerze z DJ-em Adamusem, odpiera zarzuty, jakoby ich znajomość miała cel marketingowy. Nie chce jednak opowiadać o szczegółach relacji, bo wyznaje zasadę, że sprawy osobiste zostawia tylko dla siebie.

 • Liev Schreiber z ukochaną na spacerze!

  Liev Schreiber (50 l.), który w 2016 roku rozstał się z matką swoich dwóch synów, Naomi Watts (49 l.), od kilku miesięcy jest znów zakochany. Aktor odnalazł szczęście u 26-latki, niejakiej Taylor Neisen. Para została ostatnio sfotografowana podczas spaceru z psem. Wróżycie temu związkowi długą przyszłość?

 • "Taniec z Gwiazdami": Klaudia Halejcio zakochała się w... tancerzu?

  Klaudia Halejcio rok temu wyznała w wywiadzie, że szuka faceta, który dałby jej miłość i szczęście. Dziś nie musi się już za takim mężczyzną rozglądać. Podobno aktorka spotka się z tancerzem Tomaszem Barańskim.

 • Wychudzona Lady Gaga na spacerze

  Lady Gaga (32 l.) wprawdzie nigdy nie miała większych problemów sylwetką, jednak były okresy, kiedy nieco przybierała na wadze. Patrząc na jej na najnowsze zdjęcia zrobione podczas spaceru nie sposób nie odnieść wrażenia, że ostatnio piosenkarka sporo schudła. Tak szczupłej bowiem jeszcze jej nie widzieliśmy. Wygląda korzystnie?

 • Anna Przybylska była osobą szczególną

  Piotr Zelt podkreśla, że Anna Przybylska, nigdy nie wybierała drogi na skróty i nie kalkulowała, co jej się lepiej opłaci. Miała jasno wyznaczone cele i ich się trzymała. Nadrzędną wartością była dla niej rodzina, a za nic miała błysk fleszy i blichtr wielkich salonów. Aktorka zmarła 5 października, przegrywając walkę z rakiem trzustki. Miała 35 lat.

 • Kimberley Garner świeciła bielizną na spacerze!

  Gwiazdka reality-show, a od jakiegoś czasu projektantka strojów kąpielowych, Kimberley Garner (28 l.), wybrała się ostatnio na spacer, podczas którego wstąpiła też do kawiarni. Nie byłoby w tym nic nadzwyczajnego, gdyby nie strój, w którym paradowała. Celebrytka miała na sobie krótki top oraz nisko opuszczone i rozpięte białe spodnie, nad którymi widniały jej majtki. Odpowiedni strój na spacer?

 • Barbara Kurdej-Szatan: Zaczęło się od reklamy

  Spontaniczna, uśmiechnięta i skromna. Barbara Kurdej-Szatan nie ukrywa, że Telekamera była dla niej wielkim zaskoczeniem. Swoją popularność aktorka wykorzystuje, aby wspierać akcje charytatywne.

 • Ewa Farna na spacerze z synkiem! Pochwaliła się uroczym zdjęciem!

  Ewa Farna (26 l.) w czerwcu 2019 roku została pierwszy raz mamą. Gwiazda mocno oddziela swoje życie prywatne od zawodowego i niechętnie pokazuje swoje maleństwo. Tym razem jednak zrobiła wyjątek.

 • Zofia Kucówna: Wiele się dzieje

  Przed laty szturmem zdobyła polską scenę i do dziś nazywana jest jedną z najlepszych polskich aktorek teatralnych. 12 maja Zofia Kucówna obchodzić będzie 82. urodziny. Nadal jest w znakomitej formie.

Zdjęcia na temat: na spacerze
Wideo na temat: na spacerze
 • Sienna Miller na spacerze z psami

  Aktorka Sienna Miller wyprowadza na spacer swoje dwa pieski. Londyn, 28 lutego.

 • 3 serca

  Pewnej nocy w małym francuskim miasteczku, Marc spóźnia się na pociąg do Paryża. Czekając na stacji, poznaje Sylvie. Po nocy spędzonej na spacerze i długich rozmowach o życiu, Marc zaprasza Sylvie do Paryża. Pech sprawia, że sam nie może się zjawić na spotkaniu. Postanawia odnaleźć Sylvie, ale w międzyczasie poznaje Sophie, nie mając pojęcia, że znalazł... jej siostrę.

 • Zwiastun 2268. odcinka "Na Wspólnej"

  Ola wciąż nie potrafi powiedzieć rodzicom o Klaudii. Oszukuje wszystkich, że ma chłopaka. Niespodziewanie Marek widzi córkę na spacerze z Klaudią. Wstrząśnięty, z oddali obserwuje jak dziewczyny się całują! Nie może uwierzyć w to, co widzi… Co zrobi Zimiński? Czy pogodzi się z wyborem Oli? Czy powie Dance o sekrecie córki? Co jeszcze wydarzy się w „Na Wspólnej”? Odpowiedź już dziś o 20.15 na

 • Wybuchowa para

  "Wybuchowa para" to komedia akcji, w której Tom Cruise wciela się w tajnego agenta, a Cameron Diaz w kobietę wciągniętą w rozgrywki tajnych służb. Główni bohaterowie odbędą wspólnie misję, podczas której będą mieć do czynienia z intrygami, ucieczkami, fałszywą tożsamością i romansem. W wirze szalonych wydarzeń zorientują się, że mogą liczyć tylko na siebie. 20 Century Fox i Regency Entertainment prezentują film "Wybuchowa para" w reżyserii Jamesa Mangolda. Prócz Toma Cruise'a i Cameron Diaz...

Dyskusje na temat: na spacerze