• Informacje na temat:

  na wspólnej dzieci

Artykuły na temat: na wspólnej dzieci
 • Na Wspólnej

  Ilona odmówiła pójścia z nim do łóżka! Maks postanawia spotkać się z urzędnikiem. Po spotkaniu… zabiera dziecko i wyprowadza się od Zdybickiej!!! Darek próbuje prześwietlić fundację pomagającą dzieciom z rozbitych rodzin. Pod pretekstem starania się o wolontariat spotyka się z Hasiakową, szefową fundacji. Z zapałem opowiada, jak bardzo lubi dzieci. Stwierdza, że chętnie zostanie mentorem jakiegoś...

 • "Na Wspólnej" bez Kingi? Ilona Wrońska planuje podróż!

  - W końcu spełnimy swoje marzenia! - mówi z entuzjazmem Ilona Wrońska, która wraz z mężem Leszkiem Lichotą i dziećmi planuje długą podróż. Czy to oznacza również zmiany w życiu jej bohaterki Kingi z serialu "Na Wspólnej"?

 • Na Wspólnej

  ...się _ mimo tego, że bardzo przygnębia ją lawina obelg, jaka na nią spłynęła. Zamieszczony w sieci filmik widziała już cała szkoła i wszystkie dzieci z niej szydzą!

 • Grażyna Wolszczak: Od 12 lat w "Na Wspólnej"

  Już 27 stycznia serial "Na Wspólnej" będzie świętował kolejną rocznicę. Z tej okazji Grażyna Wolszczak, która od samego początku wciela się w postać Basi, wspomina swój pierwszy dzień na planie.

 • Na Wspólnej

  Żona Woźniaka dopada Martę w redakcji. Roztrzęsiona, uświadamia Konarskiej jak wielkie zagrożenie ściągnęła na jej dzieci. Marta ucieka z biura i kompletnie...

 • Joanna Jabłczyńska ścięła włosy dla jednej sceny

  Aktorka Joanna Jabłczyńska, która zasłynęła dzięki roli Marty w serialu "Na Wspólnej", przyznała, że praca w serialu nie jest prostym zajęciem. Często wymaga poświęceń i wyrzeczeń. Między innymi dlatego musiała ściąć swoje włosy.

 • "Na Wspólnej": Gdzie są dzieci?

  Dopiero po jakimś czasie dorośli zorientowali się, że dzieci gdzieś zniknęły. Cała rodzina wszczęła poszukiwania chłopców. Żaneta (Anna Guzik-Tylka) dostanie telefon od Włodka (Mieczysław Hryniewicz), który wraz z Manią (Zuzanna Kaszuba) będzie już czekał przed kościołem. Zrozpaczona powie mu o zaginięciu dzieci. Tymczasem Kajtek będzie wędrował z wózkiem po ulicach, nie mogąc znaleźć...

 • Joanna Jabłczyńska: Utrata dziecka, trudne sceny

  W nadchodzących odcinkach "Na Wspólnej" borykająca się z problemem alkoholowym Marta, którą gra Joanna Jabłczyńska, z pewnością otrzeźwieje. Były mąż odbierze jej bowiem synka! Aktorka mówi, że były to dla niej trudne sceny.

 • Na Wspólnej

  .... Krzysztof nie ma wyjścia _ zgadza się. Nieoczekiwanie, podczas wspólnej kolacji zaczyna coraz lepiej dogadywać się Jadwigą. W pewnej chwili do lokalu wchodzi Daniel i widzi jak ojczym… całuje młodą audytorkę! Ignaś zamartwia się tym, że tata chce mieć nową żonę i dzieci. Michał nie rozumie, skąd dziecku przyszło to do głowy?! Okazuje się, że mały słyszał to od jego wychowawczyni. Brzozowski...

 • Joanna Jabłczyńska: Mam nadzieję, że zmądrzałam

  Aktorka, prawniczka i sportsmenka. Joanna Jabłczyńska od dziecka konsekwentnie realizuje cele, które sobie wyznaczyła. Nam opowiada o początkach swojej kariery w serialu "Na Wspólnej" oraz zdradza, co ją najbardziej relaksuje.

Zdjęcia na temat: na wspólnej dzieci
Wideo na temat: na wspólnej dzieci
 • "Na Wspólnej": Odcinek 2846.

