• Informacje na temat:

  na wizji

Artykuły na temat: na wizji
 • Jolanta Pieńkowska wróciła na wizję! Zmieniła się?

  Pod koniec zeszłego roku Jolanta Pieńkowska niespodziewanie zniknęła z wizji. Wówczas stacja TVN wydała oświadczenie, w którym poinformowała, że dziennikarka wystąpiła o urlop. Teraz 55-latka wróciła do pracy.

 • Tina Fey pożegnała Davida Lettermana

  Tina Fey pożegnała Davida Lettermana rozbierając się na wizji do specjalnej bielizny z napisem "Bye Dave".

 • Edyta Pazura nie wytrzymała. Zrobiła to na wizji!

  ...z tamtego okresu odcisnęły na gwieździe tak bolesne piętno, że podczas rozmowy na ten temat nie wytrzymała i popłakała się na wizji. Żona aktora wspomniała również o trudnych chwilach w małżeństwie...

 • Charlo Greene: Jak spektakularnie rzucić pracę dziennikarki?

  Dziennikarka stacji KTVA zbulwersowała opinię publiczną, a jeszcze bardziej chyba kolegów po fachu. Charlo Greene rzuciła pracę na wizji ujmując rezygnację mocnymi słowami.

 • Beata Kozidrak (58 l.) w programie "Kulisy sławy" TVN opowiedziała o zmarłym bracie.

 • Jerzy Urban w Polsat News w stroju biskupa i papierosem

  Gościem ostatniego odcinka programu Polsat News "Skandaliści"(emisja w sobotę, 7 marca) był Jerzy Urban. Redaktor naczelny tygodnika "Nie" pojawił się przed kamerami w stroju biskupa, zapalił też na wizji papierosa.

 • Marcelina Zawadzka zachorowała! Musieli zastąpić ją na wizji!

  Marcelina Zawadzka (29 l.) miała pojawić się podczas relacji z Konkursu Piosenki Eurowizji i przeczytać punktację przyznaną przez jury poszczególnym uczestnikom. Niestety, zamiast niej na wizji musiał zastąpić ją kolega.

 • "Mad Max: Na drodze gniewu" : Apokalipsa, teraz!

  Chociaż George Miller nie wymyślił w trylogii o szalonym Maksie postapokaliptycznego kina, to stworzył jego najbardziej wyrazistą, ikoniczną wersję: wizję ziem jałowych, pośród których samotnicy i dzikusi walczą o przeżycie. Wracając po trzech dekadach do kultowej serii, reżyser pchnął gatunek w stronę skrajnego rozbuchania. "Mad Max: Na drodze gniewu" wygląda jak najdłuższy i najlepszy heavymetalowy teledysk w historii.

 • Mołek upokorzyła Rozenek na wizji! Kolejny raz!

  ...wizji? Gośka będzie zatem musiała przychodzić tylko w dni, które prowadzą Wellman z Prokopem lub Kalczyńska z Sołtysikiem. U Kingi Rusin też raczej jest już spalona...

 • Jan Peszek: Łatwo jest manipulować historią

  "Hiszpanka" Łukasza Barczyka - długo wyczekiwana polska superprodukcja - wchodzi do kin 23 stycznia 2015. Historia o telepatach i Powstaniu Wielkopolskim przedstawia wizję patriotyzmu, która "demitologizuje powszechne społeczne przyzwyczajenia i poglądy" - mówi grający w filmie Jan Peszek. Aktor opowiada o tym, co działo się na planie i z czym kojarzą mu się truskawki z bitą śmietaną.