• Informacje na temat:

  na wspólnej matka janusza

Artykuły na temat: na wspólnej matka janusza
 • Janusz Józefowicz udzielił wspólnego wywiadu z synem. Jaki jest Jakub?

  Janusz Józefowicz (60 l.) jest ojcem trojga pociech. Z obecną ukochaną, Nataszą Urbańską (41 l.), ma córkę Kalinę (11 l.). Z kolei z poprzednią partnerką doczekał się córki Kamili (38 l.) i syna Jakuba (22 l.). Chłopak idzie w ślady taty i też zajmuje się aktorstwem. Jednak równocześnie chce wyznaczać własną ścieżkę i realizować swoje projekty. Opowiedział o tym w wywiadzie udzielonym wspólnie z ojcem.

 • Joanna Żółkowska: Pasja życia

  Aktorka teatralna, telewizyjna i filmowa. Energiczna, zdecydowana, niezależna. Matka aktorki Pauliny Hotlz. Joanna Żółkowska kończy dziś 65 lat.

 • "Na Wspólnej": Życie po rozstaniu

  Danuta (Lucyna Malec) dostanie telefon od Janusza (Janusz Zadura) z prośbą o pilne spotkanie. Zimińska zaprosi go do siebie. Mężczyzna zjawi się po południu z bukietem kwiatów. Będzie mu głupio(...) i stanie jak wryta, widząc mamę w towarzystwie obcego mężczyzny. Po jego wyjściu powie, iż bardzo się cieszy, że matka zaczęła się z kimś spotykać. Wiele dla niego znaczy... Tymczasem Natalia...

 • Ewa Gawryluk: Jak było na początku

  14 stycznia zobaczymy ją w 2000. odcinku "Na Wspólnej". Jak wyglądał pierwszy dzień na planie oraz co myśli o serialowej rodzince - opowiada Ewa Gawryluk.

 • "Na Wspólnej": Wchodzę na plan

  Lubi pani swoją Honoratę z "Na Wspólnej"? - Bardzo. Kiedy dostałam tę propozycję w 2008 roku, pomyślałam sobie, że skoro mam nią być przez parę lat, to dobrze byłoby, żeby budziła pozytywne emocje(...) z tym chłopakiem! - Jak każda matka, której syn chował się bez ojca, martwi się, że brak męskiego wzorca wywarł negatywny wpływ na jego psychikę. Honorata próbowała być mu i matką, i ojcem...

 • Współczesna rodzina: Tak daleko, tak blisko

  Laureat Złotej Palmy 2014 turecki "Zimowy sen", hollywoodzka "Furia" z Bradem Pittem w roli głównej, włoski dramat "Kapitał ludzki" i polskie "Zbliżenia" to najgłośniejsze spośród aż 10 premier, które wchodzą w piątek, 24 października, na ekrany naszych kin.

 • Gorące lato w "Na Wspólnej": Romanse, intrygi, nowi bohaterowie!

  Porwanie małego Wiktorka, demony przeszłości Michała Brzozowskiego, gorący romans Agnieszki i rodzinny kryzys u Zimińskich. Tego lata w „Na Wspólnej” nie zabraknie wielkich emocji i zaskakujących wydarzeń. Premierowe odcinki sztandarowego serialu TVN można oglądać przez całe lato!

 • "Sędzia" na płytach DVD i Blu-ray

  Film "Sędzia" - opowieść o cynicznym adwokacie broniącym w sądzie swojego oskarżonego o morderstwo ojca - dostępny jest już na płytach DVD i Blu-ray.

 • Na Wspólnej

  Michał mówi Marcinowi, że spotkał ich oprawcę z domu dziecka! Roztrzęsiony przyjaciel wyznaje, że poniżenia jakich doznał od Janusza, zaważyły na całym...

 • Franciszek Pieczka z Orłem za Osiągnięcia Życia

  Aktor Franciszek Pieczka, odtwórca ról w filmach "Żywot Mateusza", "Austeria", niezapomniany Gustlik z serialu "Czterej pancerni i pies", został laureatem Polskiej Nagrody Filmowej Orła za Osiągnięcia Życia - ogłoszono w środę w Warszawie.

Zdjęcia na temat: na wspólnej matka janusza