• Informacje na temat:

  na wspólnej igor nowak

Artykuły na temat: na wspólnej igor nowak
 • "Na Wspólnej":​ Ela i Igor usłyszą fatalną diagnozę

  Co wydarzy się w 2938. odcinku "Na Wspólnej"?

 • "Na Wspólnej": Igor będzie ojcem

  Dotychczas nikt nie pochwalał poczynań Igora wobec dziewczyn. Przelotne znajomości i przedmiotowe traktowanie to ostatnimi czasy była jego specjalność. Wszystko jednak wskazuje na to, że młody Nowak w końcu dorósł. Najtrudniejszy sprawdzian z dorosłości dopiero nastąpi...

 • "Na Wspólnej": Igor u... ginekologa

  Wkrótce Marta (Joanna Jabłczyńska) pokaże Igorowi (Kuba Wesołowski) reportaż o profesorze Rolskim (Juliusz Chrząstowski), nazywanym ginekologiem do zadań specjalnych.

 • Nowa miłość Igora z "Na Wspólnej"?

  Igor Nowak (Kuba Wesołowski) będzie miał dosyć życia w ciągłym zawieszeniu. Dlatego postanowi coś w nim zmienić. Spróbuje swoich sił w dziennikarstwie. Czy przy okazji pozna swoją przyszłą żonę?

 • "Na Wspólnej": Igor postawi Eli ultimatum! Rozstaną się?

  Igor (Jakub Wesołowski) zapowie Elżbiecie (Paulina Chapko), że nie pozwoli, aby jej karygodne zachowanie odbiło się negatywnie na jego córce (Maja Oświecińska). Ostrzeże Marcinkową, że jeśli pilnie nie skonsultuje się z neurologiem, on wyprowadzi się z domu razem z Julką!

 • Przełom w "Na Wspólnej"

  Prawdziwy przełom zapowiada się w związku Mai (Agnieszka Żulewska) i Igora (Jakub Wesołowski) - serial owej pary z "Na Wspólnej"

 • "Na Wspólnej": Igor Nowak zakocha się w mężatce?

  Do tej pory Igor Nowak (Kuba Wesołowski) nie miał szczęścia w miłości. Po śmierci Magdy (Karolina Nolbrzak) skupił się na wychowywaniu ich wspólnej córeczki. Czy teraz straci głowę dla pięknej i wrażliwej mężatki Elżbiety (Paulina Chapko)?

 • "Na Wspólnej": Nowy romans?

  Przypadkowe spotkanie Igora (Kuba Wesołowski) z Mają Kochanowską (Agnieszka Żulewska) sprawi, że Nowak nie przestanie myśleć o ukochanej sprzed lat. Czy dla niej zostawi Magdę Żebrowską (Karolina Nolbrzak)? Jak potoczą się dalsze losy bohaterów serialu "Na Wspólnej"?

 • "Na Wspólnej": Igor oskarżony o napaść i pobicie Adama

  W 2837. odcinku 'Na Wspólnej"...

 • Gwiazda "Na Wspólnej" w teledysku

  Popularny aktor Kuba Wesołowski, znany szerszej publiczności jako Igor Nowak z serial u "Na Wspólnej", wystąpił w teledysku grupy Queens. W klipie do piosenki "Od A do Zet", który możecie zobaczyć na stronach INTERIA.PL, Wesołowski ląduje w łóżku z... trzema wokalistkami grupy!

Zdjęcia na temat: na wspólnej igor nowak
Wideo na temat: na wspólnej igor nowak
 • "Na Wspólnej": Odcinki 2913-2916. Zwiastun

  Igor z córką odwiedzają Elżbietę. Jula mówi mamie, że babcia Ewa również jest w szpitalu. Jednak Nowak ukrywa przed ukochaną, że Ewa próbowała popełnić samobójstwo.

 • "Na Wspólnej": Zwiastun 2610. odcinka

  Anastazja i Tomek chcą by było jak dawniej – czy to możliwe? Tomek przyprowadza na Wspólną Anastazję. Ziębowie są w szoku! Po południu Nowak z ukochaną odwiedzają Igora i Elżbietę. Anastazja kłamie, że pracowała w Anglii na zmywaku. Nieświadomy niczego Igor stwierdza, że zna dużo gorsze zawody.

 • "Na Wspólnej": Odcinek 2837. Zwiastun

  Kazik chce oddać Ziębom skradzione pieniądze?! Włodek rzuca się z pięściami na Kazika – jak oszust może mu się pokazywać na oczy?! Do baru wpada Joachim i wyrzuca mężczyznę za drzwi. Nagle Maria zauważa na podłodze kopertę. W środku jest 80 tysięcy złotych! Czyżby oszusta ruszyło sumienie?! Igor zostaje oskarżony o napaść i pobicie Adama Nowak jest oskarżony o napaść, a Julka potajemnie umawia

Dyskusje na temat: na wspólnej igor nowak