• Informacje na temat:

  na wspólnej gay

Artykuły na temat: na wspólnej gay
 • Grzech Fatmagül

  odc. 50 Fatmagül postanawia porozmawiać z Mukaddes. Niestety, w trakcie ich rozmowy niespodziewanie do domu wraca Rahmi i dowiaduje się, że nie jest biologicznym...

 • Lenny Kravitz w Łodzi. "Należę do was" (relacja, zdjęcia)

  Dla takich muzyków jak Lenny Kravitz występy na żywo to chyba najmilsza część wykonywanego zawodu. Nie inaczej było w poniedziałek (15 grudnia) w Atlas Arenie w Łodzi.

 • "Code Black: Stan krytyczny": Polska premiera już 3 października

  ...której wciela się zdobywczyni Oskara - zjawiskowa Marcia Gay Harden. Gdy dołącza do niej czterech nowych lekarzy zaczyna się wspólna walka o ludzkie życie. Czy poradzą sobie z tak wielką presją? Jak...

 • Marcia Gay Harden i baseballiści

  Marcia Gay Harden ( "Rzeka tajemnic" , "Pollock" ) dołączyła do obsady filmu "The Bad News Bears". Obraz będzie nową wersją komedii z 1976 roku. Bohaterami opowieści są zawodniczka oraz trener pewnej drużyny baseballowej.

 • Hanna Śleszyńska nie chowa urazy do byłego męża

  Hanna Śleszyńska (58 l.) jest zdania, że nie warto hodować w sobie żalów i złości. Czy zastosuje tę zasadę w te święta i spędzi je z byłym mężem i dziećmi? Aktorka w szczerym wywiadzie w tygodniku „Świat i Ludzie” wyjawiła jakie ma plany w Boże Narodzenie i kto jest dla niej wsparciem w życiu.

 • Geje i lesbijki nagradzają

  Amerykańskie stowarzyszenie krytyków gejów i lesbijek (Gay and Lesbian Entertainment Critics Association) przyznało swe doroczne nagrody. Filmem roku został wybrany brytyjski dramat "Zupełnie inny weekend".

 • Lewis i Gershon w czarnej komedii

  Juliette Lewis ("Urodzeni mordercy", "Dziwne dni") i Gina Gershon ("Show Girls", "Informator") wystąpią wspólnie w czarnej komedii Bruce'a McDonalda "Claire's Hat". Scenariusz napisała Semi Chellas, a produkcja ma rozpocząć się 16 listopada w Toronto.

 • "Sessions": Muzyczny przegląd

  W sklepach jest już pierwsza partia imponującej kolekcji pod wspólnym tytułem "Sessions". Na serię albumów prezentującą historię muzyki rozrywkowej, ze szczególnym uwzględnieniem "czarnych brzmień", składa się 36 podwójnych płyt. Tematami kompilacji są m.in. soul, r'n'b, funk, drum'n'bass, house, nu soul, electro, dancehall, techno, ragga, rap, disco, czy dub.

 • Beyonce zaśpiewa na Super Bowl

  Dużo emocji czeka w najbliższych tygodniach Beyonce Knowles. 1 lutego wokalistka grupy Destiny's Child zaśpiewa amerykański hymn podczas finału ligi futbolowej, Super Bowl. Tydzień później ma dużą szansę na odebranie przynajmniej jednej nagrody Grammy.

 • Britney Spears: Złamane serce, złamana kariera?

  Kariera Britney Spears przechodzi niespodziewane perturbacje po tym, jak gwiazda nagle odwołała zaplanowane działania promocyjne w Europie i wróciła do rodzinnego domu w amerykańskim stanie Luizjana. Wtajemniczeni twierdzą, że powodem jest załamanie nerwowe wokalistki, wywołane rozstaniem z ostatnim chłopakiem, tancerzem Columbusem Shortem.

Wideo na temat: na wspólnej gay
 • Magia w blasku księżyca

  Akcja "Magii w blasku księżyca" rozgrywa się w latach 20. na malowniczym południu Francji, a tłem wydarzeń są pełne przepychu posiadłości Lazurowego Wybrzeża i tamtejsze, modne kluby jazzowe. Główny bohater to Anglik (Colin Firth), ściągnięty do Francji, by zdemaskować oszustwa pięknej kobiety-medium (Emma Stone). Jego zadanie skomplikuje się, gdy sam wpadnie w sidła jej zniewalającego uroku.

 • Tatarak

  Historia starzejącej się, doświadczonej życiem i schorowanej doktorowej Marty borykającej się z nudą i wspomnieniami. Żyje ze swym mężem w małym miasteczku. Przypadek sprawi, że przypomni sobie, czym jest miłość, a nawet fizyczna fascynacja. Spotkanie z młodym mężczyzną i jego tragiczna śmierć w trakcie wspólnej kąpieli wywołują w niej uczucia i reakcje, jakich sama się nie spodziewała.

 • Miłość bez końca

  Film "Miłość bez końca" opowiada historię Jade i Davida, których romans staje się tym bardziej intensywny im bardziej rodzice dziewczyny próbują ich rozdzielić. W role główne wcielili się Alex Pettyfer i Gabiella Wilde. Po ukończeniu szkoły średniej, żyjąca pod kloszem Jade zaczyna odczuwać fascynację Davidem. Młodzi zakochują się w sobie. Spędzając ze sobą niezapomniane lato, młodzi kochankowie wbrew wszelkiej logice, pozwalają aby wszechogarniająca namiętność stała się fundamentem ich...

Dyskusje na temat: na wspólnej gay