• Informacje na temat:

  na spacerze z dzieckiem

Artykuły na temat: na spacerze z dzieckiem
 • Rzadki widok! Krzysztof Zalewski-Brejdygant na spacerze z dzieckiem i partnerką

  Krzysztof Zalewski-Brejdygant (35 l.) sfotografowany został na spacerze ze swoim synkiem i partnerką.

 • Paulla i DJ Adamus: Po prostu się kochamy

  Paulla, którą paparazzi kilka miesięcy temu przyłapali na romantycznym spacerze z DJ-em Adamusem, odpiera zarzuty, jakoby ich znajomość miała cel marketingowy. Nie chce jednak opowiadać o szczegółach relacji, bo wyznaje zasadę, że sprawy osobiste zostawia tylko dla siebie.

 • Anna Czartoryska (32 l.) na początku stycznia powitała na świecie swoje drugie dziecko. Córka "księżniczki" i syna milionerów jest teraz pod stałą opieką mamy, która całkowicie zrezygnowała z bywania na salonach. Niedawno paparazzi przyłapali celebrytkę na spacerze. Anna wyglądała na nieco przemęczoną. Czyżby mała dawała jej aż tak bardzo w kość?

 • Reese Witherspoon odkrywa dzikość serca

  Reese Witherspoon zagrała w ponad 30 filmach, pracowała z największymi reżyserami w Hollywood i zdobyła Oscara dla najlepszej aktorki. Ma 38 lat, trójkę dzieci i stałe, bezpieczne miejsce na liście najbardziej pożądanych nazwisk w branży. Można by sądzić, że osiągnęła już wszystko. Tymczasem niedawno aktorka dopisała do listy swoich sukcesów jeszcze jeden powód do radości.

 • Kasia Burzyńska (32 l.) na początku maja po razy pierwszy została mamą. Pierworodny Henryk na świat przyszedł przez cesarskie cięcie, którego dziennikarka "Pytania na śniadanie" nie może się nachwalić. "Uważam, że cesarka (obok antykoncepcji) to jeden z najgenialniejszych wynalazków dedykowanym nam, kobietom" - zachwyca się. Paparazzi "spotkali" świeżo upieczoną mamę na pierwszym spacerze...

 • Anna Przybylska była osobą szczególną

  Piotr Zelt podkreśla, że Anna Przybylska, nigdy nie wybierała drogi na skróty i nie kalkulowała, co jej się lepiej opłaci. Miała jasno wyznaczone cele i ich się trzymała. Nadrzędną wartością była dla niej rodzina, a za nic miała błysk fleszy i blichtr wielkich salonów. Aktorka zmarła 5 października, przegrywając walkę z rakiem trzustki. Miała 35 lat.

 • Mel Gibson i jego młodziutka kochanka na spacerze z... dziewiątym dzieckiem

  Równo rok temu aktor i reżyser Mel Gibson (62 l.) po raz dziewiąty został ojcem. Jego obecna partnerka, 27-letnia Rosalind Ross, urodziła mu syna - Larsa Gerarda. Ostatnio para sfotografowana została podczas rodzinnej wycieczki do Malibu. Myślicie, że to ostatnia miłość aktora? Wcześniej był on już żonaty z Robin Gibson, z którą ma siedmioro dzieci. Córkę dała mu także piosenkarka Oksana Grigorieva.

 • Recenzja Gosia Andrzejewicz "Film": Trybunka muzycznie wykluczonych

  "Film" Gosi Andrzejewicz odpowiada na zapotrzebowanie, o którym - wertując sieciowe portale i oglądając mainstreamowe media - zapominamy. Zapominamy, że dziewczęta z mniejszych miast też muszą mieć muzykę, przy której będą marzyć.

 • Geri Halliwell z synkiem na spacerze

  Geri Halliwell (45 l.) na początku 2017 roku urodziła swoje drugie dziecko, synka Montague'a George'a, którego ojcem jest jej mąż, milioner Christian Horner. Piosenkarka ma jeszcze nastoletnią córkę z wcześniejszego związku. Od czasu porodu gwiazda rzadko pojawia się na imprezach celebryckich. Ostatnio paparazzi spotkali ją za to na spacerze z synkiem. Późne macierzyństwo jej służy?

 • Barbara Kurdej-Szatan: Zaczęło się od reklamy

  Spontaniczna, uśmiechnięta i skromna. Barbara Kurdej-Szatan nie ukrywa, że Telekamera była dla niej wielkim zaskoczeniem. Swoją popularność aktorka wykorzystuje, aby wspierać akcje charytatywne.

Zdjęcia na temat: na spacerze z dzieckiem
 • Jadwiga Gryn
Wideo na temat: na spacerze z dzieckiem
Dyskusje na temat: na spacerze z dzieckiem
 • Re: "M jak miłość": Decyzja sądu i wzruszająca niespodzianka

  marcin i madzia?chyba za stara ...może będąc z dzieckiem na spacerze spotka...podobną do kasi????

 • Re: "Przyjaciółki": Patrycja w oczekiwaniu na poród!

  Mieterek-aTy co ? siedzisz przy kompie zamiast być z dzieckiem na spacerze?? widzę, że Ty zamieniłeś oglądanie tv na hejtowanie w sieci :(.

 • Re: "Na dobre i na złe": Spotkanie z Zuzą

  Wydaje mi się że był już taki odcinek gdzie to Ola na spacerze tłumaczyła Zapale , że nie chce siedzieć w domu z dzieckiem. Biedna ta Frania nikt nie chce z nią zostać.

 • Re: Katarzyna Cichopek dementuje plotki o swoim udziale w "Twoja twarz brzmi znajomo"

  CZY KUŻWA INNEGO PROBLEMU POLSKA NIE MA TYLKO CICHOPEK I CICHOPEK DO OBRZYDZENIA !!!!!!!! CO ZA DZIENNIKARSKI PRYMITYWIZM . KTO CHCE NIECH SOBIE JĄ POWIESI OBOK MUSZLI KLOZETOWEJ A NIE ZAŚMIECAJCIE EKRANU - KASIĄ NA SPACERZE.........I SENSACJA ! KASIA Z DZIECKIEM ! NO LUDZIE !

 • Re: Geje adoptują Zuzię?

  to tylko film - wymyślona historia a ty podniecasz się tym jakby to była prawdziwa historia a wracając do serialu - nie masz racji mi nie przyszło by do głowy aby zobaczyć dwóch gejów na spacerze z dzieckiem stwierdzić Że oni chcą dokonać adopcji i biegiem lecieć z donosem bez sprawdzenia czy naprawdę MAM RACJĘ dla mnie to pozbawiony braku zajęcia idiota plotkarz widzący tylko innych a nie