  . Krzysztof nie ma wyjścia - zgadza się. Nieoczekiwanie, podczas wspólnej kolacji zaczyna coraz lepiej dogadywać się Jadwigą. W pewnej chwili do lokalu wchodzi Daniel i widzi jak ojczym… całuje młodą audytorkę! Ignaś zamartwia się tym, że tata chce mieć nową żonę i dzieci. Michał nie rozumie, skąd dziecku przyszło to do głowy?! Okazuje się, że mały słyszał to od jego wychowawczyni. Brzozowski

 • Duże dzieci

  Komedia "Duże dzieci" to opowieść o pięciu przyjaciołach z dzieciństwa, którzy spotykają się po raz pierwszy od 30 lat i odkrywają, że dorastanie wcale nie jest jednoznaczne z dojrzewaniem. W weekend przypadający na święto 4 lipca, pięciu przyjaciół z dzieciństwa /Adam Sandler, Kevin James, Chris Rock, David Spade i Rob Schneider/ spotyka się po 30 latach, aby wziąć udział w pogrzebie ukochanego trenera koszykówki. Wraz z rodzinami zatrzymują się w domku nad jeziorem należącym do zmarłego...

 • "Na Wspólnej": Odcinek 2731

  Żona gwałciciela dopada Martę w redakcji. Próbuje uświadomić Konarskiej jak wielkie zagrożenie ściągnęła na jej dzieci. Marta ucieka z biura i kompletnie rozbita szuka ukojenia w knajpie! Olaf, Igor i Kamil szukają jej do późnego wieczora. Mania przeżywa obraźliwe komentarze w Internecie. Dziewczynka nie wie, jak wymknąć się nocą z domu. Nieoczekiwanie dowiaduje się, że mama z Wojtkiem

 • Wilcze dzieci

  Niezwykła opowieść o matce chłopca i dziewczynki, okazjonalnie przemieniających się w wilki. Z kontynentalnego rozumienia mitu o człowieku-wilku Mamoru Hosoda bierze tylko metaforę dojrzewania. Ame i Yuki muszą określić własną tożsamość w plenerze japońskiej wsi namalowanej monetowską kreską. Mit o Likaonie jest im obcy, nikt nie testuje tu wszechwiedzy bogów, mordując przypadkowych gości. Za to Hosoda posiłkuje się nieznaną Europejczykom tradycją, w której chłopi składają ofiary wilkom...

Dyskusje na temat: na wspólnej dzieci
 • Re: "Na Wspólnej": Nicole w ciąży!

  Jaki cel ma promowanie patologii, nie ma już normalności w serialach. Potem zdziwienie, że większość małżeństw się rozpada. Seriale oglądają również dzieci i młodzież, które wychowane na takich wzorcach będą te zachowania uważać za normalne. Już jedna taka była co chciała sprzedać dziecko siostry na allegro ( zaraz po tym jak taki wątek pojawił się w Na Wspólnej).

 • Re: Na Wspólnej

  Ja nie wiem kto to wymyśla, ja bym zrobiła to tak: Marek spotyka Hankę, jadą do Millera, zabierają dzieci, a później wracają do Grabiny. Pozdrawiam ciepło, Marzenka.

 • Re: Na Wspólnej

  Co to za opis??? Jakiegoś typa?? Kto to pisze dzieci z gimnazjum? Co to za dobór słów w streszczeniu odcinka jeszcze na takiej stronie..... Zenada.. To nie jest blog.

 • Re: "Na Wspólnej": Seks to nie wszystko

  beverly hills 90210 był lepszym serialem od dzieci na wspólnej

 • Re: "Na Wspólnej": Matki-czterdziestolatki

  A cóż to jest nieregulaminowego w mim wpisie?Gorzka kulturalna ironia?Wolicie chamskie bluzgi?

 • Re: "Na Wspólnej": Znęcają się nad dzieckiem?

  coś ten Kajtek w serialu niemrawy. nie można znaleźć lepszych dzieci do serialu????

 • Re: ​"Na Wspólnej": Zamiana dzieci i... urojona ospa

  Zamiana dzieci w szpitalu ( syn Kingi i Michała) już w tym serialu była ,teraz podmiana na spacerze.Prawie tak samo wstrząsające jak zamiana walizek na lotnisku!

 • Re: "Na Wspólnej": Na przekór metryce

  Mężczyzna dojrzały dobrze wygląda i może mieć sporo rozsądku by wychowywać wspólnie dzieci z mądrą kobietą a dojrzałą pani w jaki sposób spłodzi dzieci? Nie rożśmieszajmy się nawzajem. W seraialu mogą dziać się różne rzeczy ale w życiu jest inaczej. No hyba, że ktoś naoglądał sie dokumentów o Hollywood i wydaje mu się, że u niego w Gliwicach jest tak samo:))

 • Re: "Na Wspólnej": Będzie miał dziecko z kochanką

  No bez żartów.....bzykanko bez zabezpieczenia?!aj ajjjj dzieci swoje już dorosłe a Danii nie kocha aż tak skoro ja zdradził...z pewnością opuści dom by uczestniczyć w pełni w wychowaniu dzidzi..... Już usnąć będzie trudno takie newsy........:-):-):-):-):-):-)

 • Re: "Na Wspólnej": Czy pedofil uniknie kary?

  Zabronić udziału dzieci w reklamach.